Nova spouští v sobotu nový kanál. Bude bezplatný přes satelit nebo kabel

Praha - Rodina kanálů skupiny Nova se rozrůstá o nového člena - kanál se jménem Fanda určený zejména pro muže. Tvář nového televizního programu, který na obrazovkách odstartuje už za čtyři dny, v úterý představil generální ředitel televize Nova Jan Andruško.

371

"Měli jsme připraveno více konceptů, ale nakonec jsme se rozhodli vsadit na Fandu, který potěší zejména muže. Ženy ale nezůstanou stranou, určitě si v nabídce programu také něco najdou," řekl Jan Andruško. Fanda je podle něj fanoušek do všeho, co baví chlapy. Na programu tak nebudou chybět akční filmy, sci-fi seriály, sport, bojové sporty ani krásné ženy.

Program nového kanálu představil jeho ředitel Marek Kindernay. Chybět v něm nebudou sportovní přenosy, jako například pravidelná páteční Gambrinus liga, dále Tipsport Extraliga, Moto GP, i bojové sporty: wrestling, K.O. Night Show či MMA Fighting. Odpoledne budou patřit krimi seriálům, jako je sedmá řada seriálu 24 hodin, pátá řada Kriminálky New York, čtvrtá řada Útěku z vězení či scifi-fi seriálům Hvězdná brána: Atlantida a Hranice nemožného. O drsnější zábavu se postará animovaný South Park, prostor dostanou také zajímavé dokumenty. Večer se diváci mohou těšit na akční filmy, přičemž o víkendu budou o prázdninách uvedeny vždy filmy dva. Pánové se mohou těšit i na erotické pořady s krásnými dívkami.

"V programu je celá řada premiér, například seriál V nebo některé dokumenty," dodal Kindernay.

Generální ředitel Novy ocenil ještě jinou věc, než programový obsah. "Jsem pyšný na staniční grafiku, která je posunuta ještě o stupínek dál, než jak jsme zvyklí u zbylých kanálů televize Nova," řekl Andruško.

Sami diváci budou moci kanál ocenit již v sobotu, kdy v 16.00 odstartuje vysílání válečným filmem Rudý baron. Od 20.00 se pak bude vysílat český film Kajínek.

 

Témata: TV Nova

Za pátek přibylo více než 500 nově nakažených

25.09.2021 09:42 V pátek v Česku přibylo 502 případů nemoci covid-19, což je o 64 více než před týdnem. Počet…

Co se děje ve Facebooku? Uniklé dokumenty odhalily znepokojivé praktiky

25.09.2021 08:32 Společnost Facebook tento týden čelí řadě obvinění ohledně svého vnitřního fungování. Jejich…

Kanárské ostrovy: Sopka na La Palmě může chrlit lávu i čtvrt roku

22.09.2021 11:28 Na španělském ostrově La Palma může magma po nedělní erupci sopky podle odhadu expertů vytékat tři…

Léto se loučí? Předpověď počasí hlásí citelné ochlazení

24.09.2021 06:30 Nadcházejících sedm dní bude teplotně proměnlivých. Zatímco víkend si ještě užijeme teplý, příští…

Volby v Německu mohou trhnout nový rekord v počtu poslanců

25.09.2021 11:15 Německý Spolkový sněm by mohl mít po nedělních parlamentních volbách více než 900 poslanců. Vyplývá…

Související:

Právě se děje

reklama