StarDance u diváků boduje, Pohlreich nic moc

Praha - Úvod šesté řady taneční soutěže StarDance sledovalo v sobotu na prvním programu České televize (ČT) 1,33 milionu lidí. ČTK to sdělila mluvčí ČT Alžběta Plívová. Show se s podílem na sledovanosti 32 procent ve skupině diváků starších 15 let stala nejsledovanějším pořadem po osmé hodině večer. Loni se na úvodní díl StarDance V dívalo 1,36 milionu diváků.

Ilustrační foto

Soutěžící v sobotu zatancovali quickstep a rumbu. Nejvíc bodů od poroty dostala modelka Taťána Kuchařová, která je v páru s profesionálním tanečníkem Janem Onderem. Ten soutěž loni vyhrál s atletkou Kateřinou Baďurovou. Druhým nejúspěšnějším párem večera byl podle porotců herec a hudebník Ondřej Brzobohatý s tanečnicí Evou Krejčířovou. Ti jsou zároveň podle společnosti Fortuna největšími favority soutěže.

Nejmenší šance na vítězství má podle bookmakerů bývalý diskař Imrich Bugár.

Komedie Líbáš jako ďábel, kterou na sobotní večer nasadila TV Nova, zhlédlo také víc než milion diváků starších 15 let (1,13 mil.), což znamenalo 28% podíl v 15+, ovšem 33% podíl v mladší skupině 15-54. U mladších diváků se tak česká komedie stala nejsledovanějším pořadem večera.

V těžké konkurenci se příliš nedařilo pořadu Česko vaří s Pohlreichem živě (Prima), který v průměru sledovalo 254 tis. diváků při 6% podílu (15+), píše mediaguru.cz.

Úspěšnější byl na Primě následující film Pretty Woman (share 20 %, 15+), který se stal v širší skupině diváků trojkou večera. Nadprůměrný výsledek si připsal kanál Prima Cool s thrillerem Kurýr 3 (share 8 % v 15+ a 10 % v 15-54).

Pulitzerovu cenu získaly deníky za zpravodajství o pandemii i o smrti…

11.06.2021 21:19 Hlavní americkou Pulitzerovu cenu za novinářskou práci dnes dostaly deník The New York Times za…

Související:

Právě se děje