Ve StarDance vypadla Písařovicová, Tomicová při tanci spadla

Osmý večer populární soutěže StarDance přinesl několik zvratů a změn. Vůbec poprvé během této série páry tančily nikoliv jeden, ale hned dva tance. Nebývá také zvykem, aby při tanci soutěžící spadli, i to se dnes povedlo. Vyplnila se také předtucha bookmakerů a soutěž dnes opustila moderátorka Daniela Písařovicová a Michal Mládek.

Přidejte svůj názor 18 komentářů

StarDance
doporučujeme

Jako první na tanečním parketu zazářili Jiří Dvořák a Nora Návorková. Jejich paso doble porota ocenila 33 body a aniž by to tušili, v prvním kole byli nejlepší.

Na parket následně nastoupila Veronika Arichteva s partnerem Michalem Necpálem. Quickstep, který předvedli, patřil podle poroty k podprůměrným a vynesl jim 29 bodů.

Třetí se na parketu objevil David Svoboda s Veronikou Lálovou. Pro porotce byl jejich tanec, rumba, zklamáním a zmínili zejména "katastrofický" základní krok. Pár ohodnotili 28 body.

Jen o něco málo lepší byla moderátorka Daniela Písařovicová a Michal Mládek. Porota ocenila, že každý z jejich soupeřů má díky svému povolání alespoň nějaký kontakt s pohybem, zatímco pro moderátorku jde o první zkušenost. Díky tomu si vysloužila 29 bodů.

Posledním párem v prvním kole byla Pavla Tomicová s tanečníkem Markem Dědíkem. Hned na začátku ale Tomicová upadla a po celý zbytek jejich quickstepu byla cítit ze strany herečky velká nejistota. Díky tomu si odnesla pouze 25 bodů a v prvním kole tak skončila jako nejhorší.

Ve druhém kole se pořadí otočilo. Dvořák a Návorková si svým quickstepem na píseň Fairytale, se kterou Alexander Rybak vyhrál v roce 2009 soutěž Eurovize, získali porotu a obdrželi krásných 37 bodů.

Arichteva s Necpálem převedli nadprůměrné paso doble, za který si od poroty vyslechli pořádnou kritiku. Podle porotců byl tanec plný falše, vztah který měl naznačit nebyl uvěřitelný, a proto si pár odnesl 33 bodů.

Svoboda s Lálovou se ve druhém kole také příliš nevytáhli. V tanečním provedení jejich valčíku našla porota mnoho chyb a pár ocenila rovněž 33 body.

Písařovicová s Mládkem následne předvedli quickstep, který podle porotců nebyl vůbec špatný, našli chyby pouze v postavení. Tanec jim ale vynesl jen 30 bodů.

Posledním tancem bylo paso doble Tomicové a Dědíka. To, co v prvním kole ztratili, ve druhém dokázali dohnat. Porota byla z provedení nadšená a ohodnotila je nejlepším počtem bodů, který ten večer padnul, a sice 39.

Diváci následně rozhodli a domů poslali moderátorku Danielu Písařovicovou a Michala Mládka. Tento pár se tak divákům opět ukáže až ve finálovém večeru, kde si zatančí všichni soutěžící deváté řady.

Loading...
Vstupte do diskuze (18)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

StarDance 2019 je tady. Večer věnovaný Karlu Gottovi měl smutný začátek

12.10.2019 22:34 Úderem osmé hodiny večerní dnes odstartovala desátá řada populární taneční soutěže StarDance 2019.…

Kdo vyhraje letošní StarDance? Bookmakeři mají dva favority

10.10.2019 16:34 Největšími favority desáté řady taneční soutěže StarDance jsou podle bookmakerů bývalá biatlonistka…

Desátá řada StarDance bude výjimečná. Na co se mohou diváci těšit?

10.09.2019 13:31 Desátá řada taneční soutěže StarDance, kterou bude Česká televize vysílat od 12. října, připomene…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama