Ze StarDance vyhodili Mišíka s Krakowkovou, favorité soutěže propadli

Dalším sobotním večerem pokračovala divácky oblíbená taneční soutěž StarDance. Páry v ní opět předvedly dva tance, kterými byly slowfox a paso doble. Adam Mišík a Kateřina Krakowková ale dnešní večer podle diváků nezvládli a vypadli. Moc dobře si ale nevedli ani favorité soutěže.

Přidejte svůj názor 1 komentář

StarDance
doporučujeme

Jako první zatančili slowfox Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková. Porota ocenila jejich pojetí i projevené emoce a emoce a páru udělila 29 bodů.

Adam Mišík a Kateřina Krakowková přišli na parket jako druzí a paso doble jim očividně nesedlo. Zklamaná porota udělila páru 25 bodů a neopomněla Mišíka upozornit na řadu chyb.

To ostatně "ocenili" i diváci, kteří tento taneční pár dnes poslali domů. Mišík s Krakowkovou si tak zatancují příště až v posledním díle, kde se opět sejdou všechny páry.

Třetím párem v pořadí byla Veronika Arichteva a Michal Necpál. Jak už bývá zvykem, Arichteva si za svůj výkon neodnesla nejvyšší ohodnocení. Porota upozornila především na slabou práci nohou a pár ocenila 27 body.

Richard Genzer a Jana Zelenková, kteří tančili jako čtvrtí, dopadli o něco lépe. Podle poroty se bývalý tanečník zlepšuje a za dnešní výkon si odnesl 30 bodů.

Překvapením večera byli David Svoboda a Veronika Lálová. Jejich slowfox porotu uchvátil a páru vynesl nejvyšší dnešní skóre, plných 37 bodů.

Naopak zklamáním večera byl hned následující pár, Marek Dědík s Pavlou Tomicovou. Jejich výkon se tentokrát neobešel bez větších chyb a odnesli si za něj pouze 25 bodů.

Dalším zklamáním byl i Dalibor Gondík a Alice Stodůlková. Podle poroty dnes místy vypadali směšně a odnesli si smutných 24 bodů. 

Daniela Písařovicová a Michal Mládek, kteří tančili jako poslední, také příliš neuspěli. Porota je sice ocenila za zlepšení, přesto jim udělila pouze 26 bodů.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Desátá řada StarDance bude výjimečná. Na co se mohou diváci těšit?

10.09.2019 13:31 Desátá řada taneční soutěže StarDance, kterou bude Česká televize vysílat od 12. října, připomene…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama