Jak zbohatnout v loterii? Matematik, který 14krát vyhrál, vymyslel tenhle systém

Šance, že vás trefí blesk, je naprosto minimální, přesto je 4x větší než ta, že vyhrajete v loterii. Podle rumunského ekonoma Stefana Mandela je ale i loterie jen hra s čísly, a jako taková má svá pravidla, která lze úspěšně obejít.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Matematik se vyhráváním v loteriích živí. Vymyslel způsob, jak vyhrávat, a nedělá při tom nic nelegálního. Nasbíral si ale tolik peněz, že se mohl odstěhovat do Austrálie a nikdy už nemusí pracovat.

Co je kouzlem jeho úspěchu? Na to přišli třeba v Izraeli, kde ho vsadili do vězení. Poté, co tamní politici odhalili jeho metody, se systém, který ekonom využívá, stal nelegálním. A v řadě jiných zemí světa to latí také.

Podmínkou je, abyste si mohli tikety tisknout sami. To už dnes není moc možné a většina sázkových společností je distribuuje pouze do obchodů.

Přesto, pokud byste narazili na výjimku, je potřeba si nejprve spočítat maximální počet možných kombinací, které mohou z daných čísel padnout.

Poté je potřeb najít loterie, ve kterých je jackpot tří a vícenásobně vyšší než počet možných kombinací. Pak na každou kombinaci vsaďte.

Poté, co si lístky vytisknete a dorazíte s nimi do obchodu, a pak už můžete jen čekat na výhru. Zdá se, že více prosázíte než vyhrajete, ale opak je podle ekonoma pravdou. 

Doporučuje také, aby lidé na vsazené tikety přispěli. Mohou si pak jako investoři odnést pěkný podíl.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Co doopravdy vedlo k zániku Velkomoravské říše?

15.12.2018 09:40 Velkomoravská říše patří k počátkům utváření politických poměrů, které následně ovlivnily vznik…

Chladnokrevné monstrum? Poslední dny Stalina jsou zahaleny tajemstvím

15.12.2018 09:23 Josif Stalin, vlastním jménem Josif Vissarionoviče Džugašvili, vládl sovětskému impériu neomezenou…

Sušíte prádlo na radiátoru? Experti před tím důrazně varují, hrozí velké…

14.12.2018 22:57 Aktualizováno Obyvatelé především menších bytů v zimních měsících s oblibou suší vyprané oblečení na radiátorech.…

Nepoznali byste ji. Helenu Růžičkovou milovalo celé Česko, takhle vypadala…

14.12.2018 22:57 Aktualizováno Za několik týdnů uplyne 15 let od úmrtí herečky, kterou milovalo celé Česko. Helena Růžičková si…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama