Květinový úplněk: Událost jen jednou za rok!

Praha - Dnes, až se setmí, sledujte noční oblohu. Přesně v 23.42 hodin nastane úplněk v tajemném Štíru! Ten se mnohdy označuje jako „květinový“, protože se o něm traduje, že rostlinky tuto noc na počest úplného Měsíce tančí.

Přidejte svůj názor

ilustrační fotografie

Z pohledu astrologů se jedná o velice zvláštní, krásný jev a silně erotizující konstelaci, neboť se naproti sobě postaví plodné a smyslné Slunce v Býku a Luna ve Štíru, která ve zvěrokruhu symbolizuje sex. Tento večer byste tedy měli strávit s osobou, kterou milujete, jelikož vaše touha po tělesném potěšení bude ojediněle intenzivní.

Beran 

Berani a "beranice" nevyčkávejte s rukama v klíně, když vám výplata nebo sociální dávky nedorazí v určeném termínu. Nebude v tom zlý úmysl, ale potrvá dva týdny, než kdosi kompetentní zjistí svoje opomenutí. A zůstat najednou bez prostředků, to není žádná výhra, naopak. 

Býk 

Dojde vám trpělivost. A to konkrétně s lidmi, kteří nebezpečně zasahují do vašeho soukromí.

V závěru týdne budete muset sáhnout na finanční rezervu. Přestane bohužel fungovat přístroj, který potřebujete každý den, patrně sporák či vysavač.

Blíženci 

Zkuste se vyhýbat jedincům, kteří si hrají na léčitele na slovo vzaté. Můžete velmi rychle naletět. Vzhledem k vašemu znamení hrozí riziko, že se stanete snadnou kořistí.

Rak 

Zdá se, že vás čeká cesta na větší vzdálenost.  Navíc se vám během víkendu dostanou do rukou peníze, o nichž se budete zprvu domnívat, že vám nepatří. Půjde ale o vrácení starého dluhu, na který jste prostě zapomněli!

Lev

Pokud se zamilujete během víkendu, vyklube se z toho natolik vášnivý vztah, že od prvního momentu nebudete ochotní ani schopní strávit bez nové lásky ani minutu. Dávejte si ale pozor, ať se to nezvrtne do sexuální závislosti.
 
Panna 

Máte-li neshody doma nebo s dětmi, během víkendu je za vás vyřeší otec nebo tchán. Dobře udělá, protože po jeho upřímném proslovu a následné diskusi se dusná atmosféra rozplyne a uvolní.

Váhy 

Pokud neovládáte žádný cizí jazyk nebo si potřebujete doplnit vzdělání či profesní vědomosti, ve druhé polovině týdne se pusťte do učení. Zaplaťte si kurz či rekvalifikaci - určitě se vám to do budoucna vyplatí. Vaše šedá kůra mozková bude aktivní, takže si velmi rychle zapamatuje to, co si přečtete nebo vyslechnete.
 
Štír 

V zaměstnání někdo velmi fikaně zneužije vašich schopností. Nevyvolávejte konflikt, ale buďte chytří a jděte na to od lesa. Například dotyčnému podsuňte nějakou nesmyslnou informaci. Ztrapní se a příště si nedovolí vydávat vaše nápady za vlastní! 

Střelec

Nepodceňujte únavu! Tělo nedává signály jen tak pro nic za nic. Naopak vám tím dává najevo, že máte nejvyšší čas změnit práci, jinak by mohlo dojít k totálnímu kolapsu vašeho organismu. Sepište a rozešlete životopis, protože příští týden se mezi mnoha nabídkami objeví jedna, která profesním zaměřením i finančním ohodnocením bude odpovídat vašim představám.
 
Kozoroh 

Bude vás lákat zpočátku nadějná investice. Opak je ale pravdou. Vsaďte na selský rozum a zůstaňte stát nohama na zemi.

Vodnář 

Budou-li kolegové potichu diskutovat s nadřízenými, zjistěte, o co jde. Jinak se jim podaří před vámi zatajit dost zásadní informace, což by pro vás ve finále znamenalo nepříjemné překvapení. 

Ryby 

Máte-li bezohledné sousedy, jejich drzost se vystupňuje natolik, že uprostřed týdne vybuchnete. Nenechte si neohleduplnost líbit a ukažte, že umíte dát svůj názor najevo.

Témata: měsíc | EuroZprávy.cz
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Společnost kolabuje, svět v roce 2020 upadne do chaosu, předvídá matematik

20.01.2019 12:59 Společnost je na pokraji kolapsu. K tomu by kvůli politickým nepokojům mohlo dojít už příští rok.…

Konec války na poslední chvíli? Archívy ukázaly, jak blízko měl Hitler k…

20.01.2019 12:14 Dokumenty objevené v americkém archivu naznačují, že nacistické Německo mohlo před koncem druhé…

Nixon začal před půlstoletím přepisovat dějiny. Zásluhou médií ale jinak,…

20.01.2019 12:07 Letos v dubnu uplyne 25 let od smrti Richarda Nixona, jednoho z nejkontroverznějších prezidentů…

Míle smrti. Legendární útok americké armády na desetitisícový konvoj se…

19.01.2019 22:01 Aktualizováno I válka v Perském zálivu má své stinné stránky. Jednou z nich je útok koaličních sil v čele s…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama