StarDance opouští jeden z favoritů Karel Kovy Kovář

Desátá řada populární taneční soutěže StarDance se řítí do finále. Dnes odtančily poslední čtyři páry, z nichž jeden se se soutěží rozloučil. Do finále, které se bude konat příští sobotu, tak postupuje trojice finalistů, ze které se rozhodne o vítězi celého ročníku.

StarDance

Moderátoři v úvodu klasicky uvítali všechny taneční páry ve složení youtuber Karel Kovář (Kovy) a Veronika Lišková, herec Matouš Ruml a Natálie Otáhalová, herečka Veronika Kek Kubařová a Dominik Vodička a rybář Jakub Vágner a Michaela Nováková.

V porotě opět zasedli taneční trenér a choreograf Jan Tománek, bývalý tanečník a bavič Richard Genzer, tanečnice a trenérka Tatiana Drexler, a porotce Zdeněk Chlopčík.

Jako první zatančili slowfox Matouš Ruml a Natálie Otáhalová. Porota ocenila plynulost tance a vytkla jim pouze drobné chyby jako špatné držení zad. Přesto pár ocenila 37 body.

Veronika Kek Kubařová a Dominik Vodička zatančili jako druhý pár paso doble. Porota si všimla jejich únavy, ocenila ale choreografii, navzdory částečné nejistotě. Od poroty si odnesl 32 bodů.

Třetí v pořadí tančili Karel Kovář a Veronika Lišková. Slowfox porota ocenila, zmínila zejména držení těla, neopomněla ale upozornit na chyby, například v držení hlavy. Díky tomu si odnesli 33 bodů.

Jakub Vágner a Michaela Nováková tančili v prvním kole jako poslední a předvedli paso doble. Porotě se nelíbily kroky, pohyb jako takový, přechod mezi pozicemi a práci s nohama. Obdrželi pouze 29 bodů.

Ve druhém kole nastoupili jako první Matouš Ruml a Natálie Otáhalová s paso doble. Porotě se jejich taneční výkon líbil a ocenila dynamiku pohybu. Za skvělý výkon obdrželi 40 bodů.

Druhý pár druhého kola, Veronika Kek Kubařová a Dominik Vodička, zatančili slowfox. Navzdory perfektnímu začátku ale ztratili koncentraci, podle poroty se však následně jejich tanec srovnal. Odnesli si 35 bodů.

Karel Kovář a Veronika Lišková zatančili paso doble. Jediné, co jim porota vytkla, byla místy práce s nohama a nedostatek energie. Ve výsledku obdrželi ale pouze 33 bodů.

Slowfox Jakuba Vágnera a Michaely Novákové dopadl na rozdíl od prvního tance mnohem lépe. Podle poroty se pár od minulého týdne zlepšil a chyběla jen trocha toho slowfoxu. I přesto si od poroty odnesli krásných 38 bodů.

Prvním postupujícím párem do finále, které se bude konat příští sobotu, byl vyhlášen Matouš Ruml a Natálie Otáhalová. Druhými postupujícími jsou Jakub Vágner a Michaela Nováková. Zbylé dva páry musely podstoupit třetí tanec večera.

Z nich nakonec vzešel jako vítězný pár Veronika Kek Kubařová a Dominik Vodička. Dnes večer tak před branami finále vypadla dvojice Karel Kovář a Veronika Lišková.

Očkovací certifikáty mají od ledna platit jen devět měsíců

02.12.2021 22:05 Platnost očkovacích certifikátů proti covidu se od ledna 2022 zkrátí na devět měsíců. Pro…

Jedna dávka nestačí. Na lidi s vakcínou Janssen bude čekat přeočkování

02.12.2021 14:19 Ministerstvo zdravotnictví vyzve lidi očkované proti covidu-19 jednodávkovou vakcínou Janssen od…

U pacientů, kteří přežili těžký covid, je podle vědců dvakrát vyšší riziko…

02.12.2021 09:05 U pacientů, kteří přežili těžký průběh onemocnění covid-19, existuje asi dvakrát vyšší riziko, že…

Zemřel Jaroslav Hanuš. Stál za populárním seriálem Život na zámku

02.12.2021 09:48 Dnes ráno zemřel ve věku 70 let Jaroslav Hanuš, režisér úspěšných televizních seriálů Život na…

Pozitivněji než dříve vnímá vakcinaci čtvrtina lidí, ukázal průzkum

02.12.2021 16:40 Postoj k očkování proti koronaviru se během roku u 63 procent občanů Česka nezměnil. Pozitivněji…

Ve StarDance vypadla Andrea Sestini Hlaváčková. Covid změnil složení…

20.11.2021 22:05 Aktualizováno I dnešní díl taneční soutěže StarDance ovlivnila pandemie covidu. Dočkali jsme se sice tradiční…

StarDance dnes výjimečně opustily hned dva taneční páry

06.11.2021 22:05 Aktualizováno Krátce po osmé hodině večerní začal další díl 11. ročníku taneční soutěže StarDance. Oproti minulé…

Související:

Právě se děje

reklama