Bizarní vánoční úrazy: Zde jsou příběhy, nad kterými zakroutíte hlavou

Předpokládáte, že největším ohrožením vašeho zdraví o vánočních svátcích jsou kosti z kapra? Ublížit vám mohou i vánoční stromky a to opravdu všelijakým způsobem. Dost o tom vypovídají následující příběhy.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Vánoce
doporučujeme

Málokdo z nás by zdobení vánočního stromku označil za nebezpečnou aktivitu. Kupříkladu osmadvacetiletá žena uklouzla z barové stoličky a pádem si přivodila vaginální trauma. Starší dáma zase spadla ze židle tak nešťastně, že jí větve vánočního stromku roztrhly nejen kalhoty, ale i konečník.

Stromky však umí ublížit i mužům, jeden osmadvacetiletý si odřel rohovku o větve umělého vánočního stromku. Rovněž vás však může pokousat hmyz při jeho rozbalování a najdou se i takoví jedinci, kteří jsou na ně alergičtí.

Úraz si lze přivodit rovněž při vaření štědrovečerní večeře. Například pětačtyřicetiletá žena si namohla rameno, když z trouby vytahovala krocana. Podobných zranění přitom hlásí zdravotnická zařízení každý rok desítky.

Dávejte pozor rovněž na nebezpečné dárky. Muž, který pod stromeček dostal nůž, se jej rozhodl použít na otevření těch dalších, ale přivodil se jen otevřenou ránu na ruce. Řezná zranění ale většinou o Vánocích souvisí s přípravou jídla, podobně jako po většinu roku.

Loading...
Vstupte do diskuze (3)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ani miliony dolarů nestačily. Vévodkyně Meghan je pořád nespokojená,…

17.06.2019 13:42 Britská královská rodina utratila miliony dolarů za opravu venkovského sídla Frogmore Cottage, do…

Je to blbost, okomentoval seriál Černobyl pamětník ze Slovenska

16.06.2019 23:14 Aktualizováno Seriál Černobyl se stal nejlépe hodnoceným fanoušky na filmové databází IMDB. Kromě řady ocenění a…

McConaughey nebo Culkin? Kariéru předpoví algoritmus

16.06.2019 14:50 Vrchol kariéry Macaulaye Culkina přišel brzy, Jane Lynchová se dostala na výsluní před padesátkou a…

Otoč se dopředu! Harry musel poučovat Meghan

16.06.2019 10:25 Zahraniční média si opět začala všímat Meghan Markle, manželky prince Harryho. Během slavnostní…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama