Věštec prozradil, jaký bude rok 2019. V Česku dojde k obrovskému zvratu

Věštění je podle odborníků pouze snůškou nesmyslů, lidé, kteří mu věří, na něj ale nedají dopustit. Pro ty také nebude jméno Guruji Jayaraj neznámé. Tento indický věštec při své poslední návštěvě Prahy prozradil, co čeká Česko v roce 2019.

Přidejte svůj názor 48 komentářů

Praha
doporučujeme

Věštec před několika lety správně předpověděl, že roky 2017 a 2018 budu pro Česko plné změn. Uvedl, že Česká republika se stane jednou z nejvíce rostoucích zemí v rámci EU a dojde k politickým změnám.

Obojí se svým způsobem vyplnilo. Ekonomika stoupá a Česku se daří, navíc došlo k obměně vlády a voliči úplně obrátili volební mapu Česka. Tím ale věštba nekončí.

Do konce roku 2019 bychom se také měli dočkat řady změn na poli zákonů. Podle věštce se politici budou řídit přáním lidí a tomu budou odpovídat i nové zákony. Ty by mohly potěšit nejednoho občana.

Jayaraj totiž tvrdí, že bude vytvořen nový systém důchodového zabezpečení a posílen i vzdělávací systém. Češi také dostanou nové příležitosti týkající se nových pracovních míst a dojde k rozvoji turismu.

Měl by také nastat rozvoj dopravy, posílení infrastruktury, armády i další růst ekonomiky. Většina obyvatelstva by měla být počítačově gramotná a ženy se dočkají stále větší rovnoprávnosti.

Zlom údajně přijde až v roce 2020, kdy Česko začne ekonomicky upadat, dolehne na něj problém s migranty a lidé začnou opouštět zemi ve velkém. 

Nutno dodat, že věštba na následující rok může být stejně tak dobře založena na reálných číslech, které tomu všemu skutečně nasvědčují. Zlom v roce 2020 může přijít s očekávanou ekonomickou krizí, zatím je ale brzo reálně předvídat, jaký bude ten následující rok, natožpak ten další.

Vstupte do diskuze (48)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Letohrádek Hvězda: Jeho stavitel Ferdinand Tyrolský byl rozporuplná…

24.03.2019 20:10 Aktualizováno Letohrádek Hvězda je mnohdy označován za prvotřídní české dílo období renesance. Při pohledu ze…

Velké srovnání fastfoofů: Je zdravější KFC, nebo McDonald‘s?

24.03.2019 19:49 Aktualizováno McDonald‘s a KFC patří mezi jedny z největších firem produkující fast food na světě, včetně České…

Kontroverzní vyšetřovací taktiky: Mohou policisté při výslechu lhát?

24.03.2019 17:56 Policie používá řadu různých vyšetřovacích technik k získání přiznání od podezřelých. Bohužel…

Zavřená okna, vypnutá trouba. Pokud to před odchodem z domu kontroluje,…

24.03.2019 16:57 Opakování činností, vyhýbání se některým věcem a neustálá nervozita a potřeba něco zkontrolovat.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama