Muž jedl 25 dní jen vánoční pečivo: Takový výsledek rozhodně nečekal

Brit Padraig Howard se rozhodl pro změnu jídelníčku. Celých 25 dní – od 1. do 25. prosince jen jen vánoční sladkosti. Chtěl tak vybrat peníze na dobrou věc. Navíc ale přišel na to, že s jeho tělem tato dieta plná cukrů udělala doslova divy.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Padraig Howard

Sedmadvacetiletý Padraig přijal 25denní výzvu, která spočívala v tom, že před vánočními svátky jedl jen koláče. Udělal to nejen proto, že sladkosti miloval, ale i proto, aby vybral nějaké peníze na charitu.

Mladík denně snědl asi 10 koláčů, za celou dobu výzvy jich tedy bylo asi 250. V přepočtu to znamená celých 72250 kalorií. I přesto zhubl neuvěřitelných 6 kilogramů.

img-responsive

Padraig Howard | foto: Facebook

„Neuvědomíte si, jak vaše stravovací návyky ovlivňují vaše zdraví, dokud neděláte něco hloupého. Myslím, že už si nikdy koláč nedám,“ přiznal deníku The Mirror muž, který se inspiroval dokumentem „Super Size Me", ve němž muž jedl v McDonald's třikrát denně celých 25 dní. 

„Vždycky jsem koláče miloval a loni o Vánocích jsem jich snědl opravdu hodně. Tak moc, že si o tom i moji kamarádi povídali a žertovali o tom, že bych svým jedením měl pomoci nějaké charitě,“ vysvětluje Howard.

Nejprve se prý sladké pečivo pokoušel jíst tak, aby měl stejný přísun kalorií jako jindy, ale nešlo to. Pak jedl už jen ve chvíli, kdy měl opravdu hlad. Koláče dostal hned od několika obchodů, navíc se mu podařilo vybrat asi 4 tisíce liber, které poputují na pomoc bezdomovcům v Londýně.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

"Královna" Meghan pod palbou. Bizarní video hýbe celou Británií

21.03.2019 22:38 Aktualizováno Každoroční udílení cen britské populární hudby BRIT Awards i měsíc po svém skončení hýbe celou…

Vědci zjistili, proč nás zatím nekontaktovala žádná mimozemská civilizace

21.03.2019 18:59 Vědci i obyčejní lidé si často kladou otázku, zda jsme ve vesmíru sami. A pokud na jiné planetě…

Aspergerův syndrom? Z autistické psychopatie vzniklé v nacistické Vídni se…

21.03.2019 16:17 Aktualizováno Proč je Aspergerův syndrom takovou součástí našeho lexikonu? Proč se jeho použití v polovině 90.…

Masakr spojeneckých letců: Hitler dal zavraždit 50 zajatců, byli mezi nimi…

21.03.2019 07:49 Jednou z nejznámějších epizod druhé světové války je útěk téměř osmi desítek spojeneckých letců ze…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama