Bizarní vánoční úrazy: Zde jsou příběhy, nad kterými zakroutíte hlavou

Předpokládáte, že největším ohrožením vašeho zdraví o vánočních svátcích jsou kosti z kapra? Ublížit vám mohou i vánoční stromky a to opravdu všelijakým způsobem. Dost o tom vypovídají následující příběhy.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Vánoce

Málokdo z nás by zdobení vánočního stromku označil za nebezpečnou aktivitu. Kupříkladu osmadvacetiletá žena uklouzla z barové stoličky a pádem si přivodila vaginální trauma. Starší dáma zase spadla ze židle tak nešťastně, že jí větve vánočního stromku roztrhly nejen kalhoty, ale i konečník.

Stromky však umí ublížit i mužům, jeden osmadvacetiletý si odřel rohovku o větve umělého vánočního stromku. Rovněž vás však může pokousat hmyz při jeho rozbalování a najdou se i takoví jedinci, kteří jsou na ně alergičtí.

Úraz si lze přivodit rovněž při vaření štědrovečerní večeře. Například pětačtyřicetiletá žena si namohla rameno, když z trouby vytahovala krocana. Podobných zranění přitom hlásí zdravotnická zařízení každý rok desítky.

Dávejte pozor rovněž na nebezpečné dárky. Muž, který pod stromeček dostal nůž, se jej rozhodl použít na otevření těch dalších, ale přivodil se jen otevřenou ránu na ruce. Řezná zranění ale většinou o Vánocích souvisí s přípravou jídla, podobně jako po většinu roku.

Vstupte do diskuze (3)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

"Drsňačka" Michaela Jílková? Hrála v řadě známých seriálů, ale možná jste…

18.03.2019 18:15 Aktualizováno Michaelu Jílkovou si všichni pamatují jako nemilosrdnou kotelnici, která se pravidelně vrhá mezi…

Pravda o princezně Dianě. Vyšla najevo 22 let po její smrti

18.03.2019 17:23 Aktualizováno 31. srpna 1997 se odehrála jedna z největších tragédií v dějinách britské královské rodiny. Při…

Polibek smrti? Teenager umřel kvůli cucfleku, rodina je v šoku

18.03.2019 11:12 Přirovnání k polibku smrti v české politice není vůbec mimo realitu. Polibek zabíjel v Mexico City,…

Amazon šíří bludy o očkování nebo léčbě autismu. Firemní politice to…

17.03.2019 20:45 Po Facebooku a dalších sociálních sítích se terčem kritiky kvůli šíření dezinformací, které se…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama