Známe první tři postupující finalistky Miss Léta 2018

Miss Léta odstartovala nový ročník. Skončily castingy, ze kterých vzešlo více než 50 dívek a semifinálová kola mohla začít. V sobotu 16.6.2018 proběhlo první semifinálové kolo, kde se představilo prvních 12 dívek bojující o postup do finále nejsledovanější soutěže krásy Miss Léta. Do finále postoupila Nina Sattlerová, Tereza Kopečková a Ivana Khymchuk.

Přidejte svůj názor

Ivana Khymchuk, Tereza Kopečková a Nina Sattlerová

V sobotu 16. 6. 2018 se uskutečnilo letos první semifinálové kolo, ve kterém se představila první skupina semifinalistek. Dívky navštívily Aquapalace Praha už o den dříve a připravovaly taneční choreografii a catwalk na sobotní program. Vítězkami tohoto semifinále se staly:

3. místo – Ivana Khymchuk (18 let, České Budějovice)

2. místo – Tereza Kopečková (20 let, Brno)

1. místo – Nina Sattlerová (19 let, Most)

Na vítězky před aquaparkem čekala cabrio limuzína, která odvezla čerstvé finalistky na afterparty. Afterparty byla zahájena v luxusní restauraci COMO na Václavském náměstí, kde byli představeni i noví partneři soutěže – Vinařství Pavlovín a Chopin Vodka. Dívky mají teď léto před sebou a budou se připravovat na finále, kde se utkají o vítězství v soutěži Miss Léta o mnoho cen včetně ročního pronájmu automobilu Ford od Carent Praha.

Vítězky každého semifinále obdržely hodnotné ceny od Olympusu, Blackberry, Aquily, Aquapalace, Body Wraps, Solárního studia Sun Angels, Brazil Keratin, Exkluzivní vizitky, Aurum Clinic, Chopin vodky. Na své si přišli i diváci živých přenosů streamovaných na facebooku Miss Léta.

Odpoledne plné ženské krásy, skvělých atrakcí a zbrusu nový letní program ve stylu divoké džungle, čekal na návštěvníky nejzábavnějšího aquaparku ve středních Čechách. V Aquapalace Praha, které letos slaví jubilejní 10. narozeniny, si návštěvníci dosyta užijí i opalování a koupání ve venkovní části aquaparku, kde si navíc vychutnají drinky servírované přímo ve vodě.

Další semifinálová kola proběhnou v termínech: 30.6., 14.7., 28.7. 2018

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Máte rádi čokoládu? Nestyďte se za to, může vašemu tělu hodně pomoci,…

19.10.2018 11:31 Čokoláda je po mnohé symbolem mlsání – a také přibírání na váze a dalších zdravotních problémů. To…

Černá kapitola našich dějin: Vznik Českého království zaplatili otroci

19.10.2018 10:44 Rozvoj českého přemyslovského státu v podobě, jaká se utvořila za vlády (svatého) Václava a…

Dovolená ve Středomoří v ohrožení: Voda zatopí oblíbené pláže Čechů i…

19.10.2018 08:01 Síť památek lokalizovaných okolo pobřeží Středozemního moře je reálně ohrožována na existenci.…

Pivo zdraží, sjezdovky zavřou, města se uvaří. Vědci vypočítali, jaké bude…

18.10.2018 22:11 Aktualizováno Stále více vědců se utvrzuje v názoru, že globální oteplování je jednou z největších hrozeb…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama