Drákula existuje? Mladý Rumun spí v rakvi a pije lidskou krev

Mladý Rumun Andreas Bathory prohlašuje, že spaní v rakvi mu pomáhá navázat vztah s dušemi mrtvých lidí. Pije krev od dárců, kterým říká černé labutě a je zvolen vůdcem skupiny oslavující legendárního Vlada Drákulu.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Upír

Rumun Adreas Bathory věří, že upíři nejsou jen fikce, ale pohybují se všude kolem nás. Prohlašuje, že příležitostně spí v rakvi, aby se napojil na duše mrtvých. Ve snu Adrease údajně navštívil válečník s chutí po krvi, který mu tvrdil, že byl vyvolen, aby rozšířil poselství.

Andreas se distancuje od moderního pojetí vampyrismu, který je dle jeho slov spojen se sexuálním chováním. S moderní online upírskou komunitou nechce mít nic společného.

„Zachovávám tradice, které jsou více než 600 let staré. Moderní komunita upírů je plná sexuálních praktik, které já svou vyšší formou upírské existence zcela převyšuju,“ říká Andreas. Dále dodává: „Upír ve mně, není naplněn skrze sexuální deviaci, fetišismus či BDSM praktiky. Tohle není upír.“

Andreasův život se údajně mění pokaždé, když je ve snu navštíven onou tajemnou postavou, Vladem Tepesem, který je též známý jako Válečník s chutí po krvi. K mladému upírovi, prý poprvé Vlad přišel před čtyřmi roky. Seděl v temné síni a říkal mu synu.

„Nemohl jsem uvěřit, že jsem jeho potomek. Po té noci, jsem přinesl oběť na místo, kde byl zabit a on mi řekl: Tvůj život se navždy změní,“říká Andreas.

Nyní je mladý muž zvoleným vůdcem Ordo Drákulového coven, skupiny, která údajně vznikla po smrti Drákuly v roce 1476. Místo toho, aby se vzájemně kousali do krku, má skupina dárce krve, kterým říká černé labutě. Ti jim ochotně poskytují krevní zásoby. Údajně je labutí spousta. Andreas je nikdy sám nehledá, stádo k němu musí přijít samo, říká.

O tom, že existují jistá zdravotní rizika při pití cizí krve, ví, ale říká, že rizikem je i přechod přes silnici. Andreas se v běžném životě živí jako psycholog a módní návrhář. V rakvi spí, aby si dle svých slov odpočinul od světa a meditoval.

Vstupte do diskuze (3)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ruská hymna „Bože, cara chraň!" měla být lidovou modlitbou. Cara Mikuláše…

18.12.2018 14:59 Bože, cara chraň! Před 185 lety, 18. prosince 1833, bylo caru Mikuláši I. poprvé představeno dílo…

Jíte mezi hlavními jídly svačiny? Škodíte si víc, než byste kdy řekli

18.12.2018 14:39 Tři hlavní jídla denně a k tomu svačiny. Tak vypadá stravování většiny z nás. Tento režim je ale…

Slepá dívka, která oslnila svět. Představitelka legendární Esmeraldy se…

17.12.2018 22:07 Aktualizováno Každý muž ji miloval a každá žena toužila prožít takovou romanci, jakou prožila ona. Možná jste…

Oscarový herec Rush čelí obvinění. Kolegyni měl posílat oplzlé SMS do…

17.12.2018 16:26 Aktualizováno Australský oscarový herec Geoffrey Rush čelí novému obvinění z nevhodného chování, které vůči němu…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama