Robotky místo prostitutek? Houston zakázal futuristický nevěstinec: Nejsme město hříchu

Úřady v americkém Houstonu zabránily otevření nevěstince, ve kterém měly místo prostitutek nabízet služby klientům robotky. Informovala o tom agentura AP. Podnik chtěla otevřít kanadská společnost KinkySdollS, která podobné zařízení provozuje v kanadském Torontu.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Ilustrační foto

Zákazníci měli mít možnost si robotky s umělou inteligencí vyzkoušet a poté případně zakoupit, což by se podle místních médií prakticky rovnalo veřejnému domu.

Městská rada v Houstonu ale ve středu jednomyslně schválila nařízení, které omezuje podnikání v sexuálním průmyslu ve městě. Nové rozhodnutí říká, že v podnicích v tomto texaském městě nebude možné mít sex s "antropomorfním zařízením", tedy s robotem připomínajícím lidskou bytost.

Podle jednoho ze členů rady Grega Travise by takový nevěstinec "nebyl dobrý byznys pro město". "Nejsme město hříchu," dodal.

Majitel společnosti KinkySdollS pod podmínkou anonymity deníku Toronto Sun řekl, že jeho podnik nevěstincem není. "Jsme obchod a jsme tu pro to, abychom tyto panny prodávali," dodal.

Sexuální robotky se umí svých klientů dotýkat a rovněž zvukově reagovat, cena za ně se pohybuje kolem 2500 dolarů (přes 56.000 Kč) v závislosti na vybavení. V Torontu si mohou zákazníci robotky zaplatit a vzít na soukromý pokoj až na dvě hodiny, uvedl britský deník The Independent.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zkáza lidstva? 10 apokalyptických scénářů. Invaze vetřelců je to nejmenší

19.10.2018 16:32 Aktualizováno Jak skončí svět se lidé pokoušeli dopátrat už odnepaměti. Apokalyptické náboženské texty jsou plné…

Co je klíčem k úspěchu ve škole? Vědci odhalili zásadní věc. A je to hodně…

19.10.2018 14:40 Co je klíčem k úspěchu ve škole? Výzkumníci se domnívají, že to není inteligence, ochota, síla vůle…

Milujete čokoládu? Jen si dejte, vašemu tělu to prospěje, vzkazují vědci

19.10.2018 13:47 Aktualizováno Čokoláda je po mnohé symbolem mlsání – a také přibírání na váze a dalších zdravotních problémů. To…

Černá kapitola našich dějin: Vznik Českého království zaplatili otroci

19.10.2018 10:44 Rozvoj českého přemyslovského státu v podobě, jaká se utvořila za vlády (svatého) Václava a…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama