Černé fleky na přebalovacích pultech pro děti? Žena odkryla děsivou a nebezpečnou pravdu

Mladá maminka zveřejnila šokující varování o zdánlivě neškodných černých čmouhách na plastových přebalovacích pultech na veřejných toaletách v obchodních domech nebo na nádražích. Jessica Waymanová z Indiany sdílela fotografii přebalovacího stolu poté, co na ní spatřila "špínu". Podle ní šlo ale o něco úplně jiného.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

děti

Jessica tvrdí, že černé rýhy a fleky, které vypadají, že by mohly být způsobeny špinavou kabelkou nebo taškou postavenou na na plastový stůl, mají ve skutečnosti mnohem zlověstnější příčinu. Američanka říká, že maminky či chůvy by měly vždycky otřít povrch přebalovacího pultu, než si na ni dítě položí.

Žena svá slova sdílela na Facebooku. „Předtím, než se vaše děti přiblíží k těmto věcem, vždy je nejdříve nutné je pořádně utřít. Dokonce i když spěcháte, i když máte deku, na kterou můžete dítě položit. Podívejte se na tu černou značku, ta je od rozžhavené lžičky. Feťáci stoly využívají, když si chystají dávku,“ zdůrazňuje.

„Mohli byste na nich objevit zbytky heroinu a jiné škodlivé tělesné tekutiny. Pokud se někdo nestará o sebe, můžu vám zaručit, že na vaše děti už vůbec nemyslí,“ varuje rodiče Jessica, která požádala uživatele, aby obrázek sdíleli, aby se dostal k co nejvíce rodičům, opatrovníkům a chůvám. „Mohlo by to znamenat rozdíl mezi životem nebo smrtí," tvrdí.

Její příspěvek byl za krátkou dobu sdílen více než 120 000krát, což ji vedlo k tomu, že přidala druhou zprávu, která vysvětluje, jak to všechno vlastně ví. „Nikdy jsem nečekala, že upoutám tolik pozornosti, ale protože se tak stalo, je dobré objasnit některé z věcí, na které se mě ptáte v souvislosti s přebalovacímu pulty na veřejných záchodcích,“ cituje Jessica deník The Independent.

„Ano, to je skutečně pravda. Já sama se zotavuji ze závislosti, a proto jsem napsala tento příspěvek. V první řadě chci varovat všechny nic netušící rodiče, kteří při pohledu na přebalovací stolek na nic podobného vůbec nepomysleli. Feťáci je používají jako stoly nejen když si chtějí šlehnout, ale i v momentě, kdy drogy rozbalují a rozdrtí. Takže znovu - buďte opatrní,“ dodala žena, která se sama se závislostí prala.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Mým věrným národům rakouským... Poslední český král se snažil zachránit…

21.10.2018 12:05 Když zemřel císař František Josef I., nastalo pro Rakousko-Uhersko nelehké období. A právě v této…

Nejzáhadnější kniha světa pochází z Česka. Nikdo ji nedokáže přečíst

21.10.2018 11:15 Více než sto let se vědci a historici z celého světa snaží rozluštit tajemství Voynichova rukopisu.…

Tajemství Masarykovy manželky. Proč byla zbavena svéprávnosti?

21.10.2018 10:04 Charlotta Garrigue-Masaryková, to byla první dáma Československa, manželka prvního československého…

Záhada oblasti 51: Proč je předmětem teorií a schovává důkazy o…

21.10.2018 09:30 Area 51 je v centru konspirační teorií ve Spojených státech amerických už po řadu let. Nepřístupná…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama