Nejčastější zákroky plastické chirurgie: Troufli byste si na ně?

Praha - Ne každý je spokojen s tím, co mu bylo naděleno do vínku. Velký nos, malá prsa, špičatá brada a podobně. V současné, moderní době ale existuje mnoho množností, jak své nedostatky tak zvaně vyladit.

Přidejte svůj názor

ilustrační fotografie

Nikdo není dokonalý, to je stará známá pravda. V dobách minulých se s tím musel člověk smířit, kdežto v současnosti můžete vlastně cokoliv. Přinášíme vám nejpopulárnější estetické zásahy, které vás možná inspirují či naopak znegují.
 
Facelift, estetická operace prsou či liposukce, ale i permanentní make up. To vše jsou zákroky, které hrají prim. Zajímala jste se o nějaký? Přinášíme vám inspiraci, která vás nadchne anebo zařadí do škály odpůrců těchto masově prováděných zákroků.

Pojďme se na nějaké zákroky podívat podrobněji, tak zvaně pod pokličku. Na prvním místě v žebříčku oblíbenosti je estetická úprava prsou. Mnoho žen je s touto partií nespokojena a leckdy šetří opravdu dlouhé roky, aby si ji ze svého finančního rozpočtu mohla dovolit. Pokud láká tento zákrok i vás, předem si důkladně promyslete, zda o něj máte opravdu zájem. Je to totiž záležitost několika měsíců včetně dlouhé rekonvalescence. Například maminkám se doporučuje provedení zákroku nejdříve ve 3 letech dítěte. Je to z toho důvodu, že nemůžete zvedat žádné těžké „věci“ a proto je dobré posečkat až bude dítě samostatné.

Dle plastických chirurgů podstoupí až 25% žen úpravu prsní tkáně více než jednou. Zhruba za deset let po první operaci je nutné provést další zákrok kvůli trvanlivosti implantátu. Někdy postačí jen revize, jindy je nutná výměna. Nic ale není definitivně platné pro každou pacientku. Je nutné nepodcenit kontroly a poslouchat rady lékaře.

Facelift, o co se jedná? O úpravu nevzhledných žilek, vrásek a ostatních nedokonalostí v oblasti obličeje, krku či dekoltu. Zmíněné neduhu mohou být způsobeny mnoha faktory jako je úbytek podkožního tuku, kouření či vliv slunečního záření a podobně. Některé druhy faceliftu jsou prováděny v lokální anestezii, jiné v celkové narkóze.

Liposukce je zákrok, který láká mnoho žen ale i nespočet mužů. Jedná se o zákrok, který vás zbaví přebytečných tuků v problematických partií. Často se jedná o tuk, který na těle přebývá v souvislosti s prodělanou dietou, kdy nenabíráte svaly, ale pouze hubnete. Nejčastější místa, kde je tuk odsáván jsou boky, břicho, stehna, ale i obličej.

Co na to říkáte? Trápí vaše tělo problém, který by šel odstranit za pomoci estetické chirurgie?

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Seniory ohrožuje obří problém, o kterém se nemluví? Situace se bude dál…

10.12.2018 22:12 Aktualizováno Dle aktuálně dostupných dat se očekává, že do roku 2025 bude třetina populace starší 60 let, což…

Kručí vám v břiše? Hlad nemusíte mít jen z nedostatku jídla

10.12.2018 16:56 Známe to všichni. Najíme se a za pár minut máme hlad znovu. Kvůli váze nechceme jíst několikrát po…

Dívka, kterou miloval celý svět, si oblíbila Česko. Jak dnes vypadá slavná…

10.12.2018 11:06 V dobách, kdy televizím po celém světě vládly telenovely, byla nejznámější seriálovou herečkou na…

Kam chodili lidé na záchod ve starověku? Archeologové rozluštili tisíce…

10.12.2018 09:58 Pompeje - Záchod je v dnešní době jedna z neodmyslitelných součástí domácnosti. Najdete ho v každé…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama