Iva Uchytilová se vrátila z Miss Earth: Zážitek na celý život. Umístila se v top osmičce

Praha - Iva Uchytilová (19), která reprezentovala Česko v soutěži krásy Miss Earth, přiletěla dnes do Prahy. V konkurenci 90 krásek z celého světa se probojovala mezi finálovou osmičku.

Přidejte svůj názor

Česká miss, druhá skončila devatenáctiletá Iva Uchytilová
doporučujeme

"Až teď mi tak nějak dochází, co se všechno událo, že jsem se opravdu umístila v top osmičce. Jsem ráda a nadšená, protože si myslím, že to je dobrý výsledek," řekla ČTK Uchytilová.

"Já jsem si to chtěla užít, s tím jsem tam i jela, samozřejmě jsem se chtěla co nejlépe umístit, ale prioritně jsem si to chtěla užít. Přeci jenom je to zážitek na celý život, dostat se někam na Filipíny, být tam celý měsíc s holkami a získat spoustu nových kamarádů a zkušeností," uvedla tmavovlasá studentka z Hlinska, která prý nebyla při soutěži nervózní.

zdroj: YouTube

"Bylo to mnohem náročnější, protože to opravdu bylo od rána do večera, skoro jsme nespali, a pořád člověk musí vypadat krásně a dobře reprezentovat, takže to bylo náročné," popsala po příletu do vlasti program soutěže.

Soutěžící byly rozděleny do tří skupin. Uchytilová byla ve skupině například s dívkami z Rakouska, Afriky a Jižní Ameriky. "Doufám, že se zase uvidíme, protože opravdu jsme si rozuměly," řekla.

Podporu od rodičů, kteří ji přišli vyzvednout na letiště, cítila po celou dobu soutěže. "Mamka je ráda, že už jsem doma, asi jako každá. Ale myslím si, že je nadšená, jak to všechno dopadlo," dodala Uchytilová,

Kvůli České Miss Uchytilová posunula o rok maturitu na gymnáziu. Finále se totiž mělo původně uskutečnit v červnu, kdy měla maturovat. Když maturitu přesunula na zářijový termín, posunulo se na 23. září i finále soutěže.

Iva Uchytilová se věnuje od 12 let latinskoamerickým a standardním tancům. Česko reprezentovala i v zahraničí. Od začátku soutěže krásy šlo tancování stranou. "Já si osobně myslím, že mi tento rok ukáže, co a jak dál. Priorita je spíše modeling, je to práce, které bych se chtěla dále věnovat," dodala.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Lidstvu hrozí zkáza, přijde už příští rok, varuje expert

21.07.2019 10:11 Společnost je na pokraji kolapsu. K tomu by kvůli politickým nepokojům mohlo dojít už příští rok.…

Revoluce v potravinářství: Nestlé zjistila, jak vyrobit čokoládu bez cukru

21.07.2019 09:14 Švýcarský potravinářský gigant Nestlé přišel na způsob, jak vyrobit čokoládu bez jakéhokoli…

Strašák jménem rakovina děložního čípku. Jaké jsou nejčastější mýty?

20.07.2019 07:57 Téma rakoviny děložního čípku je v České republice velmi aktuální, protože zde lékaři po třicet let…

Byl to závod, Západ byl frustrovaný. Astronom Dušek pro EZ promluvil o…

19.07.2019 11:59 Aktualizováno Přistání Američanů na Měsíci před 50. lety má dodnes dopad na náš život. Ty nejúspěšnější vesmírné…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama