Banka ING se distancovala od Spaceyho. Prý obtěžoval muže, nesmí na kongres

Haag - Nizozemská banka ING zrušila účast Kevina Spaceyho na kongresu podnikatelů, který se má konat 29. listopadu v Rotterdamu. Filmová hvězda nyní čelí obvinění ze sexuálního obtěžování.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Kevin Spacey

Spaceyho, držitele dvou filmových Oscarů, stíhá jedna rána za druhou od chvíle, kdy ho v USA obvinil ze sexuálního obtěžování herec Anthony Rapp. Následně se objevila další podobná obvinění, například že obtěžoval mladé muže v době, kdy byl v letech 2004 až 2015 uměleckým šéfem londýnského divadla Old Vic.

"Bylo rozhodnuto ukončit spolupráci s americkým hercem Kevinem Spaceym," sdělila dnes banka na základě iniciativy organizátorů akce BusinessBoost Live. "Vzhledem k rozruchu, který vznikl kolem Spaceyho v souvislosti s podezřením ze sexuálního obtěžování, není žádoucí umožnit, aby byl viděn během BusinessBoost Live," dodala v prohlášení umístěném na webu věnovaném kongresu.

Po Rappově obvinění se Mezinárodní akademie televizních umění a věd rozhodla neudělit Spaceymu zvláštní ocenění zakladatelů mezinárodních televizních cen Emmy, které měl herec převzít v listopadu při ceremoniálu v New Yorku. Společnost Netflix, která je producentem seriálu Dům z karet, navíc pozastavila natáčení nejnovější, v pořadí šesté řady tohoto úspěšného projektu.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Žena si 14 let stěžovala na bolesti v zádech. Když ji lékaři prohlédli,…

23.02.2019 18:53 Aktualizováno Bolest zad trápí čas od času každého z nás. Pokud ale problém přetrvává, je na místě vyhledat…

Po světě se šíří nákaza spalničkami. V ohrožení jsou i Češi

23.02.2019 15:02 Epidemie spalniček je dnes aktuálním případem a rozrůstá se po celém světě. I přesto spoustu rodin…

Čeka: První tajná policie SSSR řádila pět let, oběti lze jen těžko spočítat

23.02.2019 09:45 Když se řekne sovětská tajná policie, většina z nás si vybaví nechvalně proslulou KGB. Ta však ale…

Převratné archeologické nálezy v Brně: Objevy mapují osídlení od pravěku…

23.02.2019 09:03 Archeologické výzkumy jsou v moderní době spojené především se stavební činností, které v poslední…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama