Šangri-la chystá den pro děti

Olomouc - Unikátní výstava Šangri-la, která mapuje putování po asijských zemích, potěší již dnes 27. listopadu zejména malé návštěvníky. Od 16:00 hodin je v prostorách výstavy připraven speciální program pro děti.

Děti čeká zábava i poznávání

Akce s názvem Den pro princezny a prince se uskuteční v duchu Indie, jako jedné ze zemí, kterým je výstava věnována. Pro děti je připraven pestrý program v podobě facepaintingu, různých soutěží a k vidění bude také indická tanečnice. Organizátoři však slibují i další překvapení.

Speciální program pro děti bude v prostorách výstavy Šangri-la na Sokolské ulici č. 15 připraven již ve středu 27. listopadu 2013 od 16:00 do 18:00 hodin.

Věhlasná putovní výstava Šangri-la nabízí návštěvníkům magické putování po Nepálu, Tibetu, Bhútánu a Indii, v rámci kterého mohou navštívit například buddhistický chrám, tropický les i nedostupné vrcholky Himalájí. Expozice je doplněna autentickými předměty ze zmíněných zemí, jako jsou pestrobarevné fotografie, zvířata působící jako živá, nebo nábytek a šatstvo. Zájemci tuto unikátní expozici mohou vidět v Olomouci ještě do března příštího roku každý den kromě pondělí, a to od 11:00 do 18:00 hodin. Více informací o výstavě je možné nalézt na webových stránkách www.sangri-la.cz.

Témata: Indie

FestMichael: Odhalte vycházející hvězdy

03.07.2021 11:41 Důležitá kulturní událost pro všechny, kteří mají rádi mladé umění a neotřelé nápady tvůrců…

Související:

Právě se děje