Velké překvapení ve StarDance. Skončila Šinkorová a Padevět

Třetí večer deváté řady StarDance se nesl v netradičním duchu. Tance i oděvy soutěžících byly sladěny do období první republiky, při výročí 100 let od založení Československa, které si Češi připomenou už v neděli. Oslavy se ale u Daniely Šinkorově a Michala Padevěta zřejmě ponesou ve smutečním duchu, tento pár totiž dnes večer překvapivě vypadl.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Devátá řada StarDance
doporučujeme

Po minulém týdnu, kdy vypadla zpěvačka Monika Bagárová s Robinem Ondráčkem, tentokrát soutěžící tančili tango a jive. Druhý zmíněný tanec jako první předvedli Veronika Arichteva a Michal Necpál. Porota v jejich vystoupení ale viděla několik chyb a ocenila ho 27 body.

Následně sena parketu předvedli David Svoboda a Veronika Lálová, kteří zatančili tango. Ani jejich výkon ale nebyl bezchybný a odnesli si od poroty pouze o jeden bod více, než první pár.

Daniela Písařovicová a Michal Mládek, kteří tancovali jako třetí, dopadli dnes večer nejhůře. Porota sice ocenila jejich výkon, udělila jim ale pouze 26 bodů.

Čtvrtý taneční pár ve složení Dalibor Gondík a Alice Stodůlková si oproti minulému večeru také pohoršil. Porota sice ocenila jejich tango, odnesli si ale pouze 28 bodů.

Jedním z nejlepších párů večera byli Richard Genzer a Jana Zelenková. Ti porotu mile překvapili a odnesli si několikrát desítku. Tu jim udělili Radek Balaš a Zdeněk Chlopčík. Celkově si vytančili 38 bodů.

Jako šestí na parket vtančili Daniela Šinkorová a Michal Padevět. Předvedli pěkné tango a i když má porota vyšší nároky, přesto nedopadlo špatně. Odnesli si 33 bodů. Přesto ale Šinkorová, která oslnila porotce i v předchozích kolech, dnes končí.

Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková překvapili úchvatným jivem a odnesli si extrémně vysoké hodnocení. Jako druhý pár večera skončili s 38 body.

Adam Mišík a Kateřina Krakowková dnes večer předvedli podle poroty svůj nejlepší výkon. Na vysoké hodnocení ale jejich tango přesto nestačilo a obdrželi za něj 28 bodů.

V závěru se představili Pavla Tomicová a Marek Dědík. Ti porotu uchvátili a rytmický jive jim vynesl krásných 37 bodů.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Desátá řada StarDance bude výjimečná. Na co se mohou diváci těšit?

10.09.2019 13:31 Desátá řada taneční soutěže StarDance, kterou bude Česká televize vysílat od 12. října, připomene…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama