Typ žen dle měsíce narození: Jaká jste?

Praha - Každá žena je nějaká. Jednoduše řečeno, co kus, to originál. Jak ale ovlivňuje ženský charakter měsíc narození? Možná více, než si myslíte.

Přidejte svůj názor

ilustrační fotografie

Stejně tak jako den a rok narození, je důležitý i měsíc, ve kterém jste se narodila. Každý měsíc má totiž své vlastní charakterní rysy. My Vám ukážeme jaké.

Leden

Lednové ženy jsou velmi ambiciózní. Narodily se na začátku nového roku, kdy všechno opět začíná. Dokáží být někdy až moc vážné
a konzervativní, ale na druhou stranu to nebývá občas ke škodě. Málokdy jsou rozzuřené a často se drží svých zásad. Jsou klidné a vyrovnané. Problémem lednových zrozenkyň jsou emoce, které drží v sobě. Nerady o svých problémech mluví, což může vyústit až ve zdravotní problémy. 

Únor

Abstraktní myšlení, to je charakteristický znak, pro únorové ženy. Mnoho lidí je často nechápe. Jejich nálady jsou proměnlivé jako aprílové počasí. Pokud chcete s nimi vycházet musíte mít velkou trpělivost. Když to vydržíte, tak vás na oplátku zasypou láskou a romantickým cítěním.
To samé ale očekávají od ostatních. Pokud je zradíte, je to pro ně cílová rovinka.

Březen

V březnu narozené jsou většinou bezstarostné. Pokud mají po svém boku partnera ve kterém vidí oporu jsou oddané až za hrob. Být s touto ženou je opravdu potěšení. Jsou velmi citlivé a důvěřivé. Jsou to rozené matky, které umí dokonale udržet teplo rodinného krbu.

Duben

Zde platí diplomacie, pokora a úcta. Jejich nejsilnější stránkou je komunikace. I proto se velmi dobře uplatní v zaměstnání, kde se každodenně setkávají s lidmi. Mají dar řeči. Občas jsou náchylné k sebelítosti a potřebují oporu. Jejich negativní vlastnost je žárlivost - velmi často neopodstatněná.

Květen

Ženy narozené v tomto měsíci se snadno rozhodují a stojí si za svým.
Jsou to velice atraktivní ženy. O to více je to složitější s jejich charakterem. Nikdy nevíte, co od nich vlastně očekávat. Jednou hýří úsměvy od ucha k uchu a podruhé je nad jejich hlavami černý mrak.

Červen

Červnové ženy jsou velice zvědavé, kreativní a komunikativní. Dost často rychleji mluví, než přemýšlí a to působí konflikty. Jsou upřímné a mají horkou hlavu. Neberou si servítky a vše řeknou tak, jak se věci mají. Drží se dost stranou od pomluv a raději vždy vše řeknou narovinu.
Ve vztahu je to s nimi komplikované. Muži občas neví co si s nimi počít.

Červenec

Tajemné a čestné ženy, to jsou letní "červenky". K tělu si moc lidi nepřipouští a jejich vztahy jsou pevné. Často na celý život. Málokdy se chlubí a ne proto, že by neměly čím, ale nepatří to k jejich povaze.
Jsou krásné, inteligentní a umí být velice zdvořilé. Ale pokud je jednou zradíte už vám neodpustí.

Srpen

Láskyplné ženy se srdcem na dlani. Tyto ženy dost často vyhrávají konflikty, které jim sám život přichystá. Není vhodné být jejich soupeři.
Pokud si nebudete dávat pozor smetou vás z povrchu zemského. Mají však obrovský smysl pro humor a proto se v jejich společnosti nenudíte.

Září

Září zplodilo ženy velice krásné, laskavé a velmi disciplinované. Nikdy nezapomínají na to, co jste pro ně kdy udělali nebo neudělali. Těžko nesou zradu od přátel. Jejich hlavním pohonem jsou vztahy, které si udržují a pečují o ně. Nesnáší nic krátkodobého a nebo něco na jednu noc. Jsou velice zásadové. Často se nechají ovlivnit rozumem, bez ohledu na to, co jim říká srdce.

Říjen

Typické vlastnosti ženy narozené v říjnu jsou: silný charakter, vůle a nezávislost. Jsou velmi emocionálně založené, ale málokdy je uvidíte plakat. Slzy si nechávají na chvilky samoty. Problémy mají s otevřeností a důvěrou a jsou velice zranitelné. Díky úspěchům bývají v očích druhých žen nenáviděny.

Listopad

Tak s touto ženou nehrajte žádné hry. Jednejte s ní vždy narovinu. Nemá ráda opíjení rohlíkem. Dost často jsou o krok napřed, i když si myslíte
že jste ve vedení. Umí skvěle rozpoznat lež, proto si dávejte pozor.
Pokud nejste připraveni si vyslechnout pravdu, rozhodně se jich neptejte na názor. Bývají dost upřímné a vynikají skvělým smyslem pro humor.

Prosinec

Netrpělivost, to je vlastnost vystihující ženy narozené v prosinci. jsou i velmi impulzivní a mají v životě štěstí.Ve sporech odchází většinou jako vítězové. Pokud si tedy nejste jisti v kramflecích, nepouštějte se do boje.
Jsou zábavné, chytré a mají skvělý smysl pro humor. I přesto, jak jim lidé ubližují mají velké srdce.

Témata: ženy | EuroZprávy.cz
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Společnost kolabuje, svět v roce 2020 upadne do chaosu, předvídá matematik

20.01.2019 12:59 Společnost je na pokraji kolapsu. K tomu by kvůli politickým nepokojům mohlo dojít už příští rok.…

Konec války na poslední chvíli? Archívy ukázaly, jak blízko měl Hitler k…

20.01.2019 12:14 Dokumenty objevené v americkém archivu naznačují, že nacistické Německo mohlo před koncem druhé…

Nixon začal před půlstoletím přepisovat dějiny. Zásluhou médií ale jinak,…

20.01.2019 12:07 Letos v dubnu uplyne 25 let od smrti Richarda Nixona, jednoho z nejkontroverznějších prezidentů…

Míle smrti. Legendární útok americké armády na desetitisícový konvoj se…

19.01.2019 22:01 Aktualizováno I válka v Perském zálivu má své stinné stránky. Jednou z nich je útok koaličních sil v čele s…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama