Dívka, kterou miloval celý svět, si oblíbila Česko. Jak dnes vypadá slavná Natália Oreiro?

V dobách, kdy televizím po celém světě vládly telenovely, byla nejznámější seriálovou herečkou na světě. Ikona seriálu Divoký anděl Natália Oreiro je ale dnes víc než jen to. Namísto herecké kariéry se vydala na hudební dráhu a ačkoliv v Česku její sláva pominula, po celém světě na nadále populární.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Natália Oreiro. Vlevo v telenovele Divoký Anděl, vpravo dnes

Natalia Marisa Oreiro Iglesias Poggio Bourié de Mollo se narodila v roce 1977 v Uruguayi a od svých 8 let docházela na kurzy herectví. V televizním světě se prosadila velmi rychle a od dvanácti let hrála v reklamních spotech.

Ta pravá sláva na ni čekala až v Argentině. Nejprve ztvárnila roli ve Un Argentino en Nueva York, který co do úspěšnosti porazil v Argentině i Titanic. Osudová se jí ale stala role v telenovele Divoký anděl, kde hrála střelenou služku Mili.

img-responsive

Natália Oreiro dnes | foto: Profimedia

Díky této roli se prakticky přes noc stala neuvěřitelně populární ve zhruba třicítce zemí světa, kde se seriál vysílal. Natalia k němu nazpívala i úvodní píseň a následně vydala své první CD, čímž si podmanila zbytek světa.

Zpěvačka a herečka se nikdy netajila svou láskou k Česku. V rámci evropského turné navštívila i Prahu, kde předala Slavíka Lucii Bílé a převzala platinovou desku za své album. Exkluzivně také představila fanouškům své druhé album Tu Veneno.

Ačkoliv dnes o ní už není v Česku tolik slyšet, stále patří mezi velmi aktivní celebrity. Bojuje za záchranu přírody, vystupuje v televizi, točí filmy a seriály a vlastní velmi úspěšnou módní značku. Nedávno se navíc opět vrátila k hudbě.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jak porazit bolest hlavy bez prášků? Stačí k tomu bytelná židle

22.03.2019 16:36 Bolest hlavy je strašákem moderního člověka. Jednou z jejích nejčastějších příčin je kromě…

Hlad a kručení v břiše může signalizovat vážnou nemoc

22.03.2019 11:28 Kručení v břiše je nepříjemné zejména ve chvíli, kdy je tak hlasité, že ho slyší i okolí. Když se…

"Královna" Meghan pod palbou. Bizarní video hýbe celou Británií

21.03.2019 22:38 Aktualizováno Každoroční udílení cen britské populární hudby BRIT Awards i měsíc po svém skončení hýbe celou…

Vědci zjistili, proč nás zatím nekontaktovala žádná mimozemská civilizace

21.03.2019 18:59 Vědci i obyčejní lidé si často kladou otázku, zda jsme ve vesmíru sami. A pokud na jiné planetě…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama