Slovenská moderátorka měla schůzku s plastickým chirurgem. Jak to dopadlo?

Praha – Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová přiletěla z Miami do Prahy, aby se setkala se svým kamarádem, plastickým chirurgem kliniky Esthé, Liborem Kmentem. Před dvěma lety si totiž nechala zvětšit prsa a nyní přišla na řadu korekce jizev.

Přidejte svůj názor

MUDr. Libor Kment a Zuzana Belohorcová
doporučujeme

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová před pár dny přiletěla do Prahy přímo z Miami, kde žije se svým manželem, podnikatelem Vlastou Hájkem, a jejich dvěma dětmi. Důvodem návštěvy byla schůzka s kamarádem a plastickým chirurgem kliniky Esthé, MUDr. Liborem Kmentem.

img-responsive

MUDr. Libor Kment, Zuzana Belohorcová a její manžel Vlasta Hájek | foto: Archiv Kliniky plastické chirurgie ESThÉ

„Před dvěma lety jsem podstoupila úpravu a zároveň zvětšení poprsí. Dala jsem si to jako odměnu za dvě krásné, zdravé a odkojené děti. No a nedávno k nám do Miami na návštěvu přijel můj kamarád a taky plastický chirurg, Libor Kment. Při té příležitosti mi udělal kontrolu po operaci. Následně jsme se rozhodli, že provedeme korekci jizev, které se po prvním zákroku nezahojily ideálně,“ vysvětlila krásná moderátorka.

img-responsive

MUDr. Libor Kment a Zuzana Belohorcová | foto: Archiv Kliniky plastické chirurgie ESThÉ

„Zuzce jsem provedl kontrolu po operaci. Ona má sklon k hypertrofickým (zbytnělým) jizvám, takže prsa jsou hezká, ale malé jizvy stále zůstávaly, tak jsme domluvili úpravu. A musím říct, že Zuzana je skvělá pacientka, nic jí nebolí, nestěžuje si,“ doplnil Libor Kment.

img-responsive

Zuzana Belohorcová s Liborem Kmentem na Floridě | foto: Archiv Kliniky plastické chirurgie ESThÉ

Jedinou starost dělá lékaři fakt, že Belohorcová téměř nenosí podprsenku. „Vzhledem k tomu, že má velká prsa, tak to není ideální. Na prsa bude do budoucna fungovat rychleji gravitace a pro jizvy to také není to nejlepší,“ upozornil MUDr. Kment.

Na kliniku Esthé Zuzanu doprovodil její manžel Vlasta Hájek. Ten byl z výsledku nadšený a lékařovu práci jen chválil. Hájka, který v USA rodinu živí díky vzkvétajícímu developerskému podnikání, pojí s lékařem Kmentem také vášeň k vodním sportům. Belohorcová po zákroku odcházela s úsměvem a těšila se na návrat do USA? Kde si s rodinou nedávno pořídila vysněný byt s výhledem na celé Miami.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Nudismus: Proč se Němci tak rádi svlékají? Cizinci se nestačí divit

21.09.2019 12:58 Aktualizováno Když policista Michael Adamski viděl svou tchýni poprvé nahou, byl z toho trochu na rozpacích. Ale…

Nádor děložního hrdla. Proč je tak záludný? Tyto rady vám mohou zachránit…

20.09.2019 18:07 Zákeřnost zhoubného onemocnění děložního hrdla spočívá především v tom, že se dlouho nijak…

Mladík se osprchoval a oslepl. Lékaři se nestačili divit

20.09.2019 09:59 Britští lékaři museli řešit poměrně neobvyklý případ. Devětadvacetiletý Nick přišel o zrak poté, co…

Co vaše dcera možná neví o antikoncepci. Nejčastější mýty a obavy

19.09.2019 18:22 Antikoncepce je v moderním světě jednoznačně nejspolehlivějším způsobem, jak mohou ženy zodpovědně…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama