Jak zbohatnout v loterii? Matematik, který 14krát vyhrál, vymyslel tenhle systém

Šance, že vás trefí blesk, je naprosto minimální, přesto je 4x větší než ta, že vyhrajete v loterii. Podle rumunského ekonoma Stefana Mandela je ale i loterie jen hra s čísly, a jako taková má svá pravidla, která lze úspěšně obejít.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Matematik se vyhráváním v loteriích živí. Vymyslel způsob, jak vyhrávat, a nedělá při tom nic nelegálního. Nasbíral si ale tolik peněz, že se mohl odstěhovat do Austrálie a nikdy už nemusí pracovat.

Co je kouzlem jeho úspěchu? Na to přišli třeba v Izraeli, kde ho vsadili do vězení. Poté, co tamní politici odhalili jeho metody, se systém, který ekonom využívá, stal nelegálním. A v řadě jiných zemí světa to latí také.

Podmínkou je, abyste si mohli tikety tisknout sami. To už dnes není moc možné a většina sázkových společností je distribuuje pouze do obchodů.

Přesto, pokud byste narazili na výjimku, je potřeba si nejprve spočítat maximální počet možných kombinací, které mohou z daných čísel padnout.

Poté je potřeb najít loterie, ve kterých je jackpot tří a vícenásobně vyšší než počet možných kombinací. Pak na každou kombinaci vsaďte.

Poté, co si lístky vytisknete a dorazíte s nimi do obchodu, a pak už můžete jen čekat na výhru. Zdá se, že více prosázíte než vyhrajete, ale opak je podle ekonoma pravdou. 

Doporučuje také, aby lidé na vsazené tikety přispěli. Mohou si pak jako investoři odnést pěkný podíl.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Karel Gott: Za jeho zády ho podvedli? Zoufalý zpěvák nemohl nic dělat

14.12.2019 22:58 Aktualizováno Zesnulý zpěvák Karel Gott miloval hudbu a své fanoušky. Ne vždy byl ale ochoten tyto dva zájmy…

Nejkrásnější dívka světa: Miss World 2019 je Jamajčanka, Češka propadla

14.12.2019 18:48 Titul Miss World 2019 dnes v Londýně získala 23letá Jamajčanka Toni-Ann Singhová, česká zástupkyně…

Za oslavu Vánoc do žaláře? Zavřou vás nejen v muslimských zemích

14.12.2019 14:42 Aktualizováno Pečete cukroví, chystáte kapra a zdobíte stromeček, anebo se chystáte strávit vánoční svátky v…

Toxická maskulinita škodí ženám i mužům. V čem tento patologický jev…

14.12.2019 14:19 Je toxická maskulinita pouze výplodem fantazie "genderistů"? Ačkoliv se v dnešní době nepovažují…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama