Známe první tři postupující finalistky Miss Léta 2018

Miss Léta odstartovala nový ročník. Skončily castingy, ze kterých vzešlo více než 50 dívek a semifinálová kola mohla začít. V sobotu 16.6.2018 proběhlo první semifinálové kolo, kde se představilo prvních 12 dívek bojující o postup do finále nejsledovanější soutěže krásy Miss Léta. Do finále postoupila Nina Sattlerová, Tereza Kopečková a Ivana Khymchuk.

Přidejte svůj názor

Ivana Khymchuk, Tereza Kopečková a Nina Sattlerová

V sobotu 16. 6. 2018 se uskutečnilo letos první semifinálové kolo, ve kterém se představila první skupina semifinalistek. Dívky navštívily Aquapalace Praha už o den dříve a připravovaly taneční choreografii a catwalk na sobotní program. Vítězkami tohoto semifinále se staly:

3. místo – Ivana Khymchuk (18 let, České Budějovice)

2. místo – Tereza Kopečková (20 let, Brno)

1. místo – Nina Sattlerová (19 let, Most)

Na vítězky před aquaparkem čekala cabrio limuzína, která odvezla čerstvé finalistky na afterparty. Afterparty byla zahájena v luxusní restauraci COMO na Václavském náměstí, kde byli představeni i noví partneři soutěže – Vinařství Pavlovín a Chopin Vodka. Dívky mají teď léto před sebou a budou se připravovat na finále, kde se utkají o vítězství v soutěži Miss Léta o mnoho cen včetně ročního pronájmu automobilu Ford od Carent Praha.

Vítězky každého semifinále obdržely hodnotné ceny od Olympusu, Blackberry, Aquily, Aquapalace, Body Wraps, Solárního studia Sun Angels, Brazil Keratin, Exkluzivní vizitky, Aurum Clinic, Chopin vodky. Na své si přišli i diváci živých přenosů streamovaných na facebooku Miss Léta.

Odpoledne plné ženské krásy, skvělých atrakcí a zbrusu nový letní program ve stylu divoké džungle, čekal na návštěvníky nejzábavnějšího aquaparku ve středních Čechách. V Aquapalace Praha, které letos slaví jubilejní 10. narozeniny, si návštěvníci dosyta užijí i opalování a koupání ve venkovní části aquaparku, kde si navíc vychutnají drinky servírované přímo ve vodě.

Další semifinálová kola proběhnou v termínech: 30.6., 14.7., 28.7. 2018

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hlad a kručení v břiše může signalizovat vážnou nemoc

22.03.2019 11:28 Kručení v břiše je nepříjemné zejména ve chvíli, kdy je tak hlasité, že ho slyší i okolí. Když se…

"Královna" Meghan pod palbou. Bizarní video hýbe celou Británií

21.03.2019 22:38 Aktualizováno Každoroční udílení cen britské populární hudby BRIT Awards i měsíc po svém skončení hýbe celou…

Vědci zjistili, proč nás zatím nekontaktovala žádná mimozemská civilizace

21.03.2019 18:59 Vědci i obyčejní lidé si často kladou otázku, zda jsme ve vesmíru sami. A pokud na jiné planetě…

Aspergerův syndrom? Z autistické psychopatie vzniklé v nacistické Vídni se…

21.03.2019 16:17 Aktualizováno Proč je Aspergerův syndrom takovou součástí našeho lexikonu? Proč se jeho použití v polovině 90.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama