Kdo vyhraje StarDance? Do finále se probojovali dva herci a rybář

Odborná porota a diváci dnes večer v přímém televizním přenosu rozhodnou, kdo zvítězí v desáté řadě zábavního pořadu StarDance ...když hvězdy tančí. Do finále se dostaly tři taneční páry, které předvedou latinskoamerické a klasické tance a také volný styl. Herci Matouš Ruml a Veronika Khek Kubařová mají podle sázkových kanceláří zhruba stejné šance, triumf rybáře Jakuba Vágnera by byl podle nich velkým překvapením.

Druhý večer Stardance se tančil waltz, cha-cha a tango
doporučujeme

První oznámenou soutěžící desáté řady StarDance se stala biatlonistka Gabriela Koukalová, která těsně tím ukončila sportovní kariéru. Následně byli zveřejněni youtuber Karel Kovář, známý jako Kovy a Veronika Khek Kubařová.

Dalšími osobnostmi, které soutěž začaly, byli herec Miroslav Hanuš, moderátorka Nora Fridrichová, hudebník Ondřej Ládek, známý pod pseudonymem Xindl X, zpěvačka Tonya Graves a spisovatelka Radka Třeštíková. Před začátkem soutěže bookmakeři favorizovali Koukalovou a Rumla.

Taneční soutěž celebrit, kterým pomáhají profesionální tanečníci, se na televizních obrazovkách objevila poprvé v roce 2004 ve Velké Británii. Poté se soutěž rozšířila do desítek zemí a v roce 2006 ji poprvé vysílala ČT. StarDance tehdy sledovalo v průměru na dva miliony diváků, od té doby zájem o show klesal.

Loni sledovalo jednotlivé díly v průměru 1,45 milionu lidí a finálový večer si v televizi pustilo 1,64 milionu diváků. Předchozí finále v roce 2016 mělo podle ČT sledovanost zhruba 1,6 milionu lidí.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama