Robotky místo prostitutek? Houston zakázal futuristický nevěstinec: Nejsme město hříchu

Úřady v americkém Houstonu zabránily otevření nevěstince, ve kterém měly místo prostitutek nabízet služby klientům robotky. Informovala o tom agentura AP. Podnik chtěla otevřít kanadská společnost KinkySdollS, která podobné zařízení provozuje v kanadském Torontu.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Ilustrační foto

Zákazníci měli mít možnost si robotky s umělou inteligencí vyzkoušet a poté případně zakoupit, což by se podle místních médií prakticky rovnalo veřejnému domu.

Městská rada v Houstonu ale ve středu jednomyslně schválila nařízení, které omezuje podnikání v sexuálním průmyslu ve městě. Nové rozhodnutí říká, že v podnicích v tomto texaském městě nebude možné mít sex s "antropomorfním zařízením", tedy s robotem připomínajícím lidskou bytost.

Podle jednoho ze členů rady Grega Travise by takový nevěstinec "nebyl dobrý byznys pro město". "Nejsme město hříchu," dodal.

Majitel společnosti KinkySdollS pod podmínkou anonymity deníku Toronto Sun řekl, že jeho podnik nevěstincem není. "Jsme obchod a jsme tu pro to, abychom tyto panny prodávali," dodal.

Sexuální robotky se umí svých klientů dotýkat a rovněž zvukově reagovat, cena za ně se pohybuje kolem 2500 dolarů (přes 56.000 Kč) v závislosti na vybavení. V Torontu si mohou zákazníci robotky zaplatit a vzít na soukromý pokoj až na dvě hodiny, uvedl britský deník The Independent.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ibalgin mění složení. Nově už nebude pro každého

20.02.2019 22:00 Aktualizováno Ibalgin je jedním z nejužívanějších léků v Česku, jen málokdo si umí představit, že by růžová…

Hitler s Himmlerem sestavili tajný nacistický tým. Chtěli zničit celé…

20.02.2019 13:12 Nacistický vůdce Adolf Hitler byl posedlý magickými a mocnými předměty. Věřil, že okultismus,…

Zemřel Karel Lagerfeld, jeden z nejvlivnějších módních návrhářů

19.02.2019 16:38 Aktualizováno Ve věku 85 let zemřel dnes v pařížské nemocnici jeden z nejvlivnějších módních návrhářů Karl…

Zemřel námořník ze slavné fotky z Times Square, "Polibek" se stal symbolem…

19.02.2019 16:22 Aktualizováno Ve věku 95 let zemřel námořník George Mendonsa známý ze slavné fotografie, na které líbá zdravotní…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama