Pravá noha Angeliny Jolie má svůj účet na Twitteru

Los Angeles - Pravá noha americké herečky Angeliny Jolieové má svůj twitterový účet. Zřejmě první účet tohoto druhu nazvaný Angie's Right Leg má už přes 16 tisíc stoupenců.

Přidejte svůj názor

Angelina Jolie a Brad Pitt

Impulsem k jeho vzniku bylo nedělní předávání filmových cen Oscar, k němuž se herečka dostavila v šatech, které odhalovaly její pravou nohu. To inspirovalo některého z jejích fanoušků, který jí zřejmě v naprostém nadšení ze spatření hereččiny nohy založil speciální účet na této sociální síti.

Profilovým obrázkem je právě výřez z fotky, na níž se skví dolní končetina představitelky paní Smithové či Lary Croft. Zato "tweety" jsou zatím dost jednotvárné a nicneříkající. Vyzývají k následování této stránky a naléhají: "Podívejte se na tu nohu!!!" či "Nezapomeňte na tuto nohu".

Počet příznivců přesto stále roste. Zatímco ještě kolem šesté hodiny večer měl účet asi 12 tisíc následovníků, před půlnocí 27. února už bylo číslo vyšší než 16 tisíc. A správce účtu nelení - zveřejňuje několik "tweetů" za hodinu. Na Angelininu nohu se můžete podívat ZDE.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama