Muž jedl 25 dní jen vánoční pečivo: Takový výsledek rozhodně nečekal

Brit Padraig Howard se rozhodl pro změnu jídelníčku. Celých 25 dní – od 1. do 25. prosince jen jen vánoční sladkosti. Chtěl tak vybrat peníze na dobrou věc. Navíc ale přišel na to, že s jeho tělem tato dieta plná cukrů udělala doslova divy.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Padraig Howard
doporučujeme

Sedmadvacetiletý Padraig přijal 25denní výzvu, která spočívala v tom, že před vánočními svátky jedl jen koláče. Udělal to nejen proto, že sladkosti miloval, ale i proto, aby vybral nějaké peníze na charitu.

Mladík denně snědl asi 10 koláčů, za celou dobu výzvy jich tedy bylo asi 250. V přepočtu to znamená celých 72250 kalorií. I přesto zhubl neuvěřitelných 6 kilogramů.

img-responsive

Padraig Howard | foto: Facebook

„Neuvědomíte si, jak vaše stravovací návyky ovlivňují vaše zdraví, dokud neděláte něco hloupého. Myslím, že už si nikdy koláč nedám,“ přiznal deníku The Mirror muž, který se inspiroval dokumentem „Super Size Me", ve němž muž jedl v McDonald's třikrát denně celých 25 dní. 

„Vždycky jsem koláče miloval a loni o Vánocích jsem jich snědl opravdu hodně. Tak moc, že si o tom i moji kamarádi povídali a žertovali o tom, že bych svým jedením měl pomoci nějaké charitě,“ vysvětluje Howard.

Nejprve se prý sladké pečivo pokoušel jíst tak, aby měl stejný přísun kalorií jako jindy, ale nešlo to. Pak jedl už jen ve chvíli, kdy měl opravdu hlad. Koláče dostal hned od několika obchodů, navíc se mu podařilo vybrat asi 4 tisíce liber, které poputují na pomoc bezdomovcům v Londýně.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Oldřich Kaiser měl infarkt. Je v nemocnici

18.07.2019 12:59 Slavný český herec Oldřich Kaiser měl infarkt. V současnosti leží na jednotce intenzivní péče.…

Nečekaný zvrat. Obvinění herce Spaceyho ze sexuálního obtěžování staženo

18.07.2019 12:50 Aktualizováno Americká prokuratura stáhla obvinění herce Kevina Spaceyho ze sexuálního obtěžování osmnáctiletého…

Magické gesto lásky: V polibku je schováno víc, než si myslíme

17.07.2019 09:41 Nedávno jsme oslavili Světový den polibku: polibek je gesto lásky, z něhož vychází každý milostný…

Ujedl se k smrti: Mladík vážil skoro půl tuny, v dubnu ještě dokázal stát…

16.07.2019 12:18 Ujedl se doslova až k smrti. Argentineci Maximilianu Olivovi se jeho těžko uvěřitelných 495…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama