Drákula existuje? Mladý Rumun spí v rakvi a pije lidskou krev

Mladý Rumun Andreas Bathory prohlašuje, že spaní v rakvi mu pomáhá navázat vztah s dušemi mrtvých lidí. Pije krev od dárců, kterým říká černé labutě a je zvolen vůdcem skupiny oslavující legendárního Vlada Drákulu.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Upír
doporučujeme

Rumun Adreas Bathory věří, že upíři nejsou jen fikce, ale pohybují se všude kolem nás. Prohlašuje, že příležitostně spí v rakvi, aby se napojil na duše mrtvých. Ve snu Adrease údajně navštívil válečník s chutí po krvi, který mu tvrdil, že byl vyvolen, aby rozšířil poselství.

Andreas se distancuje od moderního pojetí vampyrismu, který je dle jeho slov spojen se sexuálním chováním. S moderní online upírskou komunitou nechce mít nic společného.

„Zachovávám tradice, které jsou více než 600 let staré. Moderní komunita upírů je plná sexuálních praktik, které já svou vyšší formou upírské existence zcela převyšuju,“ říká Andreas. Dále dodává: „Upír ve mně, není naplněn skrze sexuální deviaci, fetišismus či BDSM praktiky. Tohle není upír.“

Andreasův život se údajně mění pokaždé, když je ve snu navštíven onou tajemnou postavou, Vladem Tepesem, který je též známý jako Válečník s chutí po krvi. K mladému upírovi, prý poprvé Vlad přišel před čtyřmi roky. Seděl v temné síni a říkal mu synu.

„Nemohl jsem uvěřit, že jsem jeho potomek. Po té noci, jsem přinesl oběť na místo, kde byl zabit a on mi řekl: Tvůj život se navždy změní,“říká Andreas.

Nyní je mladý muž zvoleným vůdcem Ordo Drákulového coven, skupiny, která údajně vznikla po smrti Drákuly v roce 1476. Místo toho, aby se vzájemně kousali do krku, má skupina dárce krve, kterým říká černé labutě. Ti jim ochotně poskytují krevní zásoby. Údajně je labutí spousta. Andreas je nikdy sám nehledá, stádo k němu musí přijít samo, říká.

O tom, že existují jistá zdravotní rizika při pití cizí krve, ví, ale říká, že rizikem je i přechod přes silnici. Andreas se v běžném životě živí jako psycholog a módní návrhář. V rakvi spí, aby si dle svých slov odpočinul od světa a meditoval.

Loading...
Vstupte do diskuze (3)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vévodkyně Meghan porodí každým dnem. Ve Frogmore Cottage zasahují…

26.04.2019 16:04 U nového sídla britské vévodkyně Meghan a prince Harryho známého jako Frogmore Cottage dnes…

Rapper Snoop Dogg díky komedii Slunce, seno proslavil Česko

26.04.2019 14:04 Slavný americký rapper Snoop Dogg je jedním z nejpopulárnějších hudebníků svého žánru Na Instagramu…

Fosgen. Nejhorší zbraň první světové války má na svědomí drtivou většinu…

26.04.2019 09:28 Dichlorid karbonylu, známější jako fosgen, je prudce jedovatý, dusivý bezbarvý plyn, mnohem…

Zázračné potraviny: Co jíst, abychom ve zdraví déle žili

26.04.2019 07:34 Dieta bohatá na proteiny sice vede ke snížení hmotnosti, ale urychluje stárnutí a vznik s ním…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama