Zvrat ve StarDance: Soutěž opustil bývalý tanečník Genzer

Páté kolo taneční soutěže StarDance se v sobotu večer stalo osudné jednomu z favoritů. Do dalších kol se už nepodívají herec a bavič Richard Genzer a tanečnice Jana Zelenková.

Přidejte svůj názor 5 komentářů

StarDance
doporučujeme

Pátý taneční večer se nesl v duchu cesty kolem světa a tanečníci měli tančit na ruské, polské, ale i čínské tance. Oproti minulému kolu bylo opět o jeden pár méně, naposledy soutěž opustil zpěvák Adam Mišík.

Tentokrát tančila jako první Pavla Tomicová s Markem Dědíkem. Zatančili rumbu na píseň polské zpěvačky Maryly Rodowicz a herečka ohromila diváky provazem. Porotě to ale nestačilo a upozornila na nedostatek rychlosti.

Následně si střihli ruský quick-step Dalibor Gondík a Alice Stodůlková. Za jejich ztvárnění ruské legendární písně Kaťuša si vysloužili od poroty velmi příznivé hodnocení.

Čínskou hudební kulturu v Česku většina lidí příliš nezná, rumbu si na ni ale ale zatančila Daniela Písařovicová a Michal Mládek. Porota ocenila především opětovné zlepšení oproti minulým kolům. 

Jiří Dvořák a Lenka Návorková na parketu předvedli rumbu na řeckou píseň a podle porotců se jednalo o jeden z nejlepších výkonů večera.  Chyběly tam ale emoce.

Další quick-step si střihli David Svoboda s Veronikou Lálovou. Rytmické cikánské tóny byly melodické, tanci ale chyběla technika. Porotci si proto neodpustili po této stránce patřičnou kritiku.

Na Kubu se se svou rumbou vydali Richard Genzer s Janou Zelenkovou. Podle poroty ale bylo ztvárnění místy emočně přehnané a pár neodešel s nejlepším hodnocením.

Jako poslední zatančili Veronika Arichteva a Michal Necpál. Jejich rumba byla jednou z nejlepších ten večer a od poroty si odnesli tři desítky. Porota jim také vystřihla náležitou chválu.

Nakonec se večer stal překvapivě osudným pro Richarda Genzera a tanečnici Janu Zelenkovou. To zřejmě čekal jen málokdo.

Loading...
Vstupte do diskuze (5)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Desátá řada StarDance bude výjimečná. Na co se mohou diváci těšit?

10.09.2019 13:31 Desátá řada taneční soutěže StarDance, kterou bude Česká televize vysílat od 12. října, připomene…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama