VIDEO: Nova z nás dělá hlupáky! Voda v mrazu zmrzne, zjistila reportérka

Praha - Co se asi stane s vodou v -15 stupních Celsia? Na to vám zřejmě odpoví i každé malé dítě. Redaktorka TV Nova však učinila světový objev - v přímém přenosu ukázala, že se voda v této teplotě během dvou hodin promění v...led!

Tv Nova má během odpoledne a večera dvě zpravodajské relace, které od sebe dělí 2 hodiny času. V době, kdy republiku svíraly tuhé mrazy a teploty padaly až k minus 40 stupňům Celsia, se reportéři této stanice vydali do terénu, aby divákům ukázali, jak to na různých místech vypadá.

Jedna z redaktorek na konci svého příspěvku předvedla zajímavý pokus. Do plastové nádoby nalila studenou vodu a slíbila divákům, že za dvě hodiny, až se vrátí k televizním obrazovkám, se společně s ní mohou podívat, co se s vodou stane. Přitom hned na začátek upozornila, že je -15 °C.

Co myslíte, že se z vody stalo? Správně, led. A redaktorka to také vítězoslavně ukázala na kameru a nádobu ještě otočila, aby bylo zřejmé, že došlo ke změně skupenství. Tento světový objev mnohé šokoval a nevěřícně zírali na obrazovky. Jak Nova na něco podobného přišla?A klip, který v sobě spojuje obě části reportáže, se stal hitem internetu. Lidé se nad ním baví a vysmívají se stanici. "To si na Nově myslí, že jsme národ bláznů?" ptá se autor videoklipu.

Komentáře, které se u videa objevují, jsou ale mnohdy i podrážděné. "HEJ TAK TO JE SILA, KDO BY TO BYL ŘEKL ŽE TAM BUDE LED? No prostě televize pro lidi s IQ menším jak 50 , přesně těhle lidí je v tyhle zemí dost a tyhle lidi tahle televize potřebuje pro jejich stupidní reportáže," rozčílil se jeden divák.

Přesto má video na webu Stream.cz během čtyř dnů přes milion shlédnutí, na YouTube.com si ho pustilo přes 200 tisíc uživatelů. A smějí se mu i cizinci, protože se s doplněnými titulky objevilo i na mezinárodních stránkách 9GAG.com, kde jsou publikovány různé vtipy.

Témata: TV Nova | mráz

Zpěvačka Horká se chtěla nakazit, pak covidu podlehla. Jste odpad, vzkázal…

17.01.2022 13:05 Již dva hudebníci spojení s folkovou skupinou Asonance zemřeli za necelé tři týdny letošního roku.…

Ministr kultury Martin Baxa dnes rezignoval na funkci primátora Plzně,…

17.01.2022 10:50 Ministr kultury Martin Baxa (ODS) dnes rezignoval na funkci primátora Plzně. Už loni v listopadu…

Podle příznaků se varianta koronaviru omikron od delty nepozná, tvrdí…

17.01.2022 16:56 Jen podle příznaků se podle lékařů varianta koronaviru omikron od delty rozeznat nedá, méně častá…

Svaz pacientů ČR dnes jmenoval Ratha ombudsmanem pro střední Čechy a Prahu

17.01.2022 14:06 Svaz pacientů ČR dnes jmenoval bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha pacientským ombudsmanem…

Jedna z největších záhad dosud nerozluštěna. Co se stalo na lodi Mary…

17.01.2022 09:24 Píše se rok 1869 a v newyorském přístavu se připravuje na cestu do italského Janova menší…

Související:

Právě se děje

reklama