Robotky místo prostitutek? Houston zakázal futuristický nevěstinec: Nejsme město hříchu

Úřady v americkém Houstonu zabránily otevření nevěstince, ve kterém měly místo prostitutek nabízet služby klientům robotky. Informovala o tom agentura AP. Podnik chtěla otevřít kanadská společnost KinkySdollS, která podobné zařízení provozuje v kanadském Torontu.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Ilustrační foto

Zákazníci měli mít možnost si robotky s umělou inteligencí vyzkoušet a poté případně zakoupit, což by se podle místních médií prakticky rovnalo veřejnému domu.

Městská rada v Houstonu ale ve středu jednomyslně schválila nařízení, které omezuje podnikání v sexuálním průmyslu ve městě. Nové rozhodnutí říká, že v podnicích v tomto texaském městě nebude možné mít sex s "antropomorfním zařízením", tedy s robotem připomínajícím lidskou bytost.

Podle jednoho ze členů rady Grega Travise by takový nevěstinec "nebyl dobrý byznys pro město". "Nejsme město hříchu," dodal.

Majitel společnosti KinkySdollS pod podmínkou anonymity deníku Toronto Sun řekl, že jeho podnik nevěstincem není. "Jsme obchod a jsme tu pro to, abychom tyto panny prodávali," dodal.

Sexuální robotky se umí svých klientů dotýkat a rovněž zvukově reagovat, cena za ně se pohybuje kolem 2500 dolarů (přes 56.000 Kč) v závislosti na vybavení. V Torontu si mohou zákazníci robotky zaplatit a vzít na soukromý pokoj až na dvě hodiny, uvedl britský deník The Independent.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Seniory ohrožuje obří problém, o kterém se nemluví? Situace se bude dál…

11.12.2018 22:09 Aktualizováno Dle aktuálně dostupných dat se očekává, že do roku 2025 bude třetina populace starší 60 let, což…

Kde si v zimě užívají české herečky?

11.12.2018 19:46 Krásné české hory v kombinaci s tím nejlepším z evropského designu. Přesně takovou atmosféru si do…

Nejzdravější potraviny světa? Tu nejlepší má doma každý, skoro nikdo ji…

11.12.2018 16:10 Jednou daná potravina škodí, jindy prospívá. Jednou je doporučeno jíst ji několikrát týdně, jindy…

Karel Köcher: Neuvěřitelný příběh českého špiona, který infiltroval CIA

11.12.2018 13:04 Karel Köcher byl československý špion, kterému se během studené války podařilo infiltrovat…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama