Jak se žije se skutečně dlouhými nehty?

Řada žen se pyšní svými dlouhými pěstěnými nehty. Ale asi nikdo si neumí představit, jaké to je si nehty čtyři roky nestříhat. Pětatřicetiletá Ruska Elena Šilenkovová vlastní skutečné „pařáty“.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Elena Šilenkovová

Elena si nehty nestříhala už čtyři roky a tři měsíce. Aktuálně je má až 12 centimetrů dlouhé – a ráda se jimi chlubí. Navíc tvrdí, že díky nim jí muži věnují velkou pozornost.

Žena z Petrohradu nedávno překonala ruský rekord v délce nehtů. Vše začalo jako sázka, kamarádka jí totiž tvrdila, že to nevydrží. Dnes Elena svoje nehty označuje za svoje „děti“, které podle ní měří celkem neuvěřitelných 86 centimetrů.

Nehty ji ale samozřejmě velice omezují. Elena odmítá plavat v moři, hrát tenis nebo nosit rukavice – a to navzdory kruté ruské zimě. Přesto tvrdí, že ji extrémně dlouhé nehty v běžném životě nečiní žádné větší potíže.

Elena říká, že dlouhé nehty měla už v pubertě, nikdy ale nebyly tak dlouhé jako dnes. Zároveň má neustále strach, že by se jí mohly zlomit - a často má noční můry, že se probudí s krátkými nehty. Kvůli tomu, aby je měla dostatečně silná, prý bere i vitamíny. Občas se jí prý sice některý nehet poškodí, zatím vždy to ale dokázala opravit.

„Nemám žádné problémy s věcmi, které denně dělám, jen něco dělám jiným způsobem než většina lidí. Například můj způsob psaní je jiný. Neustále musím ovládat všechny svoje pohyby. Navíc se musím vyhýbat ostrým povrchům,“ vysvětluje.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

První jarní den: Rovnodennost nastane dnes před půlnocí, příroda je ale…

20.03.2019 13:59 Zima končí a předává žezlo jaru. Dnes asi hodinu před půlnocí nastane jarní rovnodennost. S tímto…

Věštba židovského rabína předpověděla, kde začne třetí světová válka

19.03.2019 20:00 Aktualizováno Rabín Levi Saadia Nahmani před více než 20 lety předpověděl válku mezi USA a Severní Koreou. Tehdy…

Největší tajemství Michaela Jacksona: Opravdu si nechával bělit kůži?

19.03.2019 15:28 Na konci 80. let proletěla světem zpráva o tom, že si fenomenální zpěvák Michael Jackson nechává…

Harry Potter ukrýval velké tajemství. Rowlingová ho prozradila a naštvala…

19.03.2019 09:35 Knižní sága o čarodějnickém učni Harry Potterovi ukrývala nejedno skryté tajemství. Na některá…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama