Banka ING se distancovala od Spaceyho. Prý obtěžoval muže, nesmí na kongres

Haag - Nizozemská banka ING zrušila účast Kevina Spaceyho na kongresu podnikatelů, který se má konat 29. listopadu v Rotterdamu. Filmová hvězda nyní čelí obvinění ze sexuálního obtěžování.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Kevin Spacey

Spaceyho, držitele dvou filmových Oscarů, stíhá jedna rána za druhou od chvíle, kdy ho v USA obvinil ze sexuálního obtěžování herec Anthony Rapp. Následně se objevila další podobná obvinění, například že obtěžoval mladé muže v době, kdy byl v letech 2004 až 2015 uměleckým šéfem londýnského divadla Old Vic.

"Bylo rozhodnuto ukončit spolupráci s americkým hercem Kevinem Spaceym," sdělila dnes banka na základě iniciativy organizátorů akce BusinessBoost Live. "Vzhledem k rozruchu, který vznikl kolem Spaceyho v souvislosti s podezřením ze sexuálního obtěžování, není žádoucí umožnit, aby byl viděn během BusinessBoost Live," dodala v prohlášení umístěném na webu věnovaném kongresu.

Po Rappově obvinění se Mezinárodní akademie televizních umění a věd rozhodla neudělit Spaceymu zvláštní ocenění zakladatelů mezinárodních televizních cen Emmy, které měl herec převzít v listopadu při ceremoniálu v New Yorku. Společnost Netflix, která je producentem seriálu Dům z karet, navíc pozastavila natáčení nejnovější, v pořadí šesté řady tohoto úspěšného projektu.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Svět jak ho známe v roce 2019 skončí? Muž, který předpověděl brexit a…

09.12.2018 22:27 Aktualizováno Britský věštec Craig Hamilton-Parker se do podvědomí lidí zapsal svými proroctvími, které se na…

Miss World se stala Mexičanka de Leonová, Češka nepostoupila

08.12.2018 18:16 Novou Miss World se dnes v čínském městě San-ja stala 26letá Mexičanka Vanessa Ponceová de Leonová.

Zabíjíte doma pavouky? Experti prozradili, proč byste to dělat neměli

08.12.2018 09:32 V lepším případě je prostě vyhodíme ven, v tom horším je rozmáčkneme o stěnu, setřeme a spláchneme…

Kdo byl ve skutečnosti Jára Cimrman? Realita je komičtější než divadlo!

08.12.2018 08:45 Největší génius českého národa, který trpěl pod jhem Habsburků. Tak by se dala charakterizovat…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama