Chcete mít doma psího rekordmana? Přihlaste svého mazlíčka do soutěže

Praha – Už podruhé se letos bude konat velká akce pro všechny milovníky psů. Máte doma šikovného mazlíčka? Přihlaste ho do soutěže, kde bude skákat do výšky. Třeba překoná rekord z loňského roku.

Přidejte svůj názor

Rekordman roku 2016 - belgický ovčák Ejs

Na začátku září se bude již podruhé konat Psí den s Prahou 13. Velká akce s pestrým programem je lákadlem pro všechny milovníky psů. Nejsledovanější bude nejspíš skok do výšky, při němž se psi budou snažit překonat rekord z loňského ročníku, který byl 110 centimetrů. Třeba ho překoná zrovna Váš šikovný mazlíček.

V loňském roce se do České knihy rekordů zapsal belgický ovčák Ejs, který pokořil rekord skoku do výšky. Zajímavé je, že rekord skočil až po ukončení soutěže. Naštěstí však byl ještě na místě komisař a rekord Ejsovi uznal.

img-responsive

Pejsky k adopci i letos přiveze útulek Voříškov a depozitum Beruška | foto: www.psiden.cz

Do soutěže se může přihlásit až čtyřicet zájemců, kteří budou rozděleni na dvě kategorie podle velikosti psa. Překážka bude začínat na šedesáti centimetrech a postupně se bude zvedat. Každý pes bude mít v každém kole dva pokusy.

Kromě soutěže bude ještě na Psím dni připravena například psí herna Rebeldog, módní přehlídka s VIP osobnostmi a jejich psy, psí dostih nebo ukázka první pomoci psů od veterinární záchranné služby.

Na místě bude také mít stanoviště Vetcentrum Stodůlky, které zajistí čipování padesáti psů zdarma, a můžete se také přijít poradit do veterinární poradny.  Nebudou chybět ani útulky s pejsky, které můžete adoptovat, nebo je alespoň podpořit. Z celého dne si můžete kromě zážitků odnést i památku z fotokoutku.

Psí den s Prahou 13 se koná 9. září 2017Centrálním parku Lužiny od 11 do 18 hodin. Registrace do soutěže bude probíhat na www.psiden.cz od 1. srpna. Pro výherce budou připraveny hodnotné ceny.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel Karel Lagerfeld, jeden z nejvlivnějších módních návrhářů

19.02.2019 16:38 Aktualizováno Ve věku 85 let zemřel dnes v pařížské nemocnici jeden z nejvlivnějších módních návrhářů Karl…

Zemřel námořník ze slavné fotky z Times Square, "Polibek" se stal symbolem…

19.02.2019 16:22 Aktualizováno Ve věku 95 let zemřel námořník George Mendonsa známý ze slavné fotografie, na které líbá zdravotní…

Měli jste chřipku? Vypráním prádla můžete nákazu rozšířit

19.02.2019 09:48 Českou republiku naplno zasáhla chřipková epidemie, která si už vyžádala několik desítek obětí.…

Chřipka, HIV nebo spalničky. Lékaři spočítali šanci na nákazu při kontaktu…

18.02.2019 15:19 Moderní lékařství se snaží co nejvíce zaměřit na léčbu chorob, které ohrožují lidské zdraví nebo…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama