Seriál, který si podmanil Čechy. Takhle dnes vypadají Bundovi ze Ženatý se závazky

Kdo by neznal rodinku Bundových, chudého prodavače bot, jeho ženu s bohatým účesem, ale o to nižší inteligencí, a jejich dvě neposedné ratolesti. Seriál Ženatý se závazky byl jedním z nejpopulárnějších seriálů vysílaných v Česku a jedním z nejúspěšnějších seriálů na světě. Jak jeho hlavní představitelé vypadají dnes?

Přidejte svůj názor 11 komentářů

Ženatý se závazky
doporučujeme

Americký sitcom, který vznikl jako parodie tehdy populárních seriálů, netřeba více představovat. Al Bunda chrlil jednu hlášku za druhou, jeho věčně uštěpačná manželka Peggy mela deficit ve vzdělání, hlavním tématem jeho syna Buda byly ženy, a to co chybělo dceři Kelly v inteligenci, doháněla na kráse.

Nesmírně populární seriál se začal vysílat v roce 1987 a na televizních obrazovkách se díky své oblíbenosti držel dlouhých deset let. Za tu dobu vzniklo pod taktovkou studia Fox 262 epizod, což z něj dělá druhý nejdéle vysílaný sitcom onoho studia. Překonat jej dokázali jen Simpsonovi.

Seriál se stal oblíbený i mezi kritiky a vysloužil si řadu nominací na prestižní ceny, mimo jiné na Zlaté glóby nebo na ceny Emmy. Jak se ale proměnili jeho hlavní představitelé?

img-responsive

Ed O'Neill se proslavil jako Al Bunda | foto: Profimedia

Ed O'Neill alias sám Al Bunda je původním povoláním učitel. Po angažmá v Ženatý se závazky se vrhnul na dráhu profesionálního herce a můžeme jej vidět v seriálech jako Taková moderní rodinka, Sběratelé kostí a další.

img-responsive

Katey Sagal alias Peggy Bundová | foto: Facebook

Peggy Bundová, skutečným jménem Katey Sagal, se kromě herectví věnuje i zpěvu. I ona ale našla zalíbení v seriálech, a mohli jsme ji vidět v takových kouscích, jako Futurama nebo 8 Simple Rules.

img-responsive

Christina Applegate ztvárnila roli Kelly Bundové | foto: Facebook

Role Kelly Bundové se zhostila Christina Applegate, herečka, která se po angažmá v seriálu objevila v mnoha filmech, například Máš padáka!, Zprávař: Příběh Rona Burgundyho, Návštěvníci: Cesta do Ameriky či v Prostě sexy.

img-responsive

David Anthony Faustino alias Bud Bunda | foto: Facebook

Podobnou kariéru má za sebou i David Anthony Faustino alias Bud Bunda. Ten se kromě herectví věnuje i zpěvu, jeho úspěch ale poznamenala drogová aféra. Neuspěl ani na hudebním poli, kde se pokusil prosadit jako raper, a skončil v béčkových filmech, z nichž mnoho se díky svému neúspěchu nedostalo za hranice Ameriky.

Loading...
Vstupte do diskuze (11)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Lidstvu hrozí zkáza, přijde už příští rok, varuje expert

21.07.2019 22:33 Aktualizováno Společnost je na pokraji kolapsu. K tomu by kvůli politickým nepokojům mohlo dojít už příští rok.…

Revoluce v potravinářství: Nestlé zjistila, jak vyrobit čokoládu bez cukru

21.07.2019 09:14 Švýcarský potravinářský gigant Nestlé přišel na způsob, jak vyrobit čokoládu bez jakéhokoli…

Strašák jménem rakovina děložního čípku. Jaké jsou nejčastější mýty?

20.07.2019 07:57 Téma rakoviny děložního čípku je v České republice velmi aktuální, protože zde lékaři po třicet let…

Byl to závod, Západ byl frustrovaný. Astronom Dušek pro EZ promluvil o…

19.07.2019 11:59 Aktualizováno Přistání Američanů na Měsíci před 50. lety má dodnes dopad na náš život. Ty nejúspěšnější vesmírné…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama