Iva Uchytilová se vrátila z Miss Earth: Zážitek na celý život. Umístila se v top osmičce

Praha - Iva Uchytilová (19), která reprezentovala Česko v soutěži krásy Miss Earth, přiletěla dnes do Prahy. V konkurenci 90 krásek z celého světa se probojovala mezi finálovou osmičku.

Přidejte svůj názor

Česká miss, druhá skončila devatenáctiletá Iva Uchytilová

"Až teď mi tak nějak dochází, co se všechno událo, že jsem se opravdu umístila v top osmičce. Jsem ráda a nadšená, protože si myslím, že to je dobrý výsledek," řekla ČTK Uchytilová.

"Já jsem si to chtěla užít, s tím jsem tam i jela, samozřejmě jsem se chtěla co nejlépe umístit, ale prioritně jsem si to chtěla užít. Přeci jenom je to zážitek na celý život, dostat se někam na Filipíny, být tam celý měsíc s holkami a získat spoustu nových kamarádů a zkušeností," uvedla tmavovlasá studentka z Hlinska, která prý nebyla při soutěži nervózní.

zdroj: YouTube

"Bylo to mnohem náročnější, protože to opravdu bylo od rána do večera, skoro jsme nespali, a pořád člověk musí vypadat krásně a dobře reprezentovat, takže to bylo náročné," popsala po příletu do vlasti program soutěže.

Soutěžící byly rozděleny do tří skupin. Uchytilová byla ve skupině například s dívkami z Rakouska, Afriky a Jižní Ameriky. "Doufám, že se zase uvidíme, protože opravdu jsme si rozuměly," řekla.

Podporu od rodičů, kteří ji přišli vyzvednout na letiště, cítila po celou dobu soutěže. "Mamka je ráda, že už jsem doma, asi jako každá. Ale myslím si, že je nadšená, jak to všechno dopadlo," dodala Uchytilová,

Kvůli České Miss Uchytilová posunula o rok maturitu na gymnáziu. Finále se totiž mělo původně uskutečnit v červnu, kdy měla maturovat. Když maturitu přesunula na zářijový termín, posunulo se na 23. září i finále soutěže.

Iva Uchytilová se věnuje od 12 let latinskoamerickým a standardním tancům. Česko reprezentovala i v zahraničí. Od začátku soutěže krásy šlo tancování stranou. "Já si osobně myslím, že mi tento rok ukáže, co a jak dál. Priorita je spíše modeling, je to práce, které bych se chtěla dále věnovat," dodala.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Sušíte prádlo na radiátoru? Experti před tím důrazně varují, hrozí velké…

14.12.2018 12:42 Obyvatelé především menších bytů v zimních měsících s oblibou suší vyprané oblečení na radiátorech.…

Česko zaplaví uprchlíci a povodně? Nostradamus předpověděl rok 2019

14.12.2018 10:53 Michel de Nostredame zvaný Nostradamus byl spíše skeptik a lékař, než věštec. Přesto jsou jeho…

Mučil v koncentráku vězně? "Ušaté torpédo" Zápotocký měl nevalnou pověst

14.12.2018 10:30 V pořadí druhý komunistický prezident Antonín Zápotocký byl typickým představitelem komunistického…

Třetí věk už neexistuje? Nastupuje železná generace a nemá v úmyslu stát…

14.12.2018 08:40 Jsou nezávislí, stále napojení na internet: Italové starší pětapadesáti let jsou "železnou"…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama