VIDEO: Nova z nás dělá hlupáky! Voda v mrazu zmrzne, zjistila reportérka

Praha - Co se asi stane s vodou v -15 stupních Celsia? Na to vám zřejmě odpoví i každé malé dítě. Redaktorka TV Nova však učinila světový objev - v přímém přenosu ukázala, že se voda v této teplotě během dvou hodin promění v...led!

Přidejte svůj názor 1 komentář

doporučujeme

Tv Nova má během odpoledne a večera dvě zpravodajské relace, které od sebe dělí 2 hodiny času. V době, kdy republiku svíraly tuhé mrazy a teploty padaly až k minus 40 stupňům Celsia, se reportéři této stanice vydali do terénu, aby divákům ukázali, jak to na různých místech vypadá.

Jedna z redaktorek na konci svého příspěvku předvedla zajímavý pokus. Do plastové nádoby nalila studenou vodu a slíbila divákům, že za dvě hodiny, až se vrátí k televizním obrazovkám, se společně s ní mohou podívat, co se s vodou stane. Přitom hned na začátek upozornila, že je -15 °C.

Co myslíte, že se z vody stalo? Správně, led. A redaktorka to také vítězoslavně ukázala na kameru a nádobu ještě otočila, aby bylo zřejmé, že došlo ke změně skupenství. Tento světový objev mnohé šokoval a nevěřícně zírali na obrazovky. Jak Nova na něco podobného přišla?A klip, který v sobě spojuje obě části reportáže, se stal hitem internetu. Lidé se nad ním baví a vysmívají se stanici. "To si na Nově myslí, že jsme národ bláznů?" ptá se autor videoklipu.

Komentáře, které se u videa objevují, jsou ale mnohdy i podrážděné. "HEJ TAK TO JE SILA, KDO BY TO BYL ŘEKL ŽE TAM BUDE LED? No prostě televize pro lidi s IQ menším jak 50 , přesně těhle lidí je v tyhle zemí dost a tyhle lidi tahle televize potřebuje pro jejich stupidní reportáže," rozčílil se jeden divák.

Přesto má video na webu Stream.cz během čtyř dnů přes milion shlédnutí, na YouTube.com si ho pustilo přes 200 tisíc uživatelů. A smějí se mu i cizinci, protože se s doplněnými titulky objevilo i na mezinárodních stránkách 9GAG.com, kde jsou publikovány různé vtipy.

Loading...
Témata: TV Nova | mráz
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama