Chcete, aby vaše dítě vypadalo jako celebrita? V Americe je to možné, stačí si vybrat

Kalifornská spermabanka poskytuje ženám toužícím po dítěti opravdu speciální servis. Mohou si vybrat takového dárce spermatu, který se podobá na některého ze slavných mužů. Ženy doufají, že bude poté jejich dítě vypadat jako celebrita.

Přidejte svůj názor

těhotenství

Spousta lidí si představuje, jak bude jednou vypadat jejich dítě. Pokud jsou filmovými fanoušky, mohou snít o tom, že jejich dítě bude vypadat, jako jejich oblíbený herec.

„Hledejte a vyberte si z neomezených možností, které naleznete na internetu. Naše klinika Vám vyhledá dárce podle Vašich představ. Může to být herec, atlet, hudebník nebo kdokoliv jiný,“ píše klinika na svých stránkách.

Detail dárců si můžete prohlédnout v seznamu. Jsou u nich uvedeny informace jako výška, barva očí a vlasů, kůže a další.

Ženy si mohou v seznamu odfiltrovat ty dárce, kteří se nejvíce shodují s jejich požadavky. Mohou si například zadat, že hledají muže jako je Princ Harry, David Beckham nebo Leonardo DiCaprio. Populární je podle společnosti Ben Affleck.

„Je zajímavé sledovat, jaké mají hledající preference. Po čem touží. To je také důvod, proč máme tak široký rejstřík dárců, protože existuje široká škála preferencí,“ říká viceprezident spermabanky.

„Občas ale samotné ženy netouží po dokonalosti, chtějí zkrátka normálního chlapa,“ dodává viceprezident.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Proč jsou vysoušeče rukou na toaletách méně hygienické, než ubrousky?

15.10.2018 09:58 Moderní vysoušeče rukou na veřejných záchodech jsou oproti klasickému utírání papírovými ubrousky…

Kolik lidí je potřeba, aby lidstvo přežilo?

15.10.2018 08:46 Možnost kolonizace vesmíru je v tuto chvíli asi stejně vysoká, jako riziko jaderné války. V obou…

Rok 1977 zůstává dodnes záhadou. Co se tehdy stalo?

14.10.2018 22:35 Aktualizováno Od 60. let minulého století pátrá značné množství radioteleskopů po signálu, který by mohl pocházet…

Seriál, který Češi milovali? Se skutečnými příběhy pořadu Věřte nevěřte to…

14.10.2018 22:35 Aktualizováno Málokterý pořad se stal takovým fenoménem, jako Věřte nevěřte. Americký seriál vysílaný společností…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama