Žena si myslela, že má zácpu. Po tom, co se stalo na toaletě, ale omdlela

Obrovský šok čekal na mladou Britku, kterou trápily bolesti břicha. Myslela si, že má zácpu. Jenže když přišla na záchod, stalo se něco neočekávaného.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

WC

Sarah Baileyovou (29) z anglického Middlesbrough bolelo břicho, problémy připisovala zácpě. Na toaletě však začala trojnásobná maminka masivně krvácet z pohlavních orgánů.

V panice zavolala na pomoc svou mámu Pat (60), která jí doslova vyrazila dech. „Budeš mít miminko!“ řekla jí. Sarah následně s pomocí matky porodila holčičku a následně omdlela.

„Bylo to celé takové neskutečné. Slyšela jsem hlasy, ale byla úplně mimo. Neměla jsem vůbec ponětí, že jsem těhotná,“ řekla podle serveru Mirror. „Když se Desirae narodila, cítila jsem se provinile. Pila jsem alkohol a celou dobu někde lítala jakoby se nic nedělo, protože jsem netušila, že ji čekám. Zeptala jsem se doktorů, jestli je moje chyba, že nejprve po narození nedýchala, ale odpověděli, že její tělo bylo v šoku,“ vysvětlila žena.

V šoku byla i samotná Sarah a její partner David Lee (29). Před jedenácti lety se jim narodil syn Rio, v roce 2016 pak přišla dvojčata Isabella a Tamiya. A teď další dcerka!

Sarah si zpětně vyčítá, že na svatbě bratra i na rozloučení se svobodou jeho partnerky pila alkohol. „Je divné dívat se zpětně na fotky z těch událostí, když už vím, že jsem byla těhotná,“ přiznává.

Žena během těhotenství nepřibrala a měla i pravidelné měsíční krvácení, což doktoři připisují tomu, že se jí pomalu rozpadala placenta. „Myslela jsem, že mám jen silnou menstruaci. Bylo to krátce poté, co jsem porodila dvojčata, tak jsem myslela, že moje tělo se teprve vrací do normálu. A s Davidem jsme používali kondom, " diví se Sarah, která přece jen zaznamenala něco neobvyklé a to silné bolesti zad. Malá Desirae se má naštěstí k světu a je zdravá.

Vstupte do diskuze (3)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Temná historie Evropy: Na které zemi si Hitler a Stalin pořádně smlsli?

21.11.2018 16:40 Sen Poláků o nezávislém státu se po první světové válce splnil. Po více než 120 letech získali…

Zkáza Centralie: Ve městě, které hoří 50 let v kuse, žije 7 lidí

21.11.2018 14:50 Centralia bylo kdysi slavné hornické město. Díky nalezišti antracitu a uhlí si tamní obyvatelé…

Chytrý po tatínkovi? Zapomeňte. Děti inteligenci dědí od maminek, tvrdí…

21.11.2018 14:29 Rodiče se často hádají, po kom jejich ratolest vlastně je. V případě inteligence na to podle…

Tajemství nejzáhadnějšího mága z Harryho Pottera odhaleno: Jedna z…

21.11.2018 13:03 Od doby, kdy knižní a poté i filmová série o mladém čarodějnickém učni Harry Potterovi hýbala…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama