Pavlásek nepostoupí. StarDance vyhraje Maruška Doležalová?

Praha - Letošní StarDance je unikátní v tom, že k jejímu úspěšnému absolvování nebylo potřeba tančit. Postup Lukáše Pavláska mezi nejlepší trojku, ačkoliv třeba pro hlavního bookmakera Fortuny Michala Hanáka byl už před soutěží černým koněm, stejně všechny překvapil. A kdekdo se bojí domyslet, že by soutěž opravdu vyhrát. Největším favoritem na prvenství je ale aktuálně Marie Doležalová v kursu 1,27:1, stříbrná podle bookmakerů skončí Jitka Schneiderová (2,6:1).

Star Dance VII odstartovala ostře sambou a tangem
doporučujeme

To samotní sázkaři se mezi dvěma hlavními favoritkami rozhodnout nedokázali a na vítězství obou namířili shodných 40 % svých sázek.

„Fakt je ten, že obě dámy tančí moc pěkně a vyhrát by si zasloužily obě. Ať to bude jedna nebo druhá, bude to těsně, slovy klasika, o prsa korejské atletky. Každopádně během celé soutěže ve mně stále sílí očekávání, jestli český národ svoji recesistickou „misi" s krycím názvem „Lukáš Harapes" dotáhne do úplného konce. A jako bookmaker k tomu nemohu říct nic jiného, než že kurs 4,5:1 za trochu toho rizika stojí," uvedl Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Pavlásek, dost možná nejhorší tanečník soutěže v historii, dokázal „sestřelit" pohybově výrazně disponovanější Machálkovou, Mareše nebo Bangu, že dokáže zasáhnout i poslední dva terče věří zhruba 20 % sázejících. „Berme to tak trochu jako sociologickou sondu, jak by třeba mohla vypadat příští přímá volba prezidenta," uzavírá s úsměvem Hanák.

Kursová nabídka:

StarDance 7 – umístění
Vítěz / kurs

Schneiderová/Dědík 2.6
Doležalová/Zelinka 1.27
Pavlásek/Hunčárová 4.5

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama