Černé fleky na přebalovacích pultech pro děti? Žena odkryla děsivou a nebezpečnou pravdu

Mladá maminka zveřejnila šokující varování o zdánlivě neškodných černých čmouhách na plastových přebalovacích pultech na veřejných toaletách v obchodních domech nebo na nádražích. Jessica Waymanová z Indiany sdílela fotografii přebalovacího stolu poté, co na ní spatřila "špínu". Podle ní šlo ale o něco úplně jiného.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

děti

Jessica tvrdí, že černé rýhy a fleky, které vypadají, že by mohly být způsobeny špinavou kabelkou nebo taškou postavenou na na plastový stůl, mají ve skutečnosti mnohem zlověstnější příčinu. Američanka říká, že maminky či chůvy by měly vždycky otřít povrch přebalovacího pultu, než si na ni dítě položí.

Žena svá slova sdílela na Facebooku. „Předtím, než se vaše děti přiblíží k těmto věcem, vždy je nejdříve nutné je pořádně utřít. Dokonce i když spěcháte, i když máte deku, na kterou můžete dítě položit. Podívejte se na tu černou značku, ta je od rozžhavené lžičky. Feťáci stoly využívají, když si chystají dávku,“ zdůrazňuje.

„Mohli byste na nich objevit zbytky heroinu a jiné škodlivé tělesné tekutiny. Pokud se někdo nestará o sebe, můžu vám zaručit, že na vaše děti už vůbec nemyslí,“ varuje rodiče Jessica, která požádala uživatele, aby obrázek sdíleli, aby se dostal k co nejvíce rodičům, opatrovníkům a chůvám. „Mohlo by to znamenat rozdíl mezi životem nebo smrtí," tvrdí.

Její příspěvek byl za krátkou dobu sdílen více než 120 000krát, což ji vedlo k tomu, že přidala druhou zprávu, která vysvětluje, jak to všechno vlastně ví. „Nikdy jsem nečekala, že upoutám tolik pozornosti, ale protože se tak stalo, je dobré objasnit některé z věcí, na které se mě ptáte v souvislosti s přebalovacímu pulty na veřejných záchodcích,“ cituje Jessica deník The Independent.

„Ano, to je skutečně pravda. Já sama se zotavuji ze závislosti, a proto jsem napsala tento příspěvek. V první řadě chci varovat všechny nic netušící rodiče, kteří při pohledu na přebalovací stolek na nic podobného vůbec nepomysleli. Feťáci je používají jako stoly nejen když si chtějí šlehnout, ale i v momentě, kdy drogy rozbalují a rozdrtí. Takže znovu - buďte opatrní,“ dodala žena, která se sama se závislostí prala.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ruská hymna „Bože, cara chraň!" měla být lidovou modlitbou. Cara Mikuláše…

18.12.2018 14:59 Bože, cara chraň! Před 185 lety, 18. prosince 1833, bylo caru Mikuláši I. poprvé představeno dílo…

Jíte mezi hlavními jídly svačiny? Škodíte si víc, než byste kdy řekli

18.12.2018 14:39 Tři hlavní jídla denně a k tomu svačiny. Tak vypadá stravování většiny z nás. Tento režim je ale…

Slepá dívka, která oslnila svět. Představitelka legendární Esmeraldy se…

17.12.2018 22:07 Aktualizováno Každý muž ji miloval a každá žena toužila prožít takovou romanci, jakou prožila ona. Možná jste…

Oscarový herec Rush čelí obvinění. Kolegyni měl posílat oplzlé SMS do…

17.12.2018 16:26 Aktualizováno Australský oscarový herec Geoffrey Rush čelí novému obvinění z nevhodného chování, které vůči němu…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama