Věštec prozradil, jaký bude rok 2019. V Česku dojde k obrovskému zvratu

Věštění je podle odborníků pouze snůškou nesmyslů, lidé, kteří mu věří, na něj ale nedají dopustit. Pro ty také nebude jméno Guruji Jayaraj neznámé. Tento indický věštec při své poslední návštěvě Prahy prozradil, co čeká Česko v roce 2019.

Přidejte svůj názor 48 komentářů

Praha

Věštec před několika lety správně předpověděl, že roky 2017 a 2018 budu pro Česko plné změn. Uvedl, že Česká republika se stane jednou z nejvíce rostoucích zemí v rámci EU a dojde k politickým změnám.

Obojí se svým způsobem vyplnilo. Ekonomika stoupá a Česku se daří, navíc došlo k obměně vlády a voliči úplně obrátili volební mapu Česka. Tím ale věštba nekončí.

Do konce roku 2019 bychom se také měli dočkat řady změn na poli zákonů. Podle věštce se politici budou řídit přáním lidí a tomu budou odpovídat i nové zákony. Ty by mohly potěšit nejednoho občana.

Jayaraj totiž tvrdí, že bude vytvořen nový systém důchodového zabezpečení a posílen i vzdělávací systém. Češi také dostanou nové příležitosti týkající se nových pracovních míst a dojde k rozvoji turismu.

Měl by také nastat rozvoj dopravy, posílení infrastruktury, armády i další růst ekonomiky. Většina obyvatelstva by měla být počítačově gramotná a ženy se dočkají stále větší rovnoprávnosti.

Zlom údajně přijde až v roce 2020, kdy Česko začne ekonomicky upadat, dolehne na něj problém s migranty a lidé začnou opouštět zemi ve velkém. 

Nutno dodat, že věštba na následující rok může být stejně tak dobře založena na reálných číslech, které tomu všemu skutečně nasvědčují. Zlom v roce 2020 může přijít s očekávanou ekonomickou krizí, zatím je ale brzo reálně předvídat, jaký bude ten následující rok, natožpak ten další.

Vstupte do diskuze (48)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Opravdu spadlo Newtonovi na hlavu jablko? Objevení gravitace proběhlo…

13.11.2018 14:14 Vědec a fyzik Isaac Newton jednoho teplého letního dne sedí pod jabloní a čte si. Najednou mu na…

Nejzáhadnější oblast světa? Acciaroli nedá vědcům spát, s lidmi se tam…

13.11.2018 12:29 Italská provincie Acciaroli není na první pohled ničím výjimečná. Pokud se ale podíváme na…

Je možné nakazit se alergií? Získat ji můžete i po smrti

13.11.2018 10:38 Alergie na potraviny trápí mnoho lidí a v některých případech mohou krom komplikací způsobit i smrt…

Děsivá věštba Baby Vangy: Evropa podle nejznámější věštkyně na světě brzy…

13.11.2018 08:54 Slepá bulharská vědma Vanga je zřejmě nejznámější jasnovidkou na světě a díky svým předpovědím si…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama