Ve StarDance skončila Monika Bagárová

Druhým přímým přenosem pokračovala v sobotu večer devátá řada taneční show StarDance. Páry dnes měly přednést valčík a sambu, která se jednomu z párů stala osudná. Monika Bagárová a Robin Ondráček po dnešním večeru skončili.

Devátý ročník StarDance

První taneční dvojicí byl Richard Genzer s Janou Zelenkovou, který předvedli vynikající valčík. Ačkoliv měla porota mírné výhrady, jejich provedení ocenila krásnými 26 body.

Po nich přišli na taneční parket Monika Bagárová a Robin Ondráček. Ti předvedli sambu, vybrali si ale zřejmě kreace, které byli nad jejich síly. Ačkoliv je porota ocenila 22 body, diváci dvojici na konci přenosu poslali domů.

Třetí v pořadí vystoupili Jiří Dvořák s Lenkou Norou Návorkovou. Ti předvedli bezchybný valčík, za který obdrželi neuvěřitelných 32 bodů.

Hvězda prvního dílu, Daniela Šinkorová s Michalem Padevětem, předvedli i dnes, že tancování jim není cizí. Svižná a elegantní, avšak náročná samba jim přinesla úctyhodných 34 bodů.

V prvním díle moc dobře nedopadli, nyní si ale Veronika Arichteva a Michal Necpál napravili reputaci. Jako pátí v pořadí předvedli valčík, který porota ocenila. Neopomněla zmínit neúspěšný předchozí tanec a páru udělila 27 bodů.

Šestou taneční dvojici tvořil Adam Mišík s Kateřinou Krakowkovou. Samba byla z počátku energická, ke konci ale páru očividně docházely síly. Nejen proto si odnesli 22 bodů.

Sedmí v pořadí, Pavla Tomicová s Markem Dědíkem, předvedli příjemný valčík, který porota zhodnotila kladně, ocenila jej ale pouze 25 body.

Na osmém startovacím místě předvedl David Svoboda s Veronikou Lálovou sambu. I oni patří k nejlepším párům večera a obdrželi krásných 33 bodů.

Předposlední taneční dvojici tvořila Daniela Písařovicová a Michal Mládek. Valčík byl ladný a čistý, což porota ocenila 27 body.

Poslední dvojici tvořil Dalibor Gondík a Alice Stodůlková. Ti přednesli dokonalou sambu, s níž celý večer ovládli. Od poroty obdrželi 36 bodů, což bylo nejvíce za celý večer.

Porota v závěru pořadu ocenila všech deset dvojic s tím, že lepší ročník tu ještě nebyl. Diváci nakonec poslali domů Moniku Bagárovou. Tématem příštího dílu bude tango a jive.

Lékař napsal ostrý vzkaz odpůrcům očkování. Nebral si servítky

16.11.2021 18:55 Lékaři kvůli pokračující pandemii covidu-19 zažívají obrovský nápor. Přeplněné jsou nejen nemocnice…

Sněhu si zatím moc neužijeme? Předpověď počasí na měsíc

27.11.2021 06:30 Z období do posledního předvánočního týdne byl ten uplynulý nejchladnější. Další týdny až do 19.…

Česko hlásí první podezření na variantu omikron

27.11.2021 18:00 Jedna z laboratoří ověřuje možný výskyt nové koronavirové varianty omikron v Česku. Podezřelý…

Izrael je i kvůli nové mutaci na prahu vyhlášení nouzového stavu

26.11.2021 14:12 Izrael dnes kvůli nové variantě koronaviru, jež byla poprvé zaznamenána v Jihoafrické republice,…

Předpověď počasí na příští týden: Meteorologové očekávají další zlom

26.11.2021 06:30 V posledních dnech se v Česku poměrně ochladilo, podle meteorologů by ale v nadcházejícím týdnu…

Ve StarDance vypadla Andrea Sestini Hlaváčková. Covid změnil složení…

20.11.2021 22:05 Aktualizováno I dnešní díl taneční soutěže StarDance ovlivnila pandemie covidu. Dočkali jsme se sice tradiční…

StarDance dnes výjimečně opustily hned dva taneční páry

06.11.2021 22:05 Aktualizováno Krátce po osmé hodině večerní začal další díl 11. ročníku taneční soutěže StarDance. Oproti minulé…

Ve StarDance skončil v prvním vyřazovacím večeru Pavel Trávníček

23.10.2021 22:15 Aktualizováno Druhý taneční večer 11. ročníku populární soutěže StarDance skončil. Dnešní přenos, který byl…

Související:

Právě se děje

reklama