Mediální skupina INCORP a.s. spustila nový webový projekt stars24.cz

Praha - Novým zpravodajským přírůstkem do mediální skupiny INCORP a.s. se stal společensko-bulvární web stars24.cz. Jak jeho podtitul „Bavíme vás“ napovídá, server má za úkol především vykouzlit svým čtenářům úsměv na tváři a cílí na muže i ženy všech věkových skupin.

Přidejte svůj názor 1 komentář

stars24.cz
doporučujeme

Základní devízou projektu stars24.cz je přinášet zpravodajství v lehčí, zábavné formě. Čtenáři vedle výběru toho nejdůležitějšího z klasického zpravodajství proniknou do života celebrit, aktuálního společenského dění a dozví se i novinky z oblasti kultury. Okrajovou část webu tvoří informace z populární vědy a techniky a redaktorům neuniká ani zajímavé dění ve světě internetu.

Hlavní orientace webu stars24.cz ale bude směřována na dění v českém a světovém showbyznysu a čtenáři si mohou kromě klasického zpravodajství také listovat obsáhlými fotogaleriemi. Nedílnou součástí budou i rozhovory s předními českými herci, zpěváky a celebritami, a informace o jejich životě, které jinde nenajdete.

img-responsive

stars24.cz | foto: INCORP images

Společensko-bulvární titul stars24.cz má za sebou měsíc ostrého provozu a za tu dobu vykazuje vysoký potenciál a zájem čtenářů. V listopadu 2017 stars24.cz navštívilo 612.978 čtenářů a bylo zaznamenáno 1.839.618 zobrazení. Pro vydavatelství jde o velký milník na poli nových projektů, neboť vůbec poprvé spustilo server podobného zaměření. A jak se zatím ukazuje, nemalá čtenářská obec tento krok přivítala s nadšením.

Mediální skupina INCORP a.s. působící na českém trhu více než 10 let patří mezi přední mediální domy v rámci vydavatelství českého online zpravodajství. Odmítla i několik nabídek k odkoupení a koncem roku 2016 se zformovala do dnešní podoby, kdy je již nedílnou součástí českého mediálního trhu.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama