Co vše udělat pro efektivní seznámení

PR článek - Hledáte krátkodobě nebo dlouhodobě partnera a nedaří se vám? Pak asi není vše v pořádku a v určitých krocích nebudete postupovat správně. Pokud stále tápete a nevíte si rady, pak jsme pro vás připravili několik dobře mířených rad, které vám třeba mohou pomoct toho správného protějška najít. Ne, nikde není zaručené, že se vám to opravdu podaří, nicméně přiblížit se úspěchu můžete. Co by tedy mohlo platit?

Ilustrační foto
doporučujeme

Zapracujete na svém outfitu

Ať si lidé říkají, že hledají člověka, který má dobrou duši a je hodně inteligentní, stejně je všechno o prvním kontaktu. Vzhled je nesmírně důležitý, a proto na něj většina lidí hodně dbá. Buďte takoví i vy. Nemusíte se přetvařovat a snažit se o nějaké nepřirozené pózy, nicméně absencí základních hygienických a společenských návyků skutečně nikoho nepřilákáte. Zapracovat se vyplatí především na vlastní postavě. Sport ještě nikdy nikoho nezabil. Pohyb se vám dlouhodobě vyplatí. Stejně tak není od věci změnit i jídelníček. Vše nemusí být nárazové. Pokud se spolehnete na služby nějakého renomovaného výživového poradce, určitě neprohloupíte. Nebojte se ani poněkud změnit vzhled. Na mysli máme třeba i změnu věcí, jež nosíte na sobě. Jednat se může o oděvy, ale klidně také o hodinky přesně pro vás a šperky.

Přirozenost se vyplácí

Jestliže si budete na něco hrát, každý to velmi rychle pozná. Ještě více si tím uškodíte. Spousta mužů má například mindráky z toho, jak vypadají, a také se nemohou smířit se svými intimními partiemi. Neustále chtějí zkusit zvětšení penisu a jiné zákroky, jež směřují právě proti přirozenému vzhledu. Je to zbytečné. Ženy z drtivé většiny velikost pohlavního orgánu neřeší a jde jim o mnohem důležitější především psychické vlastnosti osobnosti muže. Stejně ta byste se měli také chovat. Vnucování se potenciálnímu protějšku je nadmíru zbytečné. To ale neznamená, že byste nemuseli využít třeba nějakých zajímavých druhů oblečení. Hlavně ženy mohou třeba zakoupit sexy erotické body nebo jiné spodní prádlo, a zapůsobit tak na muže. Ten stoprocentně chladným nezůstane. Naopak se všechno může velmi rychle zvrhnout v milostné hrátky. Vše je vhodné si nechat do svého soukromí. Příliš sexy oblečení pro něžné chození také není optimální variantou.

I seznamka umí pomoct

Poměrně lákavá je pro seznámení online seznamka. Na internetu jich lze najít poměrně hodně a mnohé jsou dokonce přímo nějakým způsobem zaměřené. Ostatně lidé se mnohem lépe seznamují například podle svých koníčků. Těch je obrovské množství a jmenovat bychom mohli kupříkladu lásku ke zvířatům. Jen si vezměte, kolik lidí dnes jezdí na koních. Jezdecký sport přitom mohou mít rádi jak muži, tak i ženy. To samé ale platí i o jiných odvětvích. I takový zdravý životní styl spojený s posilováním doslova spoustě lidí učaroval. Jinak ale existuje i speciální erotická seznamka, která se vyznačuje především tematikou erotiky, sexu a vůbec užívání si partnerů intimního života. Pokud se stane koníčkem právě milostný život, určitě to není špatné, nicméně partneři by toho měli mít společného mnohem více než jen postel…

Někteří lidé na to jdou hodně zostra, nedoporučujeme…

Seznámení se nemusí probíhat vždy úplně hladce. Mnozí lidé na to jdou vcelku zhurta. Typickým příkladem budiž situace, kdy se muži předvádějí před ženami. Vyznání lásky na některém veřejném místě je v našich končinách spíš bizarním a zbytečným činem než čímkoli jiným. Vhodné určitě není ani hrdinství, kdy si jeden muž násilím ukazuje, že je na tom fyzicky skvěle. Propadákem jsou i různé alkoholové delikty. Předvádět se v tom, že vypijete více piv než ostatní, rozhodně není žádným velkým hrdinským činem. Zároveň ale snít o tom, že seznamka je budoucností, se také vyplatit nemusí…

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Po návratu z dovolené chceme hned na novou. Jak prolomit začarovaný kruh?

28.09.2020 17:40 Plážové osušky a plavky jsou sotva ve skříni, ale my už plánujeme novou dovolenou. Proč máme touhu…

Smrtící lékořice. Muž zemřel v důsledku nadměrné konzumace cukrovinek

28.09.2020 15:05 „Dobrého pomálu.“ Tohoto přísloví bychom se v případě výrobků s lékořicí měli pevně držet. Zvýšená…

Kdy začaly ženy nosit kalhoty? Revoluci přinesla emancipace

28.09.2020 11:55 Až do 19. století oblékali kalhoty pouze muži. Teprve s nástupem emancipace se tento kousek…

Těhotná žena zachránila manžela před žralokem

25.09.2020 07:26 Těhotná turistka zachránila svého manžela před útočícím žralokem v moři u souostroví Florida Keys,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama