Uši jako Spock ze Star Treku? Nejpodivnější části těla pod skalpely chirurgů

Sydney - Podle zdravotní sestry na plastické chirurgii a zakladatelky australské neziskové organizace Trusted Surgeons (důvěryhodní chirurgové) Nicole Montgomeryové roste poptávka i po některých dosti překvapivých zákrocích.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Operace pupíku

Zdá se, že se svět z hlediska pupíku dělí na lidi, kteří ho mají schovaný uvnitř dolíčku, a ty, kterým jako vystouplý hrbolek trčí ven. Důvod úpravy je jednak estetický, ale může být i zdravotní - vystouplý pupík může být pupeční kýlou. Lékař může provést umbilikoplastiku a schovat pupík, kam patří.

Špičaté uši

Jde přesně o to, co vás napadlo. Špičaté ucho vznikne tak, že se odebere malý výsek tkáně z horní části boltce a okraje se sešijí k sobě. Díky tomu vznikne vzhled uší, které proslavil pan Spock z kultovního seriálu Star Trek, a po něm také elfové ze ságy Pán prstenů, napsal australský server whimn.com.au.

Úprava čar na dlani

V Japonsku jsou lidé, kteří si nechávají chirurgicky upravovat čáry v dlani, protože věří, že tím změní svůj osud.

Transplantace řas

O transplantaci vlasů už zřejmě slyšel každý, ale nyní je možné nechat si transplantovat vlasové cibulky také na okraj víček, aby se zahustily řídnoucí řasy. Jak stárneme, řasy začnou řídnout a vypadávat. Transplantace vrátí očím mladistvý vzhled, ale má i odvrácenou stránku. Jde o transplantaci běžných cibulek vlasů, které stále rostou, takže je pak potřeba řasám dopřát pravidelný sestřih.

Vytvarování "pekáče buchet"

Jde vlastně o tradiční liposukci, kdy namísto pouhého odsátí tuku se odebraná hmota použije k vytvarování břišních svalů, které díky pevně vyrýsovaným šesti či osmi kostičkám, jsou obecně známé jako "pekáč buchet". Jde o pokročilou liposukční techniku a je čím dál tím oblíbenější především u mužů toužících po pevném, vypracovaném břiše, kterého se jim nedaří dosáhnout cvičením a posilováním.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Václav Havel nás táhl k demokracii. Proč ho Západ obdivuje a Češi odmítají?

20.10.2018 22:03 Aktualizováno Zesnulý prezident Československa a ČR Václav Havel vyvolává i téměř sedm let po své smrti silné…

Čech jede na koloběžce přes Asii. Po 7300 kilometrech se blíží k cíli

20.10.2018 21:23 Čech Marek Jelínek, který od dubna putuje na koloběžce Asií, se blíží do cíle své cesty. Po 190…

V domácnosti číhá skryté nebezpečí. Co dokáží napáchat žaluzie?

20.10.2018 20:38 V domácnosti číhá celá řada potenciálně smrtících pastí, do kterých se mohou chytit malé děti. Jak…

Mág, kterého se bálo celé Česko. K čemu gestapo a StB potřebovaly…

20.10.2018 18:44 Nadějný student se třemi doktoráty plynně hovořil několika jazyky. Ovládal i takové, jako je latina…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama