Jak nejraději odpočívá herečka Dana Morávková?

Oblíbená herečka Dana Morávková je pracovně velmi vytížená. Pravidelně ji můžeme vídat například v Divadle Bez zábradlí, kromě toho je i manželkou a maminkou. Jak nejraději odpočívá a kam chodí na kosmetická ošetření?

Přidejte svůj názor

Dana Morávková v péči Petra Clinic (foto: Petra Clinic)

Dana Morávková nemá příliš v lásce podzimní sychravé počasí. Zajímá vás jak tato oblíbená herečka nejraději relaxuje a nabírá energii pro svou práci?  „Velmi ráda se nechávám bavit, což znamená, že často chodím do divadla dívat se na kolegy, do kina a na koncerty. A taky moc ráda čtu. Miluji pyžamové dny, kdy nikam a nic nemusím a jsem doma s knížkou, prozradila herečka. „Když si chceme s manželem a rodinou dopřát absolutní klid, tak odcestujeme pryč. Třeba odjedeme i do lázní, cestujeme moc rádi.“

img-responsive

Dana Morávková v péči Petra Clinic (foto: Petra Clinic) | foto: Orca

Dana Morávková je nejen úspěšnou herečkou, ale i milující maminkou a manželkou. Na kosmetické ošetředí chodí pravidelně do Petra Clinic, jejíž majitelka Petra Řehořková herečku považuje za svůj vzor. 

„Já Danu Morávkovou sleduji už od svých dětských let a vždy se mi hrozně líbil její cop, ať už ve Studiu Kamarád či v různých pohádkách. Jako dospělá dáma je pro mne ztělesněním ženskosti, zralé ženy, která to prostě umí nosit, ať už je to cokoliv, i když je to nová vráska. Je pro mne symbolem přirozenosti, té krásné slovanské ženské i s těmi jejími nádhernými vlasy,“ nechala se slyšet Petra Řehořková.

img-responsive

Dana Morávková v péči Petra Clinic (foto: Petra Clinic) | foto: Orca

Obě dámy seznámil jejich společný trenér cvičení a hned si padly do oka.  „Paní Petra je strašně fajn a milá žena. Stejně tak i personál na její klinice, všechny jsou to profesionálky. Setkáte se tu s vlídným zacházením a prostředí je tady taky moc krásné,“ potvrdila vzájemné sympatie Dana Morávková. Od té doby si dopřává v Petra Clinic pravidelnou dávku péče o svůj obličej.

„Protože jsem tváří mnoha neinvazivních procedur v Petra Clinic, mohu si je dopřát před divadelním představením či natáčením jako regeneraci pro mou pleť, která je zatěžována divadelním nebo televizním make-upem, bez obav. Při ošetření si nejen odpočinu, ale mám i čas „projet“ si role, takže je to pro mne velmi příjemné. Několikrát jsem tu už byla na kosmetice a LPG obličeje, to mohu vřele doporučit.“

Na podiu ji momentálně můžeme nejčastěji vidět v Divadle Bez zábradlí. Mimopražští fanoušci ale nemusejí zoufat. „Nehrajeme jenom v Praze, jezdíme se všemi tituly po celé republice.“ Příští rok ji také čeká nový projekt, na který se velmi těší. Na detaily si ale ještě budeme muset počkat. „Čeká mě něco nového, ale protože jsem pověrčivá, tak o tom nikdy nemluvím,“ dodala závěrem.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Chřipka, HIV nebo spalničky. Lékaři spočítali šanci na nákazu při kontaktu…

18.02.2019 15:19 Moderní lékařství se snaží co nejvíce zaměřit na léčbu chorob, které ohrožují lidské zdraví nebo…

Co se stalo s angličtinou vévodkyně Meghan? Lingvistka si všimla zajímavé…

18.02.2019 07:28 Podle některých jazykovědců si Meghan Markleová od svatby s princem Harrym osvojuje britský přízvuk…

Kam s vypraným prádlem? Hlavně ho nevěšte na sušák, varují odborníci

17.02.2019 22:06 Aktualizováno Když je venku teplo a slunečno, na téměř každém balkoně či zahradě můžeme vidět hromady vypraného…

Utajený pohřeb Freddieho Mercuryho: Kde leží jeho ostatky se nikdy nikdo…

17.02.2019 19:42 Zpěvák kapely Queen patří mezi nejlepší světové umělce v historii a i po desítkách let od jeho…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama