Muž jedl 25 dní jen vánoční pečivo: Takový výsledek rozhodně nečekal

Brit Padraig Howard se rozhodl pro změnu jídelníčku. Celých 25 dní – od 1. do 25. prosince jen jen vánoční sladkosti. Chtěl tak vybrat peníze na dobrou věc. Navíc ale přišel na to, že s jeho tělem tato dieta plná cukrů udělala doslova divy.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Padraig Howard

Sedmadvacetiletý Padraig přijal 25denní výzvu, která spočívala v tom, že před vánočními svátky jedl jen koláče. Udělal to nejen proto, že sladkosti miloval, ale i proto, aby vybral nějaké peníze na charitu.

Mladík denně snědl asi 10 koláčů, za celou dobu výzvy jich tedy bylo asi 250. V přepočtu to znamená celých 72250 kalorií. I přesto zhubl neuvěřitelných 6 kilogramů.

img-responsive

Padraig Howard | foto: Facebook

„Neuvědomíte si, jak vaše stravovací návyky ovlivňují vaše zdraví, dokud neděláte něco hloupého. Myslím, že už si nikdy koláč nedám,“ přiznal deníku The Mirror muž, který se inspiroval dokumentem „Super Size Me", ve němž muž jedl v McDonald's třikrát denně celých 25 dní. 

„Vždycky jsem koláče miloval a loni o Vánocích jsem jich snědl opravdu hodně. Tak moc, že si o tom i moji kamarádi povídali a žertovali o tom, že bych svým jedením měl pomoci nějaké charitě,“ vysvětluje Howard.

Nejprve se prý sladké pečivo pokoušel jíst tak, aby měl stejný přísun kalorií jako jindy, ale nešlo to. Pak jedl už jen ve chvíli, kdy měl opravdu hlad. Koláče dostal hned od několika obchodů, navíc se mu podařilo vybrat asi 4 tisíce liber, které poputují na pomoc bezdomovcům v Londýně.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Cibule překvapuje lékaře. Dokáže toho vyléčit víc, než si mysleli

21.01.2019 22:02 Aktualizováno Podobně jako česnek je i cibule neocenitelnou potravinou všech kuchařů. Uplatnění ale nalezne nejen…

Rtuť a skalpel. Jak léčili doktoři ve středověku mor?

21.01.2019 17:44 Aktualizováno Černá smrt, jak někdy bývá nazývána epidemie dýmějového moru z 14. století, vyhubila v Evropě asi…

Káva místo léků? Kolem domácí léčby bolesti hlavy panuje řada mýtů

21.01.2019 16:31 Bolest je nejčastějším projevem, že je s naším organismem něco v nepořádku, a zažil ji už každý z…

Konec jablek, kávy, paprik nebo ořechů. Jak bude vypadat svět, až včely…

21.01.2019 13:47 Německý fyzik Albert Einstein prý kdysi prohlásil, že až vymřou včely, lidstvo bude mít před sebou…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama