Nevydržela s Michaelem Jacksonem ani s Nicolasem Cagem. Kde skončila dcera Elvise Presleyho?

Lisa Marie Presleyová je jedinou dcerou slavného zpěváka Elvise Presleyho. Zatímco on sváděl boj s drogami s podlomeným zdravím, Lisa lítá od jedné právnické bitvy k druhé. A hledá pátého manžela.

Přidejte svůj názor

Lisa Marie Presley
doporučujeme

Lisa Marie Presley je jedinou dcerou zpěváka Elvise Presleyho a herečky Priscilly Presley. Díky jméno svého otce nikdy neměla o popularitu nouze, a směle navázala na jeho hudební kariéru.

V zahraničí je známa jako popová zpěvačka a textařka, její tvorbu ale předchází její skandály. A těch má požehnaně.

Většina lidí ví, že byla vdaná za další hudební legendu, Michaela Jacksona. Ještě předtím ale byl jejím manželem hudebník a herec Danny Keough, se kterým se rozvedla v roce 1994. Z manželství mají 2 děti, dceru Daniellu Riley Keough a syna Benjamina Storma Keougha.

18. května 1994 se jejím druhým manželem stal zpěvák Michael Jackson. Ani tento vztah ale nevydržel a 18. ledna 1996 se rozvedli. Jejich manželství bylo první měsíce utajené, poté, co se provalilo, ale oba museli čelit spekulacím, že se vzali pouze za účelem napravení Jacksonovy reputace.

Od té doby zůstali přátelé a Lisa byla nějakou dobu sama. Následně si ale našla další hvězdu šoubyznysu. Jejím třetím manželem se stal 10. srpna 2002 herec Nicolas Cage. Nikoho už asi nepřekvapí, že i toto manželství vydrželo jen dva roky. 16. května 2004 se oba rozvedli.

O další dva roky později si dcera zpěváka vzala další hvězdu. 22. ledna 2006 se oženila s Michaelem Lockwoodem, slavným americkým kytaristou. Ani toto manželství ale navzdory dvěma dalším dětem nevydrželo.

V červnu roku 2016 podala Lisa žádost o rozvod. Obvinila manžela z pedofilie a ve vztahu se údajně dopouštěl i nevěry. Soud jí nařídil uhradit poplatky ve výši mnoha tisíc dolarů, což byla pro Lisu poslední kapka.

Nakonec skončila v léčebně kvůli závislosti na lécích. Od propuštění se pro ni ale situace vyvíjí lépe. Od poplatků byla zproštěna a soudní bitvy finišují. Kdo bude jejím pátým manželem ale zatím nikdo neví.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Fosgen. Nejhorší zbraň první světové války má na svědomí drtivou většinu…

26.04.2019 09:28 Dichlorid karbonylu, známější jako fosgen, je prudce jedovatý, dusivý bezbarvý plyn, mnohem…

loading...

Zázračné potraviny: Co jíst, abychom ve zdraví déle žili

26.04.2019 07:34 Dieta bohatá na proteiny sice vede ke snížení hmotnosti, ale urychluje stárnutí a vznik s ním…

Seriál Kutil Tim: Jak se za 20 let od poslední klapky změnil šikovný…

25.04.2019 14:32 Aktualizováno Komediální sitcom Kutil Tim patří ke stálicím programu českých stanic - a to i přesto, že od…

Tajemství sovětského diktátora Stalina: Proč nechtěl řečnit na veřejnosti?

25.04.2019 14:32 Aktualizováno Není pochyb o tom, že ruskou i globální historii ovlivnil Josif Vissarionovič Džugašvili…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama