Slovenská moderátorka měla schůzku s plastickým chirurgem. Jak to dopadlo?

Praha – Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová přiletěla z Miami do Prahy, aby se setkala se svým kamarádem, plastickým chirurgem kliniky Esthé, Liborem Kmentem. Před dvěma lety si totiž nechala zvětšit prsa a nyní přišla na řadu korekce jizev.

Přidejte svůj názor

MUDr. Libor Kment a Zuzana Belohorcová

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová před pár dny přiletěla do Prahy přímo z Miami, kde žije se svým manželem, podnikatelem Vlastou Hájkem, a jejich dvěma dětmi. Důvodem návštěvy byla schůzka s kamarádem a plastickým chirurgem kliniky Esthé, MUDr. Liborem Kmentem.

img-responsive

MUDr. Libor Kment, Zuzana Belohorcová a její manžel Vlasta Hájek | foto: Archiv Kliniky plastické chirurgie ESThÉ

„Před dvěma lety jsem podstoupila úpravu a zároveň zvětšení poprsí. Dala jsem si to jako odměnu za dvě krásné, zdravé a odkojené děti. No a nedávno k nám do Miami na návštěvu přijel můj kamarád a taky plastický chirurg, Libor Kment. Při té příležitosti mi udělal kontrolu po operaci. Následně jsme se rozhodli, že provedeme korekci jizev, které se po prvním zákroku nezahojily ideálně,“ vysvětlila krásná moderátorka.

img-responsive

MUDr. Libor Kment a Zuzana Belohorcová | foto: Archiv Kliniky plastické chirurgie ESThÉ

„Zuzce jsem provedl kontrolu po operaci. Ona má sklon k hypertrofickým (zbytnělým) jizvám, takže prsa jsou hezká, ale malé jizvy stále zůstávaly, tak jsme domluvili úpravu. A musím říct, že Zuzana je skvělá pacientka, nic jí nebolí, nestěžuje si,“ doplnil Libor Kment.

img-responsive

Zuzana Belohorcová s Liborem Kmentem na Floridě | foto: Archiv Kliniky plastické chirurgie ESThÉ

Jedinou starost dělá lékaři fakt, že Belohorcová téměř nenosí podprsenku. „Vzhledem k tomu, že má velká prsa, tak to není ideální. Na prsa bude do budoucna fungovat rychleji gravitace a pro jizvy to také není to nejlepší,“ upozornil MUDr. Kment.

Na kliniku Esthé Zuzanu doprovodil její manžel Vlasta Hájek. Ten byl z výsledku nadšený a lékařovu práci jen chválil. Hájka, který v USA rodinu živí díky vzkvétajícímu developerskému podnikání, pojí s lékařem Kmentem také vášeň k vodním sportům. Belohorcová po zákroku odcházela s úsměvem a těšila se na návrat do USA? Kde si s rodinou nedávno pořídila vysněný byt s výhledem na celé Miami.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vědci bourají mýty: Je úplně jedno co jíme. Podstatné je něco jiného

12.12.2018 16:02 Nezáleží jen na tom, kolik toho sníme, ale i na tom, kdy to sníme. Makarony, biftek nebo zmrzlina:…

Den, který neexistuje? Podvodu jednoho psychologa naletěl celý svět

12.12.2018 09:35 Už za několik týdnů se podle "vědců" odehraje nejdepresivnější den roku. Takzvaný Blue Monday, tedy…

Seniory ohrožuje obří problém, o kterém se nemluví? Situace se bude dál…

11.12.2018 22:09 Aktualizováno Dle aktuálně dostupných dat se očekává, že do roku 2025 bude třetina populace starší 60 let, což…

Kde si v zimě užívají české herečky?

11.12.2018 19:46 Krásné české hory v kombinaci s tím nejlepším z evropského designu. Přesně takovou atmosféru si do…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama