Největší varlata na světě jsou prokletím: Chlapec kvůli nim přestal chodit do školy

Mladý muž z Keni trpí neobvyklým zdravotním problémem. Jeho varlata jsou naprosto obří a i přes několik operací mu brání v normálním životě. Varování: následující obrázky nejsou pro slabší povahy.

Přidejte svůj názor

Mladého muže trápí gigantická varlata
doporučujeme

Po celém světě existují expresivní rčení o tom, že "mít koule" znamená být statečný a tvrdý chlapík. Forence Opiyo koule má a kazí mu to život. Musel opustit školu a doufat, že se mu podaří našetřit už na několikátou operaci v řadě. Všechny předešlé totiž selhaly. 

Když Forence oslavil své desáté narozeniny všiml si, že je tam dole něco v nepořádku. Stále rostoucí varlata si nechal odstranit hned další rok, ale operace nebyla provedená důkladně. Problém se vrátil a rostl dál.

img-responsive

Jeho varlata jsou skutečně obří | foto: 9gag.com

Dnes jednadvacetiletý mladík z Keni říká, že nemohl jít zpět k doktorům a nechat si odstranit i zbytek, protože jeho země je chudá a po volbách v ní propukly nepokoje. „Dobral jsem své léky, ale pořád to rostlo. Měl jsem jít na další operaci, ale nepodařilo se nám sehnat dost peněz,“ vysvětlil Forence.

Jeho varlata vyrostla tak moc, že musel zanechat školy, protože z něj děti měly legraci a už se ani pořádně nevešel do žádného oblečení. Začal trávit veškerý svůj čas doma a opravoval boty, aby si vydělal dostatek peněz na operaci.

Stará se o něj jeho bratr Eliza. „Já se o všechno starám. Není to jednoduché, naopak je to velmi složité. Občas chodím na pole s cukrovou třtinou a někdy pěstuji rajčata,“ popsal Eliza. 

Věci se změnily až když Forencův soused napsal prosbu na Facebook, aby zajistil povědomí o jeho nemoci. Byly mu zajištěny dvě operace. První zaměřená na odstranění celé masy, druhá na rekonstrukci a návrat do normálního a použitelného stavu.

img-responsive

Malý problém přerostl v obří | foto: 9gag.com

Podle doktorů by měl být do tří měsíců jako každý jiný muž. Forence prý celou záležitost bral v poklidu. „Nikdy jsem nikoho takového nepotkala. Forence je velmi společenský a veselý chlapec, který je vždy pozitivní,“ popsala jedna sestra, která byla přítomná u operací.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Pijete čaj? Po nové vědecké studii už to možná nikdy neuděláte

22.11.2019 09:59 Čaj je natolik běžný a rozšířený nápoj, že se nad ním dnes už prakticky nikdo nepozastavuje. K…

Polodrahokam vyléčí zácpu i AIDS? Litoterapie je výnosný podfuk, varuje…

22.11.2019 08:02 Polodrahokam, který pomáhá léčit AIDS? To není žert, ale jedna z četných "rad", které poskytují ti,…

Herečka Jiřina Bohdalová skončila kvůli vážným problémům v nemocnici

21.11.2019 14:24 Populární česká herečka Jiřina Bohdalová byla hospitalizována v nemocnici Na Homolce. Českou…

Chlapec jedl chipsy a hranolky. Drastické následky vyděsily i lékaře

20.11.2019 14:30 Velkou Británii šokoval případ chlapce, který se část života živil převážně smaženými bramborami v…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama