Tajný vládní projekt? Údajný cestovatel v čase prošel testem na detektoru lži. Popsal, co se stane s lidským druhem

William Taylor říká, že byl poslán britskou vládou do budoucnosti, kde lidé a kyborgové žijí společně. Podstoupil test na detektoru lži, ve kterém prošel.

Přidejte svůj názor 6 komentářů

cestování časem

Taylor říká, že je cestovatelem v čase. Údajně byl vyslán do roku 8 973 a potkal se zde s hybridy robotů a lidí. Jeho cestu měla podporovat britská vláda.

Aby muž dokázal, že si nic z toho, co říká, nevymyslel, podstoupil test na detektoru lži. Ten měl dle jeho názoru odhalit pravdu. V roce 8 973 měl strávit 6 hodin. Řekl: „Nechtěl jsem se odtud vrátit. Bylo to jako utopie. Neexistoval zde zločin, konflikty ani násilí. Oni odstranili všechny problémy.“

Taylor měl být vyslán jako část tajného projektu britské vlády. Prohlásil, že v daleké budoucnosti se potkal s kyborgy, kteří měli abnormálně velkou hlavu a oči. Měli také malá ústa a byli obdařeni nesmrtelností.

Tito kyborgové jsou údajně potomky lidí. Byli schopni spolu komunikovat za pomocí telepatie, tvrdí Taylor. Navzdory tomuto tvrzení, byl Taylor prý schopen s nimi mluvit anglicky. „Každý z nich mluvil plynně anglicky,“ říká. Dále dodává: „Všichni v sobě měli zabudovaný čip, který pravidelně skenoval jejich mozek a překládal slova do jakéhokoliv jazyku, který pro ně byl v dané situaci nejpotřebnější.“

Mladý muž se domnívá, že je jeho povinností informovat lidi o pokroku, kterého bylo v oblasti cestování časem dosaženo. Technologie, umožňující cestování napříč časem, má být vyvinuta již od roku 1 981.  

Rok 8 973 prý nebyl jediným rokem, ve kterém Taylor byl. Údajně navštívil i poněkud bližší budoucnost. Konkrétně rok 3 000 a to ve válcovitém stroji pro cestování v čase. Zkušenost z roku 3 000 popisuje jako mnohem méně příjemnou.

„Nechtěl jsem se tam zdržovat dlouho,“popisuje. „Byla tam rudá obloha a všude bylo velké znečištění. Všude byl kouř a prázdno. Naznal jsem, že ve vzduchu byla radiace. Chtěl jsem odtud rychle zmizet,“ dodal.

Všechna jeho tvrzení byla testována na detektoru lži. Test prováděla společnost Apex TV. Zdá se, že na cestování časem nebudeme čekat příliš dlouho. Podle Taylora bude lidem umožněno cestovat časem zhruba v roce 2 028. „Pro lidstvo to bude prospěšné, budou moci vidět dopady svého chování v budoucnu,“ zakončuje Taylor.

Vstupte do diskuze (6)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hitler mohl druhou světovou vyhrát. Udělal chyby, které nás zachránily…

21.02.2019 12:13 Jen málokdo si dokáže představit, jak by dnes vypadal svět, kdyby Adolf Hitler vyhrál druhou…

Sarkopenie: Nemoc, která zbavuje důchodce samostatnosti

21.02.2019 11:03 Choroba zvaná sarkopenie je jedním z největších strašáků seniorů. Ovlivňuje totiž svalovou hmotu a…

Salmonela je strašákem milovníků masa. Zničit se přitom dá jednoduše

21.02.2019 09:55 V souvislosti s občasnými dodávkami závadného masa do Česka přichází na přetřes i salmonela,…

Herec Smollett tahal všechny za nos? Napadení si zřejmě vymyslel, hrozí mu…

21.02.2019 07:25 Americká prokuratura obvinila herce Jussieho Smolletta z toho, že lhal o svém napadení dvěma muži,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama