Nevydržela s Michaelem Jacksonem ani s Nicolasem Cagem. Kde skončila dcera Elvise Presleyho?

Lisa Marie Presleyová je jedinou dcerou slavného zpěváka Elvise Presleyho. Zatímco on sváděl boj s drogami s podlomeným zdravím, Lisa lítá od jedné právnické bitvy k druhé. A hledá pátého manžela.

Přidejte svůj názor

Lisa Marie Presley
doporučujeme

Lisa Marie Presley je jedinou dcerou zpěváka Elvise Presleyho a herečky Priscilly Presley. Díky jméno svého otce nikdy neměla o popularitu nouze, a směle navázala na jeho hudební kariéru.

V zahraničí je známa jako popová zpěvačka a textařka, její tvorbu ale předchází její skandály. A těch má požehnaně.

Většina lidí ví, že byla vdaná za další hudební legendu, Michaela Jacksona. Ještě předtím ale byl jejím manželem hudebník a herec Danny Keough, se kterým se rozvedla v roce 1994. Z manželství mají 2 děti, dceru Daniellu Riley Keough a syna Benjamina Storma Keougha.

18. května 1994 se jejím druhým manželem stal zpěvák Michael Jackson. Ani tento vztah ale nevydržel a 18. ledna 1996 se rozvedli. Jejich manželství bylo první měsíce utajené, poté, co se provalilo, ale oba museli čelit spekulacím, že se vzali pouze za účelem napravení Jacksonovy reputace.

Od té doby zůstali přátelé a Lisa byla nějakou dobu sama. Následně si ale našla další hvězdu šoubyznysu. Jejím třetím manželem se stal 10. srpna 2002 herec Nicolas Cage. Nikoho už asi nepřekvapí, že i toto manželství vydrželo jen dva roky. 16. května 2004 se oba rozvedli.

O další dva roky později si dcera zpěváka vzala další hvězdu. 22. ledna 2006 se oženila s Michaelem Lockwoodem, slavným americkým kytaristou. Ani toto manželství ale navzdory dvěma dalším dětem nevydrželo.

V červnu roku 2016 podala Lisa žádost o rozvod. Obvinila manžela z pedofilie a ve vztahu se údajně dopouštěl i nevěry. Soud jí nařídil uhradit poplatky ve výši mnoha tisíc dolarů, což byla pro Lisu poslední kapka.

Nakonec skončila v léčebně kvůli závislosti na lécích. Od propuštění se pro ni ale situace vyvíjí lépe. Od poplatků byla zproštěna a soudní bitvy finišují. Kdo bude jejím pátým manželem ale zatím nikdo neví.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jak skutečně vypadaly křížové výpravy? Archeologové rozklíčovali…

13.10.2019 16:47 Středověcí kronikáři obecně nepatří mezi nejspolehlivější komentátory historických událostí, mimo…

Ordály aneb boží soudy. Jak vypadalo středověké právo?

13.10.2019 16:21 Ve středověku platilo především právo nepsané. Pravidla se po generacích předávala ústně. Právní…

Třes rukou: Neškodná lapálie, či vážná nemoc? Naučte se poznat rozdíly

13.10.2019 12:05 Třes (tremor) rukou někdy postihne každého z nás. Může se jednat o pouhou reakci organismu na chlad…

Temná minulost Česka: Výroba jedné z nejhorších zbraní světa málem…

13.10.2019 11:26 Symbolů války ve Vietnamu, která trvala od roku 1955 do roku 1975, najdeme i dnes mnoho. Ani…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama