Nevydržela s Michaelem Jacksonem ani s Nicolasem Cagem. Kde skončila dcera Elvise Presleyho?

Lisa Marie Presleyová je jedinou dcerou slavného zpěváka Elvise Presleyho. Zatímco on sváděl boj s drogami s podlomeným zdravím, Lisa lítá od jedné právnické bitvy k druhé. A hledá pátého manžela.

Přidejte svůj názor

Lisa Marie Presley

Lisa Marie Presley je jedinou dcerou zpěváka Elvise Presleyho a herečky Priscilly Presley. Díky jméno svého otce nikdy neměla o popularitu nouze, a směle navázala na jeho hudební kariéru.

V zahraničí je známa jako popová zpěvačka a textařka, její tvorbu ale předchází její skandály. A těch má požehnaně.

Většina lidí ví, že byla vdaná za další hudební legendu, Michaela Jacksona. Ještě předtím ale byl jejím manželem hudebník a herec Danny Keough, se kterým se rozvedla v roce 1994. Z manželství mají 2 děti, dceru Daniellu Riley Keough a syna Benjamina Storma Keougha.

18. května 1994 se jejím druhým manželem stal zpěvák Michael Jackson. Ani tento vztah ale nevydržel a 18. ledna 1996 se rozvedli. Jejich manželství bylo první měsíce utajené, poté, co se provalilo, ale oba museli čelit spekulacím, že se vzali pouze za účelem napravení Jacksonovy reputace.

Od té doby zůstali přátelé a Lisa byla nějakou dobu sama. Následně si ale našla další hvězdu šoubyznysu. Jejím třetím manželem se stal 10. srpna 2002 herec Nicolas Cage. Nikoho už asi nepřekvapí, že i toto manželství vydrželo jen dva roky. 16. května 2004 se oba rozvedli.

O další dva roky později si dcera zpěváka vzala další hvězdu. 22. ledna 2006 se oženila s Michaelem Lockwoodem, slavným americkým kytaristou. Ani toto manželství ale navzdory dvěma dalším dětem nevydrželo.

V červnu roku 2016 podala Lisa žádost o rozvod. Obvinila manžela z pedofilie a ve vztahu se údajně dopouštěl i nevěry. Soud jí nařídil uhradit poplatky ve výši mnoha tisíc dolarů, což byla pro Lisu poslední kapka.

Nakonec skončila v léčebně kvůli závislosti na lécích. Od propuštění se pro ni ale situace vyvíjí lépe. Od poplatků byla zproštěna a soudní bitvy finišují. Kdo bude jejím pátým manželem ale zatím nikdo neví.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Žena si 14 let stěžovala na bolesti v zádech. Když ji lékaři prohlédli,…

23.02.2019 18:53 Aktualizováno Bolest zad trápí čas od času každého z nás. Pokud ale problém přetrvává, je na místě vyhledat…

Po světě se šíří nákaza spalničkami. V ohrožení jsou i Češi

23.02.2019 15:02 Epidemie spalniček je dnes aktuálním případem a rozrůstá se po celém světě. I přesto spoustu rodin…

Čeka: První tajná policie SSSR řádila pět let, oběti lze jen těžko spočítat

23.02.2019 09:45 Když se řekne sovětská tajná policie, většina z nás si vybaví nechvalně proslulou KGB. Ta však ale…

Převratné archeologické nálezy v Brně: Objevy mapují osídlení od pravěku…

23.02.2019 09:03 Archeologické výzkumy jsou v moderní době spojené především se stavební činností, které v poslední…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama