Zvrat ve StarDance: Soutěž opustil bývalý tanečník Genzer

Páté kolo taneční soutěže StarDance se v sobotu večer stalo osudné jednomu z favoritů. Do dalších kol se už nepodívají herec a bavič Richard Genzer a tanečnice Jana Zelenková.

Přidejte svůj názor 5 komentářů

StarDance

Pátý taneční večer se nesl v duchu cesty kolem světa a tanečníci měli tančit na ruské, polské, ale i čínské tance. Oproti minulému kolu bylo opět o jeden pár méně, naposledy soutěž opustil zpěvák Adam Mišík.

Tentokrát tančila jako první Pavla Tomicová s Markem Dědíkem. Zatančili rumbu na píseň polské zpěvačky Maryly Rodowicz a herečka ohromila diváky provazem. Porotě to ale nestačilo a upozornila na nedostatek rychlosti.

Následně si střihli ruský quick-step Dalibor Gondík a Alice Stodůlková. Za jejich ztvárnění ruské legendární písně Kaťuša si vysloužili od poroty velmi příznivé hodnocení.

Čínskou hudební kulturu v Česku většina lidí příliš nezná, rumbu si na ni ale ale zatančila Daniela Písařovicová a Michal Mládek. Porota ocenila především opětovné zlepšení oproti minulým kolům. 

Jiří Dvořák a Lenka Návorková na parketu předvedli rumbu na řeckou píseň a podle porotců se jednalo o jeden z nejlepších výkonů večera.  Chyběly tam ale emoce.

Další quick-step si střihli David Svoboda s Veronikou Lálovou. Rytmické cikánské tóny byly melodické, tanci ale chyběla technika. Porotci si proto neodpustili po této stránce patřičnou kritiku.

Na Kubu se se svou rumbou vydali Richard Genzer s Janou Zelenkovou. Podle poroty ale bylo ztvárnění místy emočně přehnané a pár neodešel s nejlepším hodnocením.

Jako poslední zatančili Veronika Arichteva a Michal Necpál. Jejich rumba byla jednou z nejlepších ten večer a od poroty si odnesli tři desítky. Porota jim také vystřihla náležitou chválu.

Nakonec se večer stal překvapivě osudným pro Richarda Genzera a tanečnici Janu Zelenkovou. To zřejmě čekal jen málokdo.

Vstupte do diskuze (5)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ze StarDance vyhodili Mišíka s Krakowkovou, favorité soutěže propadli

03.11.2018 22:15 Dalším sobotním večerem pokračovala divácky oblíbená taneční soutěž StarDance. Páry v ní opět…

Velké překvapení ve StarDance. Skončila Šinkorová a Padevět

27.10.2018 22:10 Třetí večer deváté řady StarDance se nesl v netradičním duchu. Tance i oděvy soutěžících byly…

Ve StarDance skončila Monika Bagárová

20.10.2018 22:19 Druhým přímým přenosem pokračovala v sobotu večer devátá řada taneční show StarDance. Páry dnes…

První díl StarDance vyhrála Šinkorová a Padevětem. Arichteva propadla

13.10.2018 22:49 Málokterá soutěž či reality show je divácky natolik oblíbená, aby se na tuzemských obrazovkách…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama