Dirigent školního orchestru se sňatkem vyhnul vězení

Petrohrad - Dirigent školního orchestru v ruském Petrohradu byl odsouzen za milostný poměr se svou teprve 14letou žačkou. Trestu se vyhnul tím, že se stihl rozvést s dosavadní ženou a oženit s dotyčnou dívkou dříve, než soud dospěl k vynesení verdiktu.

Přidejte svůj názor

Lidé
doporučujeme

Jurij Bondarenko (55) byl podle rozsudku potrestán jedním rokem odnětí svobody a tříletým zákazem vykonávání pedagogické činnosti za "sexuální styk s osobou mladší 16 let".

Trestu se ale vyhnul díky paragrafu, podle kterého v případě prvního odsouzení může být zproštěn trestu, pokud přestal být společnosti nebezpečný v důsledku sňatku s poškozenou stranou.

Vztah mezi dirigentem a mladičkou flétnistkou začal podle médií v zimě 2015 a trval až do listopadu 2016, kdy jej odhalili rodiče dívky, kteří podali trestní oznámení. Soud začal na jaře následujícího roku, ale Bondarenko jej podle listu Komsomolskaja pravda umně protahoval, loni v prosinci se rozvedl se svou ženou a o měsíc později se oženil s dívkou, která mezitím dovršila 18 let, a tak už nemusela brát ohled na odpor rodičů ke sňatku s postarším svůdcem.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rasová střepina, která musí ven. Hitler Čechy pohrdal, měl je za zbabělce

23.04.2019 15:21 Aktualizováno O psychické nestabilitě největšího zločince lidské historie Adolfa Hitlera svědčí i podivné…

Kaiser a Lábus vstoupili do dějin. Kam ale legendární komické duo zmizelo

23.04.2019 15:06 Aktualizováno Před několika lety byl králi televizních obrazovek, dnes už tolik vidět nejsou. Kam se ztratila…

Nové pochybnosti o skonu Hitlera: Nacistický vůdce dožil spokojeně v…

23.04.2019 14:14 Hitler nezemřel? Zemřel, ale kdy? Navzdory informacím, které získala těsně po válce FBI, se její…

Nacističtí veteráni vytvořili po válce nelegální armádu, odhaluje…

23.04.2019 09:31 Náhodou nalezený tajný dokument odhaluje existenci tajné armády nacistických veteránů, která…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama