Žena porazila rakovinu prsu, pak se oběsila v šatníku své dcery: Pitva odhalila trpkou pravdu

Rakovina je zákeřná nemoc. Nepůsobí jen na tělo, ale také na duši člověka. Ne nadarmo se říká, že člověk, který s ní už jednou zápasil, se jí nikdy nezbaví. A to ani když se uzdraví.

Přidejte svůj názor

Dawn Marie Cheetham

O tom, jak rakovina může trvale poznamenat psychiku svědčí případ, který se odehrál v Anglii. Dawn Cheethamová, maminka osmileté dcery, která dokázala v roce 2015 porazit rakovinu prsu.

„Od té doby už byla jiná. Stačilo, aby ji bolelo břicho a ona se hned bála, že se jí vrátila nemoc,“ popisuje její přítel Johnatan Mellor. Podobné příznaky připisoval spíše přepracovanosti, jelikož podle něj jeho přítelkyně, která pracovala jako zubní asistentka, často měla jednu službu za druhou a neměla problém vydržet celé dny jen s minimem spánku.

img-responsive

Dawn Marie Cheetham | foto: Facebook

Situaci zhoršilo rozhodnutí jejího dlouholetého partnera, zajít s kamarády na pivo. To ženu, která si stěžovala na bolest břicha a křeče v žaludku, rozrušilo a pohádali se. Když se pak snažil dostat domů, nikdo neotvíral. Myslel si, že Dawn trucuje.

Vyspal se tedy v autě a štěstí šel zkusit ráno, ale ani tehdy se nedočkal odpovědi. O pomoc nakonec požádal své rodiče, ale když ani jim Dawn neodpověděla, začali mít špatné tušení.

Muž tedy už déle neváhal a vykopl dveře. „Vyběhl jsem po schodech a našel jsem ji v pokoji našeho malého děvčátka." Žena se oběsila v šatníku jejich malé dcerky.

img-responsive

Dawn Marie Cheetham | foto: Facebook

„Dawn byla usměvavá a krásná dáma. Ale v roce 2014 jí byla diagnostikována rakoviny prsu ve třetím stádiu. Podstoupila chemoterapii a vyléčila se. Ale pořád na to myslela a to byl hlavní problém. Když měla malou bolest nebo žaludeční křeč, myslela si, že se rakovina vrátila - a myslím, že protou dělala, co udělala,“ vysvětluje zdrcený Johnatan.

„Pitva odhalila, že v sobě neměla ani špetku rakovinných buněk," dodal zdrcený partner.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Potlačil kýchnutí a skončil v nemocnici. Co se děje s tělem, když tomu…

22.02.2019 16:39 Čtyřiatřicetiletý muž z britského Leicesteru navštívil pohotovost kvůli problémům s polykáním. Jak…

Rodiče více dětí mají vždy jedno raději než druhé. Nový výzkum rozboural…

22.02.2019 14:31 Aktualizováno Podle studie sociologů na kalifornské univerzitě rodiče přiznávají, že jedno ze svých děti považují…

Vymyslel si napadení? Kauza herce Smolletta otřásá Amerikou, pustil se do…

22.02.2019 14:30 Aktualizováno Americký černošský herec Jussie Smollett (36), který čelí obvinění, že proti sobě zinscenoval…

Italové se rozloučili s Lagerfeldem. Představili jeho poslední kolekci

21.02.2019 19:52 Italská luxusní módní značka Fendi se dnes na milánském týdnu módy rozloučila se svým dvorním…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama