Netradiční StarDance: Podruhé padly čtyři desítky

V sobotu večer pokračovala devátá řada populární taneční soutěže StarDance. Na rozdíl od předešlých kol se ale toto neslo v úplně jiném duchu. A tentokrát byli soutěžící v bezpečí.

Přidejte svůj názor

StarDance
doporučujeme

Jednou z největších změn sobotního večera byla nová tvář v porotě. Doplnil ji čestný host Zdeněk Svěrák, který na rozdíl od stávající čtveřice nehodnotil bodově, ale pocitově.

Celý večer byl na rozdíl od předešlých výjimečný i v dalších ohledech. Taneční páry dnes předvedly freestyle tance, a na parketu netancovaly dvojice, ale hned trojice. Speciální večer byl totiž věnován Centru Paraple.

Jako první vystoupila trojice Daniela Písařovicová a Michal Mládek s Radimem. Jejich volný tanec porotu rozhodně zaujal a obdrželi 34 bodů.

Druzí se na parketu představili Lenka Nora Návorková s Jiřím Dvořákem a Erikou. I oni obdrželi 34 bodů a spolu s předešlým párem se umístili na pomyslném posledním místě.

Jako třetí se předvedli Pavla Tomicová s Markem Dědíkem a Petrem. Jejich vystoupení bylo podle poroty úchvatné a dočkalo se náležitého ocenění. Podruhé v deváté řadě porota udělila plný počet bodů, tedy 40.

Svatební příběh předvedli David Svoboda a Veronika Lálová s Hankou. Od poroty si kromě jejich mírného zmatení ze samotného příběhu vysloužili i 37 bodů.

Jako poslední vystoupili Veronika Arichteva a Michal Necpál s Tondou. Od poroty obdrželi pochvalu a vynikajících 39 bodů. Umístili se tak na pomyslném druhém místě.

Tím ale večer neskončil. Na parketu se poté předvedlo několik tanečních skupin a diváci mimo jiné viděli v akci i jednoho z porotců, a to tanečníka Václava Kuneše s uskupením 420 People.

Dnes večer se navíc nikdo nemusel strachovat z možného vyřazení. V průběhu charitativního večera se totiž nevyřazovalo, naopak mohli lidé přispívat na konto Paraple. A dohromady vybrali neuvěřitelných 15 019 476 korun.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Desátá řada StarDance bude výjimečná. Na co se mohou diváci těšit?

10.09.2019 13:31 Desátá řada taneční soutěže StarDance, kterou bude Česká televize vysílat od 12. října, připomene…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama