Kdo vyhraje StarDance? Do finále se probojovali dva herci a rybář

Odborná porota a diváci dnes večer v přímém televizním přenosu rozhodnou, kdo zvítězí v desáté řadě zábavního pořadu StarDance ...když hvězdy tančí. Do finále se dostaly tři taneční páry, které předvedou latinskoamerické a klasické tance a také volný styl. Herci Matouš Ruml a Veronika Khek Kubařová mají podle sázkových kanceláří zhruba stejné šance, triumf rybáře Jakuba Vágnera by byl podle nich velkým překvapením.

Přidejte svůj názor

Druhý večer Stardance se tančil waltz, cha-cha a tango
doporučujeme

První oznámenou soutěžící desáté řady StarDance se stala biatlonistka Gabriela Koukalová, která těsně tím ukončila sportovní kariéru. Následně byli zveřejněni youtuber Karel Kovář, známý jako Kovy a Veronika Khek Kubařová.

Dalšími osobnostmi, které soutěž začaly, byli herec Miroslav Hanuš, moderátorka Nora Fridrichová, hudebník Ondřej Ládek, známý pod pseudonymem Xindl X, zpěvačka Tonya Graves a spisovatelka Radka Třeštíková. Před začátkem soutěže bookmakeři favorizovali Koukalovou a Rumla.

Taneční soutěž celebrit, kterým pomáhají profesionální tanečníci, se na televizních obrazovkách objevila poprvé v roce 2004 ve Velké Británii. Poté se soutěž rozšířila do desítek zemí a v roce 2006 ji poprvé vysílala ČT. StarDance tehdy sledovalo v průměru na dva miliony diváků, od té doby zájem o show klesal.

Loni sledovalo jednotlivé díly v průměru 1,45 milionu lidí a finálový večer si v televizi pustilo 1,64 milionu diváků. Předchozí finále v roce 2016 mělo podle ČT sledovanost zhruba 1,6 milionu lidí.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel artista Otto Bubeníček (†76), otec slavných dvojčat tanečníků

21.01.2020 16:14 Ve věku 76 let zemřel dnes v pražské Thomayerově nemocnici někdejší cirkusový artista a otec…

Vítězem desáté řady StarDance je Veronika Kek Kubařová

14.12.2019 22:53 Desátá řada oblíbené taneční soutěže StarDance je u konce. Finálový večer přinesl několik hodnocení…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama