Do soutěže Česká Miss se přihlásilo přes 1300 dívek, před porotu předstoupila sotva polovina

Praha - Více než 1300 dívek se přihlásilo do castingů soutěže krásy Česká Miss, které se v říjnu konaly ve 14 krajských městech. Agenturu Mediafax o tom ve čtvrtek informovala PR manažerka Petra Wagnerová.

"Odvahu přijít na castingové kolo a předstoupit před porotu i více než 40 tisíc přihlížejících diváků nakonec sebrala polovina přihlášených dívek. Celkem se tak představilo 620 dívek," upřesnila Wagnerová.

Nejmenší uchazečka měřila 160 centimetrů a nejvyšší 188 centimetrů. Nejmladší účastnici bylo v době castingu čerstvých 17 let, naopak nejstarší 23 let. Téměř tři čtvrtiny všech zúčastněných dívek pocházely z města.

"Jsem s průběhem castingů nadmíru spokojená. Byl to dobrý tah uspořádat jednotlivá klání právě v obchodních centrech, kde se nám mimo jiné díky přihlížejícím divákům podařilo připravit lákavou podívanou. Připadá mi, že dívky jsou rok od roku připravenější a zajímavější. Je vidět, že nic neponechaly náhodě a důkladně se na castingové klání připravily, což mě těší," uvedla ředitelka soutěže Česká Miss Michaela Maláčová.

Všechny přihlášené adeptky prošly prvním kolem, kdy se představily nejen porotě, ale i přihlížejícím. Druhé kolo představovalo promenádu v plavkách. Dívky, které postoupily do závěrečného kola, se představily ve velkolepé módní přehlídce, na kterou je připravila stylistka a finalistka České Miss 2009 Leona Grešáková.

Reprezentantky jednotlivých krajů nyní změří své síly v semifinálovém klání, které se bude konat 8. prosince v Praze. O titul Česká Miss 2012, Česká Miss World 2012 a Česká Miss Earth 2012 se finalistky utkají na jaře příštího roku v přímém přenosu na obrazovkách TV Prima.

Témata: Miss

Kanárské ostrovy: Sopka na La Palmě může chrlit lávu i čtvrt roku

22.09.2021 11:28 Na španělském ostrově La Palma může magma po nedělní erupci sopky podle odhadu expertů vytékat tři…

Brabec vidí posun v debatě o Turówu, sejde se s polským ministrem

24.09.2021 17:21 Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) vnímá po dnešním jednání expertních týmů významný…

BIS postupovala podle sněmovní komise ohledně úkolů od Zemana v souladu se…

23.09.2021 21:22 Bezpečnostní informační služba (BIS) postupovala podle sněmovní komise pro její kontrolu ohledně…

Léto se loučí? Předpověď počasí hlásí citelné ochlazení

24.09.2021 06:30 Nadcházejících sedm dní bude teplotně proměnlivých. Zatímco víkend si ještě užijeme teplý, příští…

Velké obchody zůstanou v úterý na státní svátek zavřené

24.09.2021 12:57 Velké obchody zůstanou v úterý 28. září na státní svátek podle zákona zavřené. Lidé tak nenakoupí v…

Související:

Právě se děje

reklama