Toyota oslavila svůj úspěšný rok reprezentačním plesem

Praha - Automobilka Toyota oslavila uplynulý rok a své úspěchy na českém trhu reprezentačním plesem. Mezi hosty samozřejmě nechyběly hvězdy českého šoubyznysu včetně Moniky Bagárové, Jakuba Prachaře nebo manželů Pohlreichových.

Monika Bagárová na plese Toyoty ( foto: Toyota Central Europe Czech)
doporučujeme

Automobilka Toyota oslavila své úspěchy na českém trhu velkolepým plesem. Mezi hosty této společenské události samozřejmě nechyběla spousta celebrit. Někdo přímo vystupoval, jiný se přišel jen podívat a užít si zábavu, jídlo a tanec.

img-responsive

David Matásek s manželkou na plese Toyoty ( foto: Toyota Central Europe Czech) | foto: Orca

Mezi hosty byl například Roman Vojtek v doprovodu své přítelkyně Petry Vraspírové. Oblíbený herec a zpěvák na sebe prozradil, že když vyráží do společnosti,občas vyhledá i profesionální módní radu. „Ano, občas mi poradí módní návrhářka, která na podobné akce obléká mou partnerku a vždy nás hezky sladí!“ S péčí o svůj zevnějšek to ale jinak prý nijak nepřehání. A co sympatický herec považuje za svůj největší úspěch v životě? „Asi to, že jsem se ještě nezbláznil,“ dodal s úsměvem.

img-responsive

Petra Vraspírová a Roman Vojtek na plese Toyoty ( foto: Toyota Central Europe Czech) | foto: Orca

A jak vlastně vznikl nápad uspořádat tento ples? „Toyota je už druhým rokem nejrychleji rostoucí značka na českém trhu. Jako poděkování našim klientům jsme se rozhodli uspořádat reprezentační ples, který se jistě stane hezkou každoroční tradicí,“ odpověděl generální ředitel společnosti Toyota Central Europe Czech, Martin Peleška.

img-responsive

Jakub Prachař a Monika Bagárová na plese Toyoty ( foto: Toyota Central Europe Czech) | foto: Orca

Nejen, že se ples velmi vydařil, vybralo se i neskutečných 99 000 korun, které byly věnovány Českému paralympijskému výboru. Jako moderátor večerem provázel Jakub Prachař a tak je jasné, že o zábavu bylo postaráno i v tomto směru. Herec je svým smyslem pro humor velmi známý.

img-responsive

Kristýna Leichtová s přítelem na plese Toyoty ( foto: Toyota Central Europe Czech) | foto: Orca

Na otázku, s kým nejraději oslavuje, stručně odpověděl: „Se psem“ a co nejraději poslouchá za volantem bleskově odpověděl „Agátu.“ Stručná odpověď zazněla v tomto případě i od Romana Vojtka, který svou odpovědí dal opět najevo, jak moc zamilovaný je. Nejraději totiž slaví se svou láskou.

img-responsive

Monika Bagárová a Jakub Prachař na plese Toyoty ( foto: Toyota Central Europe Czech) | foto: Orca

Jak každý ví, plesy se nesou především v duchu hudby a tance. O skvělý hudební doprovod se postaral Moondance Orchestra – orchestr Martina Kumžáka, v čele se známou vokalistkou a muzikálovou zpěvačkou Dashou. Na oblíbené melodie si přišli zatancovat manželé Pohlreichovi i půvabná herečka Kristýna Leichtová s přítelem. Zazpívala také Monika Bagárová, která je tváří automobilky Toyota, a tak zde samozřejmě nemohla chybět. Zpěvačka byla jako vždy velmi okouzlující a nám se svěřila, jak je spokojená se svým vozidlem, ve kterém tráví opravdu hodně času.

img-responsive

Manželé Pohlreichovi na plese Toyoty ( foto: Toyota Central Europe Czech) | foto: Orca

„S mojí Toyotou se mi jezdí skvěle, zvykla jsem si na tichý provoz hybridu i na zájem lidí kvůli krásnému designu. Chtěla jsem ji i pojmenovat, ale poslechla jsem jednoho moudrého člověka, který mi radil, ať to nedělám. Ať se zkrátka na auto citově nenavazuju,“ prozradila zpěvačka a přidala vtipnou historku, která se jí přihodila: „Jednou ve slovenské televizi za mnou přišel na parkovišti pán, který byl úplně u vytržení. Myslela jsem, že je to můj nadšený fanoušek. Jenže jak se přibližoval, říká: ´Jé, vy máte tu novou Toyotu, to je tak krásné auto!! Jé, Moniko, to jste vy,“ smála se.

Poněkud netradiční přístup ve svém vozidle razí Michal Dvořák z kapely Lucie, která sklidila ohromný úspěch – aby taky ne, její hity zná a rád si zazpívá snad každý z nás. Od Romana Vojtka jsme dokonce slyšeli, že je jejím velkým fanouškem, a proto mu dělá společnost také na jeho cestách autem. „Nejenom že Lucii v autě poslouchám… Otáčím i volume doprava!“ To zpěvák z legendární kapely podle svých slov naopak v autě hudbu nikdy neposlouchá. „Pouštíme si audioknihy, nebo rozhlasovou stanici, kde se jen mluví, ale nehraje tam žádná hudba. Stejně jako jiná povolání, ani já si nemíchám práci do soukromí, proto hudba v autě prostě není,“ překvapil svým neobvyklým přístupem Michal Dvořák.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Mor se vracel ve vlnách a nevybíral si. Zabíjel i mezi umělci a učenci

21.02.2021 19:39 Aktualizováno Mor zasáhl Evropu v několika vlnách a vyžádal si miliony obětí. Tato zákeřná choroba předčasně…

Pouštění žilou. Nebezpečná, ale častá lékařská praktika minulosti

20.02.2021 16:50 Mezi velmi časté lékařské praktiky patřilo v minulosti pouštění žilou. To mělo pacienty zbavit …

Zámek Hluboš – zapomenuté sídlo prezidenta Tomáše G. Masaryka

20.02.2021 12:10 Skutečnost, že českoslovenští a následně čeští prezidenti používali k rezidenčním účelům i jiné…

Britská vévodkyně Meghan je podruhé těhotná

14.02.2021 21:33 Britský princ Harry a jeho manželka vévodkyně Meghan čekají druhého potomka. Novinu podle deníku…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama