Svět jak ho známe v roce 2019 skončí? Muž, který předpověděl brexit a Trumpa, varuje před strašlivým rokem

Britský věštec Craig Hamilton-Parker se do podvědomí lidí zapsal svými proroctvími, které se na rozdíl od Nostradama nebo Baby Vangy plní. Předpověděl například výhru Donalda Trumpa v prezidentských volbách ve Spojených státech, odchod Velké Británie z Evropské unie nebo sérii teroristických útoků v západní části Evropy. Teď přichází s dalšími věštbami na příští rok.

Přidejte svůj názor 18 komentářů

Ilustrační foto
doporučujeme

S blížícím se koncem roku se britská média opět obrátila na věštce Hamilton-Parkera, o němž se říká, že se jeho předpovědi plní. Podobně jako v minulých letech, i tentokrát na příští rok prorokuje řadu katastrof.

Předvídá například válku na Blízkém východě, pokus o sesazení amerického prezidenta Donalda Trumpa a tvrdý brexit, tedy odchod Velké Británie z Evropské unie bez jakékoliv schůdné dohody. 

Jednou z největších světových změn bude podle věštce snaha o impeachment prezidenta Trumpa. Kdo se ho pokusí z jeho křesla v Oválné pracovně sesadit není jasné, nakonec ale bude Trump prý i obžalován.

Věštec také tvrdí, že Trump příští rok onemocní, o co konkrétně půjde ale nedodal. "Nemyslím si, že to bude život ohrožující, zdálo se mi, že to bude něco jako perforované střevo? Něco vážného, co ho nezabije, ale nebude nějakou dobu schopen svou práci vykonat," řekl britským médiím věštec.

Podle něj také dojde k prvním roztržkám mezi Ruskem a USA. "Myslím, že v Sýrii budeme mít vážné problémy, ale tentokrát to bude konflikt mezi Ruskem a Amerikou. Nemyslím si, že půjde o plný vojenský konflikt, ale že se bude postupně rozšiřovat a světu přinese spoustu problémů a budeme se hodně bát," dodal.

Že nastane válka se zatím nedomnívá, dojde ale prý k přesunu vojáků do zemí jako je Izrael nebo Saúdská Arábie. Blízký východ tak podle něj sehraje v příštím roce důležitou roli.

Velká katastrofa podle věštce také zasáhne samotné Spojené státy. Ty se mají potýkat s následky obřího zemětřesení. Věštěc se při této předpovědi odkazuje na letošní rok, kdy Ameriku zpustošily hurikány, které také předvídal.

Domnívá se rovněž, že dohoda o brexitu skončí v koši a premiérka Theresa Mayová odstoupí ze svého křesla v Downing Street. "Vždycky jsem měl silné spojení s brexitem a celou dobu jsem říkal, že půjde o tvrdý brexit," dodal věštec.

Craig Hamilton-Parker uskutečnil i před začátkem roku 2018 několik předpovědí, které se vyplnily. Předpověděl pro The Independent například svatbu prince Harryho, sérii drtivých katastrof, zemětřesení a vulkanických erupcí nebo tání Antarktidy. 

Na druhou stranu také uvedl, že Kim Čong-un na počátku roku přijde o svou moc a bude sesazen svými lidmi, že dojde k napadení čínských a amerických satelitů nebo ž v Británii dojde k ohromnému chemickému útoku. To naštěstí nevyšlo.

Možná proto věštec nově varuje, že jeho předpovědi nemusí vyjít: "Pamatujte si, že jsem omylný, proto nevyvolávejte paniku na základě mých předpovědí. Zacházejte s nimi jako s experimentem, prosím," dodal.

Loading...
Vstupte do diskuze (18)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Princové William a Harry na kordy. Kvůli manželkám? V královské rodině je…

21.10.2019 12:31 Po několika měsících spekulací v britských bulvárních médiích princ Harry poprvé přiznal, že v jeho…

Šok pro truchlící. Vtipálek provedl poslední žert na vlastním pohřbu +VIDEO

21.10.2019 07:31 Pohřby patří mezi ty nejsmutnější zážitky, jakými si člověk v životě může projít - pokud se tedy na…

Proč s přibývajícími lety tloustneme? Vědci našli odpověď

20.10.2019 21:56 Aktualizováno Fyzička už není to, co bývala. A tak se kromě vrásek a bílých vlasů s přibývajícími lety téměř…

Jak obnovit důvěru v manželství po nevěře. Odborníci mají těchto sedm rad

20.10.2019 15:30 Náhodně objevená textová zpráva na mobilu, mail, který jsme nikdy neměli číst... a vše se náhle…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama