Věty, které nikdy neříkat při sexu! Tomuhle se vyhněte!

Praha - Sex je naprosto přirozená součást života, ne vždy je ale podle našich představ. Existují totiž věty, které nejen že rozkoš pokazí, ale naprosto znechutí i vás samotné!

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ilustrační fotografie
doporučujeme

Ano, opravdu mohou být slova brzda rozkoše a to bez nadsázky. Znáte ono staré známe přísloví- mluviti stříbro, mlčeti zlato? Ta přesně to byste měli v intimních chvilkách razit! Někdy stačí jediná věta a rázem je po krásné chvilce.  
 
Příroda to tak chtěla, že muži jsou předurčeni k rozsévání spermatu a ženy naopak k roli matky. A proto jsou nevhodné výroky povětšinou vyřknuty z úst mužů. 

Ale nenechte se zmást, ani my ženy nejsme svaté. Možná to neřekneme nahlas, ale v hlavách se nám toho honí hodně. A při sexu nevyjímaje.

Proč ti to vždy tak dlouho trvá?

To jsou slova, která zcela jistě slyšet nechcete. Naštěstí se tato věta neslýchá často. Pokud ale přece, zkuste jej ignorovat a nenechat si milování zkazit.

Už jsi byla?

Ano, v tomto ohledu mají ženy nad muži jasnou převahu. Mužský orgasmus je poznat okamžitě, za to žensky, ten je obležen tajemstvím. Muži si zkrátka nejsou jisti, zda již k vašemu vyvrcholení došlo či ne.

Nesnáším prezervativy - je jejich používání opravdu nutné?

Buďme upřímní. V dnešní době, kdy je stále více a více žen vyděšeno z užívání hormonálních pilulek je prezervativ ta nejdostupnější varianta. Nemusíte užívat žádné chemikálie a máte tak více méně jistotu, že nedojde k početí. Ovšem pokud dostanete tento dotaz, můžete samozřejmě odvětit, že užívání kondomů nutné není, pokud se již cítíte na rodičovskou roli.

Moje ex to dělala takhle

Tak tato věta je tak zvaný zabiják nejen sexu, ale možná i vztahu. Pokud bylo toto vyřčeno, tak ruku na srdce, ale trávíte čas se správným mužem?

Všechny milenky se mnou byly spokojené

Zlatá třešnička na závěr. Člověk se zdravým sebevědomím toto říkat nemusí. Ten si sex se svou partnerkou užívá a nemusí vyzdvihovat svoje "přednosti".

Pokud se vám toto nebo něco podobného stalo, asi se nad článkem pousmějete a přikyvujete. Pokud ne, buďte rády. V partnerském vztahu nastane mnoho chvil, které netřeba komentovat a milování je jedna z nich.

Sex by měl být okamžikem, který si užívají oba dva z partnerů. Po úmorném dni se uvolníte a užijete si vzájemné blízkosti. A zda - li opravdu uslyšíte něco obdobného z úst vašeho protějšku, buď dělejte, že jste nic neslyšela a nebo se zamyslete nad tím, zda jste se správným mužem ve správném pokoji...

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Princové William a Harry na kordy. Kvůli manželkám? V královské rodině je…

21.10.2019 12:31 Po několika měsících spekulací v britských bulvárních médiích princ Harry poprvé přiznal, že v jeho…

Šok pro truchlící. Vtipálek provedl poslední žert na vlastním pohřbu +VIDEO

21.10.2019 07:31 Pohřby patří mezi ty nejsmutnější zážitky, jakými si člověk v životě může projít - pokud se tedy na…

Proč s přibývajícími lety tloustneme? Vědci našli odpověď

20.10.2019 21:56 Aktualizováno Fyzička už není to, co bývala. A tak se kromě vrásek a bílých vlasů s přibývajícími lety téměř…

Jak obnovit důvěru v manželství po nevěře. Odborníci mají těchto sedm rad

20.10.2019 15:30 Náhodně objevená textová zpráva na mobilu, mail, který jsme nikdy neměli číst... a vše se náhle…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama