Drákula existuje? Mladý Rumun spí v rakvi a pije lidskou krev

Mladý Rumun Andreas Bathory prohlašuje, že spaní v rakvi mu pomáhá navázat vztah s dušemi mrtvých lidí. Pije krev od dárců, kterým říká černé labutě a je zvolen vůdcem skupiny oslavující legendárního Vlada Drákulu.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Upír

Rumun Adreas Bathory věří, že upíři nejsou jen fikce, ale pohybují se všude kolem nás. Prohlašuje, že příležitostně spí v rakvi, aby se napojil na duše mrtvých. Ve snu Adrease údajně navštívil válečník s chutí po krvi, který mu tvrdil, že byl vyvolen, aby rozšířil poselství.

Andreas se distancuje od moderního pojetí vampyrismu, který je dle jeho slov spojen se sexuálním chováním. S moderní online upírskou komunitou nechce mít nic společného.

„Zachovávám tradice, které jsou více než 600 let staré. Moderní komunita upírů je plná sexuálních praktik, které já svou vyšší formou upírské existence zcela převyšuju,“ říká Andreas. Dále dodává: „Upír ve mně, není naplněn skrze sexuální deviaci, fetišismus či BDSM praktiky. Tohle není upír.“

Andreasův život se údajně mění pokaždé, když je ve snu navštíven onou tajemnou postavou, Vladem Tepesem, který je též známý jako Válečník s chutí po krvi. K mladému upírovi, prý poprvé Vlad přišel před čtyřmi roky. Seděl v temné síni a říkal mu synu.

„Nemohl jsem uvěřit, že jsem jeho potomek. Po té noci, jsem přinesl oběť na místo, kde byl zabit a on mi řekl: Tvůj život se navždy změní,“říká Andreas.

Nyní je mladý muž zvoleným vůdcem Ordo Drákulového coven, skupiny, která údajně vznikla po smrti Drákuly v roce 1476. Místo toho, aby se vzájemně kousali do krku, má skupina dárce krve, kterým říká černé labutě. Ti jim ochotně poskytují krevní zásoby. Údajně je labutí spousta. Andreas je nikdy sám nehledá, stádo k němu musí přijít samo, říká.

O tom, že existují jistá zdravotní rizika při pití cizí krve, ví, ale říká, že rizikem je i přechod přes silnici. Andreas se v běžném životě živí jako psycholog a módní návrhář. V rakvi spí, aby si dle svých slov odpočinul od světa a meditoval.

Vstupte do diskuze (3)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Potlačil kýchnutí a skončil v nemocnici. Co se děje s tělem, když tomu…

22.02.2019 16:39 Čtyřiatřicetiletý muž z britského Leicesteru navštívil pohotovost kvůli problémům s polykáním. Jak…

Rodiče více dětí mají vždy jedno raději než druhé. Nový výzkum rozboural…

22.02.2019 14:31 Aktualizováno Podle studie sociologů na kalifornské univerzitě rodiče přiznávají, že jedno ze svých děti považují…

Vymyslel si napadení? Kauza herce Smolletta otřásá Amerikou, pustil se do…

22.02.2019 14:30 Aktualizováno Americký černošský herec Jussie Smollett (36), který čelí obvinění, že proti sobě zinscenoval…

Italové se rozloučili s Lagerfeldem. Představili jeho poslední kolekci

21.02.2019 19:52 Italská luxusní módní značka Fendi se dnes na milánském týdnu módy rozloučila se svým dvorním…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama