Ženu v noci budila záhadná vůně bylin: Lékaři jí nejprve odbyli, pak přišla děsivá diagnóza

Ženu dlouhodobě bolela hlava. v noci ji navíc budila podivná bylinek. Doktoři jí ale tvrdili, že jí nic není a že vše způsobil stres. Když si žena nakonec vydupala další vyšetření a přišly výsledky, málem se zhroutila. Dozvěděla se, že jí zbývá jen 12, až 18 měsíců života.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

lékaři

Když Mel Mirzaová (44) začala trpět silnými bolestmi hlavy, které trvaly 24 hodin denně, ihned věděla, že něco není v pořádku. Do toho se každou noc budila kvůli pronikavé neznámé vůni, kterou přirovnává k bylinkám.

„Často jsem se budila ve čtyři hodiny a cítila ty bizarní pachy, které jsem nikdy předtím necítila. Musela jsem si vždy sednout, aby to přestalo,“ vypráví pro The Sun Britka. Situace se postupně zhoršovala.

Lékaři u ní však žádný problém nenašli, její problémy připisovali stresu a depresím. Mel si ale byla jistá, že se něco děje a že za její zdravotní komplikace žádný stres nemůže. Proto naléhala na lékaře, aby jí udělali další testy.

Po několika odmítnutích se žena dočkala a doktoři ji poslali na CT, kde se dozvěděla zdrcující zprávu. V mozku jí narostl zhoubný nádor o velikosti golfového míčku.

„Onkolog mi nakonec řekl, že ty chvíle, kdy jsem cítila vůni, byly jakousi formo záchvatu. Já jsem se bála, že je to aneurysma,“ prozradila žena. Když se o nádoru dozvěděla, byla prý zničená.

Navzdory kruté diagnóze věřila, že se lékařům podaří nádor odstranit. Přišla však další rána - v jiné části mozku se jí vytvořil další nádor. Ženě tak zbývá jen několik měsíců života. Mel má s manželem Simonem 4 děti. Celá rodina má o ni velký strach a netuší, jak dlouho tu jejich milovaná matka a manželka ještě bude.

Mel prozradila, že je frustrovaná „omezenými možnostmi léčby“ o vysokými náklady na alternativní terapii v Británii, ale i v zahraničí. „Jsem silná a pozitivní a chci to překonat. Bohužel nemám stovky tisíc liber, abych získala potřebnou léčbu,“ říká Britka.

Příbuzní a známí se proto rozhodli, že se pokusí vybrat zhruba 200 tisíc liber, které by jí zajistily zdravotní péči na klinice v Německu. Dosud se lékařům podařilo z jejího těla vyoperovat 85% nádorů, avšak ani to nestačí k tomu, aby jí dávali velké šance na život.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jak porazit bolest hlavy bez prášků? Stačí k tomu bytelná židle

22.03.2019 16:36 Bolest hlavy je strašákem moderního člověka. Jednou z jejích nejčastějších příčin je kromě…

Hlad a kručení v břiše může signalizovat vážnou nemoc

22.03.2019 11:28 Kručení v břiše je nepříjemné zejména ve chvíli, kdy je tak hlasité, že ho slyší i okolí. Když se…

"Královna" Meghan pod palbou. Bizarní video hýbe celou Británií

21.03.2019 22:38 Aktualizováno Každoroční udílení cen britské populární hudby BRIT Awards i měsíc po svém skončení hýbe celou…

Vědci zjistili, proč nás zatím nekontaktovala žádná mimozemská civilizace

21.03.2019 18:59 Vědci i obyčejní lidé si často kladou otázku, zda jsme ve vesmíru sami. A pokud na jiné planetě…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama