Otřesná dovolená v hotelu hrůzy: Křičela jsem nahá ve vaně, úplně jsem se třásla, říká otřesená dívka

Hayley Johnsenová si zarezervovala pobyt v hotelu, kde jedna noc stojí 300 dolarů (asi 7700 korun). Je tedy jasné, že za takovou cenu očekávala komfort a kvalitu. Jenže to, co se stalo pak, ji doslova šokovalo.

Přidejte svůj názor 6 komentářů

Hotely, ilustrační fotografie

Hayley se rozhodla strávit noc v hotelu, který se prezentoval jako moderní, slušný. Jeho výhodou bylo i to, že se nacházel v příjemném prostředí. Jenže to, co dívka našla, když na místo dorazila, jejím snům rozhodně neodpovídalo.

Dívka, která se živí jako maskérka a vizážistka a která má na sociálních sítích tisíce fanoušků a odběratelů, se se svými zkušenostmi z motelu Palo Alto Inn v Kalifornii svěřila na twitteru.

„Nechutný" příběh začal, když se 9. července odpoledne Američanka ubytovala v hotelu se svým přítelem. Po příjezdu se rozhodla, že si vleze do vany. Pak ale uviděla něco, co vypadalo jako rozsypané bonbony Tic Tac na podlaze.

„Říkala jsem: Zlatíčko, zlatíčko, pojď sakra sem. Přišel a asi 10 jich rozšlápl. Křičela jsem nahá ve vaně. Podíval se na mě a řekl: Obleč se, jdeme odsud. Úplně jsem se třásla,“ prozradila dívka.

Na zemi se totiž neválely bonbony, ale desítky odporných červů. Hayley proto rychle naházela své věci do auta a řekla svému partnerovi, aby zavolal na recepci. „Když to udělal, podívala jsem se na podlahu. Červi se plazili z koupelny po celé podlaze směrem k posteli,“ vzpomíná.

To bylo kolem půlnoci. „Asi o deset minut se na tu situaci s červy přišel podívat jeden muž,“ vysvětluje Hayley. Jenže ten následně řekl, že pár peníze zpět nedostane, ale že se může přestěhovat do jiného pokoje.

„Řekli jsme: To určitě ne. Je to skoro půlnoc. Je to zdravotní riziko. Chceme naše peníze zpátky. Ale on řekl, že se zítra může zeptat svého manažera a uvidí jestli něco vymyslí,“ popisuje dívka přístup hotelu.

To ale její partner odmítl a okamžitě požádal o vrácení peněz. „Řekl, že jestli nám peníze nevrátí, zažalujeme ho. Tohle je nechutné. Manažer nám ale řekl, že jsme se už zapsali a že to bude bez náhrady,“ říká dívka.

A protože nevěděla, co dělat dál, Hayley zavolala policii, která byla červi zděšená stejně jako ona. Strážníci prý v pokoji strávili pouhé čtyři sekundy a uznali, že zde nikdo strávit noc nemůže.

Dívka si navíc vše nahrála a videa zveřejnila na sociálních sítích. Své fanoušky vyzvala, aby se za ni tomuto hotelu pomstili. „Zavolejte tam a stěžujte si. Nechte jim hlasové zprávy. Retweetujte to. Pomstěte mě,“ požádala je.

„Za normálních okolností takové věci nedělám, ale byla jsem tak znechucená, rozrušená a zděšená, že jsem neviděla jiný způsob, než to sdílet," řekla serveru Daily Dot.

Vstupte do diskuze (6)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bizarní fobie celebrit a velikánů dějin. Z čeho se rozklepal Napoleon či…

20.10.2018 13:54 Aktualizováno Existuje celé spektrum věcí, ze kterých mají lidé obavy, od pavouků, přes lidi, až třeba po poměrně…

Rastafariánství není jen Bob Marley: Přečtěte si 9 věcí, které jste o…

20.10.2018 13:53 Aktualizováno Každý už určitě někdy slyšel o rastafariánství neboli rastafari. Hodně lidí si však myslí, že…

Zachránil Olomouc, pak zavinil pohromu. Kdo byl "váhavý generál" Daun?

20.10.2018 13:27 Aktualizováno Panování Marie Terezie jakožto ženy bylo zcela bezprecedentní, a co se týče vojenských záležitosti,…

Erb můžete mít, i když nejste šlechtic. Jaká jsou pravidla?

20.10.2018 12:00 Kdo všechno může používat osobní erb? Jedná se opravdu jen o výsadu šlechtických rodů, nebo jsou…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama