Odstranění celulitidy šetrně a bezbolestně? S ProShockIce je to možné

Komerční sdělení - Celulitida neboli lipohypertrofie je rozšířené civilizační onemocnění, které se vyskytuje především ve vyspělých zemích. Postihuje až 90 % žen a výjimečně jím trpí i muži.

Přidejte svůj názor

Odstranění celulitidy šetrně a bezbolestně?

Celulitida vzniká jako důsledek zhoršeného žilního a lymfatického oběhu a má souvislost s působením ženského hormonu estrogenu. Často se vyskytuje u dívek v pubertě, u dospělých žen v těhotenství a v přechodu, tedy v obdobích hormonálních změn. Projevuje se především na stehnech, hýždích, bocích, břichu a pažích, ve formě progresivních degenerativních změn podkožního tukového vaziva.

Kromě genetických dispozic zaviňuje celulitidu nesprávná životospráva s nedostatkem pohybu, kouřením, stresem a tučnou stravou. Za jednu z příčin se považuje i onemocnění jater, při němž se zhoršuje metabolismus tuků.

Ať tak, či tak, celulitida je velký estetický problém, který se projevuje zejména při letním odívání a samozřejmě v soukromí. Mnoha ženám kvůli němu značně klesá sebevědomí. Není divu, že odstranění celulitidy a tuku patří mezi nejžádanější ošetření estetické medicíny. Moderní doba navíc přinesla účinné neinvazivní postupy.

Rozlučte se s celulitidou už za 3 půlhodinová sezení!

V současnosti je populární metoda ProShockIce kombinující kryolipolýzu a rázovou vlnu. Klinické studie potvrdily její účinnost také na fibrózní a edematózní celulitidu, kterou zatím nelze řešit jinými neinvazivními metodami. Metoda ProShockIce tak náleží mezi nejúčinnější a nejbezpečnější dostupné metody odstranění celulitidy a tuku.

Provádí se ambulantně a celá procedura trvá přibližně hodinu. Ošetření je bezbolestné a skládá se ze dvou fází. Nejprve lékař provede kryolipolýzu – tukové buňky zmrazí, čímž je zlikviduje. Druhým krokem je mechanické odstranění celulitidy takzvanou rázovou vlnou, která zároveň prokrví celou ošetřovanou oblast. Pro ideální a dlouhodobé výsledky je třeba ošetření opakovat 3× až 6×, vždy po 10 dnech, ale už po prvním ošetření se můžete těšit na viditelnou i změřitelnou redukci tuku.

Chcete se i Vy takto snadno zbavit celulitidy? Kontaktujte pražskou Brandeis Clinic a domluvte si zde nezávaznou konzultaci s odborníkem (tel. 226 291 640).

Jak na prevenci celulitidy

Proti celulitidě se dá bojovat mnoha způsoby – zjednodušeně celkovým dodržováním zdravého životního stylu. Dobré výsledky přináší kombinace rozmanitých pohybových aktivit – jógy, běhu, spinningu, plavání, jízdy na kole, koloběžce či kolečkových bruslích. Nezbytný je také pestrý a vyvážený jídelníček s dostatkem zeleniny, ovoce, vlákniny a tekutin. K tomu patří celoživotní udržování optimální hmotnosti, omezování alkoholu a ideálně nekuřáctví.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ruská hymna „Bože, cara chraň!" měla být lidovou modlitbou. Cara Mikuláše…

18.12.2018 14:59 Bože, cara chraň! Před 185 lety, 18. prosince 1833, bylo caru Mikuláši I. poprvé představeno dílo…

Jíte mezi hlavními jídly svačiny? Škodíte si víc, než byste kdy řekli

18.12.2018 14:39 Tři hlavní jídla denně a k tomu svačiny. Tak vypadá stravování většiny z nás. Tento režim je ale…

Slepá dívka, která oslnila svět. Představitelka legendární Esmeraldy se…

17.12.2018 22:07 Aktualizováno Každý muž ji miloval a každá žena toužila prožít takovou romanci, jakou prožila ona. Možná jste…

Oscarový herec Rush čelí obvinění. Kolegyni měl posílat oplzlé SMS do…

17.12.2018 16:26 Aktualizováno Australský oscarový herec Geoffrey Rush čelí novému obvinění z nevhodného chování, které vůči němu…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama